Svedomie

waspera
12. jan 2016

ahoj, chcela by som poprosit o radu, viem o istej moznosti naozaj je to pravda,moj najblizi rodinny prislunik sa mi raz zdoveril s tym, ze dalsi rod prislunik jemu blizky oklamal svojho manzela, uz daavno ze syn je naozaj jeho, odkedy to viem, stale rozmyslam nad tym, ako a co s tym, mam to povedat, pripadne naznacit aby si dotycny mohol overit ci je to co sa rozprava pravda? teda, mam sa do toho starat, neviem ci sem prispjevaju aj nejaki naozajski muzi, ale co by ste vy robili, ale vlastne zeny, co by ste robili vy? povedali by ste to? hmmm

jeannna
12. jan 2016

@cecil36 zakladatelka ma nick Bratislava, ale Joško sa zvykne hovorit Jozefom u nas u Horňákov 🙂 a do Polska to mam max. 20 km.

cecil36
12. jan 2016

@jeannna ták to potém budé irečytá bratyslafčina 😀

slavicita
12. jan 2016

@jeannna no zakladateľka sa zrejme riadi heslom píš ako počuješ takže Jožko je u nej Joško...🙂

slavicita
12. jan 2016

@cecil36 jasné...ucho nepustí...🙂

jeannna
12. jan 2016

@slavicita inak tuto temu by admin mohol presunut do gramatickeho okienka, myslim, ze nieco take tu existuje 🙂

slavicita
12. jan 2016

@jeannna no skôr do zábavného okienka...zakladateľka sa baví a my tiež, tak prečo nie? 🙂

jeannna
12. jan 2016

@slavicita sme sa pobavili, ako kedysi so Stázkou a jej mäkčenmi 🙂

babydesire
12. jan 2016

Jeje,,niekto nepozna dvojhlasku "ie" 😀 xixi ,,jefen krat clovek si povie preklep,to sa da tolerovat ale vsade kde mali byt "ie" napisala "je" xixi,,slecna je asi od madar,v takom pripade tolerujme nejake gramaticke odchylky...inak problem som moc nepochopila

monicm
12. jan 2016

@cecil36
@jeannna
@romanovic
@slavicita

Na takéto príspevky nereagujem, ale tu sa nedá inak ako vďaka za zábavu pred večerným spaním. Ak sa mi bude snívať o reperoch, môžete za to vy. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veronika9797
12. jan 2016

Na prvý pohľad to vyzerá ako otrasný preklad z nejakých online prekladačov. Ale myslím, že aj google translator má lepšiu gramatiku :D

cincila18
12. jan 2016

inak, baby... ma napadla taka mila prihoda, ( kedze sa bavime o tom,ze pis,ako pocujes) ked sme daaaaaaaaaavno v detstve hrali meno mesto zviera vec...a prislo, ze zviera na f... spoluziacka napisala, ze "ftak" 😀

jeannna
12. jan 2016

@monicm Rado sa stalo, ale hlavna vdaka asi lídrovi kapely @cecil36 😀
Niektore prispevky sa daju zvladnut len s humorom asi 🙂

monicm
12. jan 2016

@cincila18 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monicm
12. jan 2016

@jeannna To je fakt, inak by sa človek zbláznil. 🙂 🙂 🙂

gabyvt
12. jan 2016

SVEDOMJE - Píš jak slišíš, Štúr by mal radosť.

babydesire
12. jan 2016

@cincila18 moj otec mal zviera na " f" Maxipes Fik 😀

cincila18
12. jan 2016

@babydesire 😀 😀 😀

jeannna
12. jan 2016

@babydesire ja by som dala fčelu 😀

jeannna
12. jan 2016

Inak hravali ste ako deti hru: Pridavne meno, podstatne meno, sloveso a teraz neviem ci zameno, alebo nejake prislovkove urcenie. Kazdy napisal na papierik pridavne meno, zalozil papierik a podal dalej, pokracovalo sa podstatnym menom atd, islo sa dokola, muselo byt na to 5 osob a nakoniec sa to precitalo, co z toho vzniklo. Strasnu sradnu ako deti sme z toho mali.

romanovic
12. jan 2016

Do playlistu zaradujem hambu, gde, neodcudzovat a expartnery (tot bolo v dakej teme).
A Rytmus by napisal "mam f p***" 😀

cecil36
12. jan 2016

@romanovic este to tak, aby som niekoho odcudzovala, staci precitat par tem na MK a do bytu by sa mi nezmestili 😀

jeannna
12. jan 2016

Inak vsimli ste si, ze nam uz zmizlo svedomje? ☹

ninda25
12. jan 2016

Baby to bude asi nejaka emigrantka...a dava do prekladaca.ale dakujem za pobavenie

slavicita
13. jan 2016

@jeannna tak Stázka je kapitola sama o sebe...tú môžem kedykoľvek ale niekedy už po hodine konverzácie s ňou som zrelá na psychiatriu...človek potom premýšľa, či si robí srandu alebo je niekto fakt taký vypatlaný a ruku na srdce, dala by som s ňou osobné 5minútové stretko...ale len tých 5 minút, viac by som asi nezniesla....🙂 🙂

vierocka888
13. jan 2016

@cecil36 ten tvoj rap ma uplne zabil 😀

ena70
13. jan 2016

@romanovic ja by som do zoznamu slov pripísala "niaké" 😀 😀 ... lebo nikdy neviem čo autor myslel, či nejaké alebo nijaké 😝 ...každopádne v tomto skomolenom výraze zas to "j" absentuje 😀 😀 😀

cobisko
13. jan 2016
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

clovek sa tu s vami aj zabavi

mb269
13. jan 2016

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
joj to bude nejaka ciganocka co zakladnu osobitnu skolu neskoncila a josko bude jej brat

slavicita
13. jan 2016

no teraz som natrafila na internete na inzerát práce, že nástup IHNEŤ...zastrelte ma...🙂