Sused bije psa

matoca
20. dec 2022

Dobrý deň, pred mesiacom som sa nasťahovala do nového bytu a párkrát za týždeň sused nadomnou bije svojho psa, pes plače potom dlho, sused kričí, bucha. Veľmi je to zle, nielen také že trošku, ale hádže ho aj o zem. Neviem čo mám robiť, hrozne mi to je ľúto...

janai1
20. dec 2022

Zavolať políciu, slobodu zvierat

nely1704
20. dec 2022

@matoca určite to nahlás kompetentným...a čím skôr. Ak sa dá urob aj záznam

matoca
autor
20. dec 2022

@janai1 dá sa toto spraviť aj anonymne? Lebo je to prenájom a nechcem mať z tohto problémy.

nely1704
20. dec 2022

@matoca problémy ? Problém by tu mal mať jedine on!

deti95060810
20. dec 2022

určite psa hádže o zem? Mala by si to vedieť presne, lebo ak s takýmto obvinením výjdeš pred políciou, tak tam to už smrdí paragrafom...

matoca
autor
20. dec 2022

@deti95060810 tak myslím si, buď psa alebo nieco po psovi? Neviem presne, niečo veľké padne a pes plače

janai1
20. dec 2022

Na slobodu sa dá nahlásiť anonymne
@matoca

enemi55
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kubkovamama
20. dec 2022

@matoca problémy rozhodne mať nebudeš.Volaj mestských,prídu hneď.

7miriam77
20. dec 2022

😭😭prosim, nahlas to, kym nebude neskoro😭😭. Ľudia su zial aj velmi zli a na nevinnom stvoreni si vybijaju zlost. Urob dobry skutok...nenechavaj psika trpiet. Toho majitela zavesit za vajcia do prievanu 😡😡😡

fadama
20. dec 2022

V mene toho psíka ta prosím, rieš to.

nikayla
20. dec 2022

Polícia alebo linka proti krutosti. Nahlasovala som viackrát, vždy rýchlo vyriešili.

banderaska29
20. dec 2022

minule tu bola diskusia, že žena má podozrenie, že dieťa je týrané a ľudia jej hovorili, aby to nechala tak a skúsila sa porozprávať s matkou, nech to nehrotí so sociálkou... sranda. keď ide o psíka, tak sa ľudia ku veci stavajú správne.

ja ako aj v prípade dieťaťa odporúčam volať príslušné orgány, nahlásiť a nečakať. takí ľudia by si zaslúžili rovnaké jednanie. vyvyšovať sa na bezbranných a slabých tvoroch robí iba chorý psychopat.

klarolinne
20. dec 2022

Ved zavolaj na políciu panebože. To chúďatko si nevie samé pomôcť.

lukbe
20. dec 2022

@matoca hmm,jasné,problémy,ale to by som pri takom susedovi teda radšej bývať nechcela...

luckabj82
20. dec 2022

Načo takým ľuďom 🐶, , chudák

dilino
20. dec 2022

Toho úbožiaka treba nahlásiť čim skôr tým lepšie. Aby mu odobrali psa. Biť živého tvora čo nerozpráva. Toho úbožiaka tak zmastiť na ksichte aby do smrti na to nezabudol. Chuj hajzel j...y. Na najbližšiu slobodu zvierat sa dá aj anonymne. Ked mu to raz nepreukážu hned treba volať druhý krát. Najlepšie by bolo keby ho náčapali pri čine a hned ho vezmú policajti. Nevahaj volaj čím skôr.

januska999
20. dec 2022

@matoca volaj, jasné. To psiča sa samo neubrani, chúďatko 😢 a ten čo to robí, mal by dostať oko za oko, zub za zub hajzel 😡

queeninthenorth
20. dec 2022

@matoca prosím okamžite to nahlas! Toto nie je normálne aby robil 😭😭

danica2711
20. dec 2022

pri takýchto ľuďoch mám normálne chuť najať a zaplatiť dvoch hrubokrkých chlapcov, aby takému hajzlovi ukázali, ako trpí jeho pes, keď ho bije

hyta
20. dec 2022

Prosím ťa veľmi pekne, buď taká dobrá a rieš to. Zavolaj slobodu zvierat, políciu. Ak by si mala možnosť, urob video na mobile. Len bezcharakterný človek ubližuje nevinnému tvorovi.😢

dankanka
20. dec 2022

@matoca statna veterinarna sprava. Vyhladaj si podla okresu a nahlas tyranie

dankanka
20. dec 2022

@matoca kazde nahlasenie he anonymne

lenjaona
20. dec 2022

@matoca keď budeš počuť krik zaklop mu a nasilu zober psa a nasledne volaj políciu

luckabj82
20. dec 2022

@lenjaona myslíme,že to nebude také jednoduché

lenjaona
20. dec 2022

@luckabj82 prečo? Keď mu bude klopat istotne otvori a ak nebude možnosť zobrať psa tak hned policiu volať aj slobodu zvierat a najlepšie si to aspoň nahrať

nely1704
20. dec 2022

@matoca zober si to z opačnej strany...tebe by niekto takto ubližovať a susedia by ťa mali v paži. Ešte sa stane, že na majiteľa zaútočí a psík pôjde na odstrel. Strasne !!!

luckabj82
20. dec 2022

@lenjaona lebo u nás sa zákony nerešpektujú ,osady plne týraných psov,sú nahlasovanie a málokrorym sa pomôže

bambieblue
20. dec 2022

@matoca na tvojom mieste by som uz davno zavolala mestku policiu neviem preco este cakas, on sa o tom nedozvie ze kdo to bol a najlepsie keby si mala vido dokaz to pomoze , istotne bude tvrdi ze on psa v ziadnom pripade nebije😒

laska86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz