Švagrinina reakcia

6. okt 2022

Ahojte, píšem anonymne, aby ma náhodou nikto nespoznal so.znamych.

Začnem tým ze so švagrinou mame ok vzťahy ale lem naoko, viem ze od začiatku vzťahu s jej bratom ma nemala v láske, ohovárala.ma a radila mu rozchod. Ked sme oznámili ze čakáme prvé dieťa,plakala ako dieťa,ze ona mala byt tá prvá, co bude mať dieťa ( lenže hola slobodná akurát) ze ju brat predbehol... Po narodení bol kľud,.. potom som zostala tehotná zas, medzitým ona uz mala priateľa a nedarilo sa im otehotnieť, skúšali umelé oplodnenie ani to nevyšlo.. oznámenie druhého tehotenstva bol preto pre mna aj stres, keďže som sa bála ako zareaguje a ze bude smutná. No zhodou náhod sa to podarilo aj im a v oznámení nas prebehli, čiže sme boli skoro rovnako tehotné. A bol kľud.. ale videla som ze bola zaskočená ze aj my čakáme a ze pozornosť
rodiny bude rozdelená na náš obe. Noa teraz do tretice ,znova som tehotná.. oznámili sme to len rodičom a svokrovcom.. ale došlo to aj ku nej a jej reakcia bola ze sa zas rozplakala, lebo ze aj ona chce ďalšie. A zas sa im nedarí a my mame hned,ze len sa trenky o mna obsuchnu a uz rodím... A odvtedy sa somnou uz nebaví. Je odmerana..

autor
7. okt 2022

@aurora33 písala som.citujem ,, poradiť sa alebo len vyliať dušu,, .. samozrejme vybrala si si to ,co.ti pasovalo.

katkami123
7. okt 2022

@aurora33
Už stačilo, píšeš tu bludy. Píšeš už len aby si niečo napísala, aj keď je to totálna blbosť.

A autorka, ty nie si povinná jej to tu vysvetľovať. Vidíš, ze tu im už každý z každej strany napísal, ze take spravanie je choré. Tak sú asi take iste ako tvoja švagriná, keď k nej tak sympatizujú 🤷🏻‍♀️ a vidia sa v nej.

aurora33
8. okt 2022

@katkami123 ešte mi ukáž v ktorom mojom príspevku sympatizujem s jej švagrinou?

katkami123
8. okt 2022

@aurora33
🤦🏻‍♀️