Švagriná sľúbila rodine, že ja tehotná budem po oslave rozvážať ľudí domov

6. okt 2022

ahojte na zaciatok prepacte ze pisem anonymne potrebujem len zo seba dostat hnev..a vyrozpravat sa..v manzelovej rodine sa chysta teraz cez vikend velka oslava..svokra aj manzelova starka oslavuju jubileum, svokra 60 manzelova stara mama 80..bude tam vela ludi kedze manzel ma velku rodinu jeho mama je z 8 surodencov--oslava bude v meste a dost ludi z rodiny sa pytali kedze to bude pomaly ako svadba ci bude nejaky odvoz.ci si mozu vypit..pohotova svagrina hned kazdemu narozpravala ze ja kedze nemozem pit ( som tehotna) budem rozvazat ludi..bez toho aby sa mna spytala predtym..vcera mi to oznamila ze kazdemu povedala potom ze ja budem ludi opitych po oslave vozit domov ..ostala som ako oberana..reku čo?..ja tehotna mam nad ranom rozvazat opitiych?..tak ze ona to uz dohodla a ak mam s tym problem tak to mam ja kazdemu vysvetlit..ako chapete toto:?-..samozrejme hadka sa hned strhla ..obul sa do nej aj manzel..ze kde to zobrala ze prave ja budem robit sofera z oslavy..sorry ze pisem ako tatar ale nahnevana som neskutocne..

liljana
6. okt 2022

Chod na oslavu a nevinne povedz, ze si stratila/zabudla vodicak. A je to :D Alebo sa vyhovor, ze dr.povedal, ze sa nesmies pretazovat. Treba vediet povedat nie, nutit ta nemozu.

pondelok01
6. okt 2022

Tak aj keby nie si tehotna, logicky sa ma najprv teba spytat, ci si ochotna.

pribinak
6. okt 2022

@liljana načo klamať? Normálne povedať pravdu, že nie

dominika1922
6. okt 2022

Švagrine by som povedala nech to vysvetľuje ľuďom ona. Na vašom mieste by som sa tvárila že nemám ani šajny o tom že mám rozvážať ľudí. A za ďalšie by som sa tých ľudí spýtala ako ich napadlo že by ste ako tehotná niekoho rozvážali veď tehotné musia byť na seba opatrné.

katarinaba
6. okt 2022

Ja by som prave naopak velmi rada obvolala vsetkych a pekne im vysvetlila, ze svagrinej asi preplo, ked toto slubila. Ze si tehotna a sama budes mat problem seba dopravit domov aj ked budes triezva. A dovi dopo - nech sa hanbi ona.

tosomja
6. okt 2022

...alebo pred prvým pripitkom zdvihni pohár so šampanským, pripi novomanželom a povedz, že nech švagriná nepije, lebo ty máš chuť na jeden pohárik 🤣 ja by som si kľudne dala šampanské aj ako tehotná 🙈

kristulkamarulka
6. okt 2022

plne ta chapem. neviem, kolky si mesiac, ale je to nezodpovedne od nej. Ja som bola tehotna na svadbe kamaratom a bola som rada, ze som tam vydrzala do 22.

1angelika
6. okt 2022

všetky problémy vznikajú keď zlyháva komunikácia..švagrina sa ťa mala najprv opýtať. Nerozčuľuj sa, proste si povedala, že nie a ona nech si to rieši ako chce.

januska12323
6. okt 2022

Tá je dobre na hlavu, ja by som nič neriešila a pekne išla na oslavu ak by za tebou niekto prišiel poslala by som ho za svagrinou nazad, že ty o ničom nevieš. A keď tak veľmi chce organizovať odvoz nech im platí taxík.

zobaka
6. okt 2022

ked chcu pit, nech si vezmu taxik, ja by som sa vobec nerozculovala a uplne ju ignorovala, samozrejme nikoho by som nerozvazala

luccija
6. okt 2022

Odmietni a hotovo...si svojpravna nie je dovod, aby svagrina rozhodovala za teba.Nech nepije a odezie ich ona sama.Neviem preco ty ako tehotna tam mas byt dlho a vozit ludi.Nech si zavolaju taxik, alebo nepiju..okrem toho asi nejazdite na vodu...

petronellla87
6. okt 2022

@kristulkamarulka presne toto ma napadlo.. Ja zacinam siedmy mesiac a o pol 9 ma pravidelne uz lame na spanie😆 rozvazat do noci nastekanych ludi by som rozhodne nevydrzala

autor
6. okt 2022

som stvrty mesiac aktualne uz zacinam pomaly piaty

123andy123
6. okt 2022

Povedz ze ty o ničom nevieš, ty si nikomu nic neslubila a s nikym si sa nedohodla, máš nevoľnosti a si unavená, necítiš sa na to.

asfodelka
6. okt 2022

Ja by som svagrine povedala ze bude rozvazat ona, nikto ju pit nenuti.😉

jaskolka
6. okt 2022

Normálne odmietni, ty si nikomu nič nesľúbila a nech si to akčná švagriná vysvetľuje a rieši sama.

a_andrejka4
6. okt 2022

Normalne pred vsetkymi povedz, ze nech sa na teba nikto nehneva, ale neni ti najlepsie urcite pojdes skor domov akocti co budu pit a nech ich odvezie ten kto im to slubil lebo teba sa nik nepytal. Totalna drznost z jej strany.

petulda333
6. okt 2022

Vobec by som sa nehadala a nevysvetlovala. Jednoducho nebudem rozvazat a bodka. Nech sa hanbi ona

katkaseiner
6. okt 2022

ASi by som povedala svagrinej, ze si pocula nieco vraj ty budes rozvazat ludi a ze vobec o tom nevies a neplanujes to... Len by som sa spytala ze ci sa s tebou o tom bavila... nakolko ja by som sa nevedela tvarit ze o nicom neviem (tiez by som zrejme praskla od nervov...)

ddaassuullaa
6. okt 2022

Preco si ty nahnevana, rozculena a preco ti tu niekto radi klamat? Normalne vcas, najlepsie hned, poviem, ze nie, ja sofera robit nikomu v noci robit nebudem a vybavene. Existuju taxiky, nech sa paci, zabezpecit si. Kludne povedz, ze si unavena a spis ako medved, ja osobne som spala stale v tehotenstve. Ak si netrufas, tiez to povedz priamo. Mas predsa respekt voci svojmu stavu a nebudes niest zodpovednost okrem vas dvoch za cudzich. Urcite narovinu, ty budes kludna a druha strana nech aj pukne, ma dost casu vybavit rozvozy. Drzim.palce. ukludni sa, predychaj a uvidis, ako sa ti ulavi, ked sa zastanes seba a svojho dietata🍀✊️

stanulienkat
6. okt 2022

Na oslave by som sa tvárila, že popíjam šampanské a ak sa ťa bude niekto z hostí pýtať na odvoz, tak sa budeš začudovane tváriť, že o ničom nevieš.

kristulkamarulka
6. okt 2022

inak ma este napadlo, pridi aj ty taxikom, a ze o nicom nevies 😂 ja ani nie som tehotna momentalne, a pracem sa z takychto oslav este pred polnocou, potom sa to tam uz zvrhava...

martinkatinka
6. okt 2022

Svagrine oznam, ze to robit nebudes. Nech to vysvetluje ona.

katkami123
6. okt 2022

To čo je za podivínku 🤣 tehotná má mať kľud a nie sa s ožratymi naťahovať. Povedala by som jej ostro, že ty si sa s nikým nedohodla, tak nemáš komu čo vysvetľovať. A že nech rozváža ona, nikde nie je napísané, že na tej oslave musí piť. A každému na začiatku oslavy povedala, že rozvážať bude švagriná, aspoň sa naučí nerobiť veci poza druhého chrbát. Ty nie si nesvojprávna, aby za teba niekto rozhodoval a robil ti hovorcu. Alebo nech rozváža švagrinou manžel, keď si takú panovačnú zenu na krk uviazal. Zobrala by som sa o 8. domov, že ti je zle a ideš si ľahnúť.

autor
6. okt 2022

ja som to povedala jej ze ja rozvazat nikoho nebudem, ale jej reakcia bola ze tak to mam potom tym ludom vysvetlit co tam pridu bez auta a podobne, ze ako sa maju dostat domov

martinka13
6. okt 2022

Osobne by som nikomu nič nevysvetlovala. Ona "dohodla" rozvoz, tak nech ho zabezpečí. Je to len jej problém.

katkami123
6. okt 2022

No mala si jej povedať, ze im to vysvetlíš tak, ze ty o ničom nevieš a ze ich bude ona rozvážať.

zobaka
6. okt 2022

nie, povedz jej, ked si to ona vymyslela za teba, tak ona nech da ludom vediet nech si pribalia 5 e na taxik, alebo bude abstinovat, ostane aspon zdravsia a porozvaza ich, len ta manipuluje aby si cukla

petulda333
6. okt 2022

Teba to preco trapi? Ty si im nic neslubila a vies co by som urobila? Mozno zomna hovori pms (agresivna som 🙈) ale sama by som sla taxikom a nech ju aj rozdrapi. Nikoho by som isto nevozila

martinkatinka
6. okt 2022

Ved ked sa uz do toho obul aj muz, tak hadam je to vyriesene, ze rozvazat nebudes. A takisto ani nikomu nic vysvetlovat.