Švagriná sľúbila rodine, že ja tehotná budem po oslave rozvážať ľudí domov

6. okt 2022

ahojte na zaciatok prepacte ze pisem anonymne potrebujem len zo seba dostat hnev..a vyrozpravat sa..v manzelovej rodine sa chysta teraz cez vikend velka oslava..svokra aj manzelova starka oslavuju jubileum, svokra 60 manzelova stara mama 80..bude tam vela ludi kedze manzel ma velku rodinu jeho mama je z 8 surodencov--oslava bude v meste a dost ludi z rodiny sa pytali kedze to bude pomaly ako svadba ci bude nejaky odvoz.ci si mozu vypit..pohotova svagrina hned kazdemu narozpravala ze ja kedze nemozem pit ( som tehotna) budem rozvazat ludi..bez toho aby sa mna spytala predtym..vcera mi to oznamila ze kazdemu povedala potom ze ja budem ludi opitych po oslave vozit domov ..ostala som ako oberana..reku čo?..ja tehotna mam nad ranom rozvazat opitiych?..tak ze ona to uz dohodla a ak mam s tym problem tak to mam ja kazdemu vysvetlit..ako chapete toto:?-..samozrejme hadka sa hned strhla ..obul sa do nej aj manzel..ze kde to zobrala ze prave ja budem robit sofera z oslavy..sorry ze pisem ako tatar ale nahnevana som neskutocne..

sense
10. okt 2022

@mandarinka555 neviem kto narieka a sťažuje sa..... To ze niekto napíše ako to mal neznamená ze sa sťažuje a narieka.... Ale zas nemôžme byt všetky dokonale superhrdinky

cacianka
10. okt 2022

@sense a nenariekaju všetky za všetko, iba max 1/3 😉

caray
10. okt 2022

je to úplne jedno, pointa je v tom, že to proste nemala robiť a najskôr sa s ňou mala dohodnúť a opýtať sa jej. keď bola taká iniciatívna, mohla si ich porozvážať aj sama

sense
10. okt 2022

@cacianka vedies štatistiku? 😉 No len 1/3, lebo taký istý podiel je aj dokonalých superzien, kt nikdy nič netrápi a nikdy nepovedali jic negativne

mandarinka555
10. okt 2022

@h2 Ja som sa niečo pýtala autorky a nie teba.

mandarinka555
10. okt 2022

@katkami123 Hlavne, že ty si dobrý človek a ja som zlá...To si vydedukovala z pár viet, že?

katkami123
10. okt 2022

@mandarinka555
Skôr nechápem prečo sa teda sama neriadis svojimi radami, hlavne pri témach o svokrach, všimla som si, ze máš komplexy z mladších žien a pri slove nevesta ti naskakuje husia koža a už iba ofenzívne do nej v každej téme. Tam zas plačeš prvú ligu za všetky svokry sveta. Vieš, sú tu zeny v rokoch, nebudem konkrétna a písať tu konkrétne nicky, ktoré tiež skúšal život, ale sú plne múdrych rad, empatie a hovorím si pri nich wau, raz chcem mat v takom veku taký nadhľad a nadčasovosť. Sú to pre mňa dámy. No a potom si tu ty… a tebe príbuzné a to je zas na inú debatu 😁😉

minka201
17. máj 2023

@autorka Ahoj, ako to nakoniec bolo s tým rozvážaním? 🙂