Svedomie

waspera
12. jan 2016

ahoj, chcela by som poprosit o radu, viem o istej moznosti naozaj je to pravda,moj najblizi rodinny prislunik sa mi raz zdoveril s tym, ze dalsi rod prislunik jemu blizky oklamal svojho manzela, uz daavno ze syn je naozaj jeho, odkedy to viem, stale rozmyslam nad tym, ako a co s tym, mam to povedat, pripadne naznacit aby si dotycny mohol overit ci je to co sa rozprava pravda? teda, mam sa do toho starat, neviem ci sem prispjevaju aj nejaki naozajski muzi, ale co by ste vy robili, ale vlastne zeny, co by ste robili vy? povedali by ste to? hmmm

natalym
12. jan 2016

A na čo to chceš riešiť? To nie je Tvoja vec.

waspera
autor
12. jan 2016

@natalym uz nije, mas rext, dik.

hradnapani
12. jan 2016

@waspera nestarat sa. toto nech si vyriesia samotni ucastnici. Ani ty vlastne nevies, ako to je, kde mas zaruku, ze si sa dozvedela pravdu. A ak aj, je to ich vec, ich svedomie, nie tvoje 😉

waspera
autor
12. jan 2016

tak josko sa uz poriesi isto sam, vdaka, babenky, hned mi odlahlo, majte sa.

ena70
12. jan 2016

a ešte ten titulok s "j"... žena najprv sa nauč spisovnú gramatiku...odkedy je svedomie s "J"??? alebo "prispjevaju" ??? tiez s j???? sakra mne je vzdy zle ked citam taketo "Slovenky" 😠 ... a to ostatné nerieš... ako napísala natalym nie je to tvoja vec. každý si nesie svoje bremeno a vedz že tá dotyčná si ho nesie už pekne dlho... čo tým dosiahneš?? zničíš fungujúcu rodinu a nemysli že vyjdeš z toho ako víťaz...

waspera
autor
12. jan 2016

ale on o tom nevje ze nieco nesie :D ste zlate paa

jeannna
12. jan 2016

@ena70 pis ako pocujes 😎

ena70
12. jan 2016

@jeannna vrrrrr 😎 😉 pomoooc 😀

mawka
12. jan 2016

@waspera musela som ti dat like, kks ta tvoja gramatika je bomba uplne. si zabila s tym joskom 😀 😀 a svedomje. a cellkovo to nema hlavu ani patu lebo blizky pribuzny od tety ance ujovho brata sesternicin ony...

moni244
12. jan 2016

@waspera dalsia zbytocna tema a osoba, ktora prisla len provokovat gramatikou, uz to ani smiesne nie je

butterfly333
12. jan 2016

Svedomje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

travnerka12
12. jan 2016
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

do tohto ta nic ni je..

cecil36
12. jan 2016

...ak chces mat ciste svedomje jejejejeje zabudni, ze niekto blbo zije jejejejeje, staraj sa o svoje deti, vynasaj poobede smeti, kukaj jak slnko pekne svieti.... a repuuuj so mnouuuu jejejejeje 😀

ena70
12. jan 2016

@moni244 škoda aj drať písmenká na klávesnici.... nemá to hlavu ani pätu...jasné...niekto sa nudí ....

jeannna
12. jan 2016

... a Josko co to nevje jejejeje, to medved nech zje jejejeje hop hop hop 😀

sardinka335
12. jan 2016

že ,,SVEDOMJE,, ja odpadnem.... 😀 😀 😀 😀 😀

romanovic
12. jan 2016

@jeannna a josko co to nevje, to medved nech zje a co na to Rytmus povje jejeje hop 😀

cecil36
12. jan 2016

@jeannna
@romanovic baby rozbehneme koncerty? 😀

jeannna
12. jan 2016

@cecil36
@romanovic
a co by nije je je je 😀

slavicita
12. jan 2016

@romanovic to si zle napísala...🙂 a joska čo to nevje jejeje, toho nech medveď zje jejeje a čo Rytmus na to povje jejeje nech skáče ten čo má svedomje jejeje...tak by to mohlo byť, nje jeee??? 🙂)

cecil36
12. jan 2016

@jeannna a nikto nevje jejejeje, kedy to skomponujeme jejeje a pouzijeme jejeje aj Daru na to vyuzijeme jejeje a potom sa opijeme jejejejeje 😉

beatrice1607
12. jan 2016

Baby...😂😂😂😂som si myslela, ze ma uz ziadne gramaticke chyby nedokazu prekvapit. Ale svedomJe a JoSko.. Asi si musim niecoho uhnut.. 😂😂

slavicita
12. jan 2016

@cecil36 zvonky štěstí hrať nám tu budú jejeje a na joska ušijeme búdu jejeje, že nie je ocinom jejeje ale len takým cicinom jejeje..🙂

slavicita
12. jan 2016

@beatrice1607 uhni si aj za mňa...hneď som vedela, že táto téma bude mať vysokú úroveň.....🙂

cecil36
12. jan 2016

@slavicita 😀 😀 😀

jeannna
12. jan 2016

@slavicita ty budes nasa textarka 🙂

slavicita
12. jan 2016

@jeannna kedykoľvek dievčatá len musím mať správnu slinu...teraz mi to celkom ide....hehe...🙂

cecil36
12. jan 2016

Baby a co ked je Josko Poliak? 😝

ena70
12. jan 2016

baby neviem kedy to už bolo, asi pred rokom, v nejakej debate jedna kočena tresla že "čo si si dala lysohlávky??"... jednej že od smiechu aj sopeľ vybehol, tak na toto som si teraz spomenula 😀 😀 ...

slavicita
12. jan 2016

@cecil36 to je kto??? toho neznám...dáky raper?? 🙂 by sa sem aj hodil....