Sušička k svokre do bytu

29. sep 2022

Bývame v byte ktorý patrí svokre. Chýba tu sušička aj umývačka riadu. Svokra dostala skvelý nápad, že všetko kúpime spolu na polovicu. Muž jej nápadom nadšený,len ja to vidím ako fajný od*b. My tu budeme do konca roka potom putujeme ďalej do svojho. Sušička aj umývačka by tu samozrejme zostali. Vôbec sa mi nezdá vhodné zaplatiť spotrebiče, ktoré my nutne k životu na tých pár mesiacov nepotrebujeme a ešte jej ich tu aj nechať. Peniaze potrebujeme na iné veci, čakáme bábätko, zariaďujeme svoje . Aký máte na toto názor? Ja to vidím ako pre nás maximálne zbytočný väčší výdavok. Neviem ako to chlapovi vyhovoriť . On si trvá na tom, že to tu akútne potrebujeme lebo ho asi zabije občas umyť riad 🙈

kormino
29. sep 2022

Neviem čo by ma k tomu dohnalo,aby som takéto niečo navrhla vlastnému dieťaťu.Zrejme pani svokra keď ma k dispozícii byt na prenájom nie je odkázaná,aby ste jej kupovali spotrebiče.To,že berie od vás poplatok za podnajom okrem energií ani nekomentujem.Inac mám takú istú matku,keď som ešte ako mladá gazdinka nevedela urobiť domáce slíže s dcéra ich mala veľmi rada,poprosila som mamu.spravila,ale chcela kilo múky a olej.Podotykam finančne nadstardadne zabezpečená.

simca06022011
29. sep 2022

Urcite nie, kupte svoje a vezmite si. A do konca roka kludne vydrzite aj bez nich... Cizr ani by som to neriesila

simca06022011
29. sep 2022

@svetlonos ja by som sa svokry nebala, skor tej ekonomickej negramotnosti chlapa, ktorému to príde ako výborný nápad. Co všetko este bude výborný nápad dalsie roky, ked nemaju peniaze na rozdávanie.

svetlonos
29. sep 2022

@simca06022011
no ved prave. Aj to som sa snazila v skratke vystihnut.

aandrea9
29. sep 2022

Chýba tam? Komu? Tebe alebo svokre? Komu chýba, nech kupuje...