Styk otca s dieťaťom - otec sa odmieta testovať

26. feb 2021

Dobrý deň,
Je tu nejaká mamička s podobným problémom? Dcéra je zverená mne. Otec žije na opačnej strane republiky, 400km. Odmieta so mnou komunikovať a taktiež mi odmieta povedať, či bol testovaný a teda že negatívny. Pretože cesta za dieťaťom patrí medzi výnimky z testovania. On sa odmieta každý týždeň kvôli tomu že ide za dcérou testovať. Máte niekto takúto situáciu?

draik
26. feb 2021

Keďže nie je povinný sa testovať, nie je povinný Vám nič ani preukazovať (to by inak nebol povinný ani v prípade, že by sa testovať mal).

jana005
26. feb 2021

A ty sa chodíš každý týždeň testovať?

jaroe
26. feb 2021

Ja sa skôr čudujem, že niekto na tom testovaní trvá. Tým samozrejme nechcem povedať, že netreba byť opatrný a určite nezatajit napr. aj minimálny príznak choroby, ale testy mi rozhodne žiadny pocit istoty nedavajy

oblecenie99
26. feb 2021

A teraz si predstav, ze by si žila v ktoromkoľvek inom štáte na svete, nie na SK... kde sa netestuje..

sense
26. feb 2021

Nie nemám... Dieta je s otcom prakticky denne a chvalabohu nie je povinnosť sa testovať...

Pokiaľ viem nie je povinnosťou byť testovaný a tiež nemá povinnosť ta o tom informovať?
Ty sa dávaš každý týždeň testovať?

0kristina0
26. feb 2021

Preco nema povinnost sa testovat? Nie je to nahodou tak ze cesta za dietatom ma vynimku zo zakazu vychadzania ale test negativny musi mat?

tehotna40
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasa1310
26. feb 2021

@0kristina0
@tehotna40 bože nepíšte bludy aspoň. Nie, nepotrebuje test, ani keď pôjde do čierneho okresu.

tehotna40
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maslenka47
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1310
26. feb 2021

@tehotna40 tak, keď sa nevyznáš, tak tu neraď blbosti. A kto si prečíta priamo uznesenie tak sa vyzná v tejto otázke do 2 minút.

tehotna40
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tehotna40
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lujza123
28. feb 2021

Otec mojej dcéry žije vo svete vymyslenaj korony a čipovania. Takže na testoch nikdy nebol ani nebude.
Dcéru máva normálne, tak ako vždy.