Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Svokra chodí kočíkovať na cintorín

lucina7
3. nov 2012

čo vy na to? dovolili by ste to?

malinkaaninka
3. nov 2012

no pokial nedevastuje hroby,tak ano. 😀 😀 😀
čo je na cintorine zle????

lucina7
autor
3. nov 2012

@malinkaaninka
😀 😀 😀 😀
no, tak sú tam mrtvi ľudia. tak každý asi máme iné uchylky.

graceful9
3. nov 2012

@lucina7 ja som tam tiež rada chodila...s kočíkom nie, lebo už bývam inde ale predtým áno. vždy som sa tam ukludnila a nabrala nové sily. a myslím že na tom nie je nič zlé 🙂

hexa5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
molka
3. nov 2012

Pokiaľ je tam dosť miesta, tak na tom nevidím nič zlé. Je tam ticho, pokoj, tiež tam rada chodím, ale nie s kočíkom, u nás sa to nedá.

martinkatinka
3. nov 2012

Tak sa jej spýtaj prečo tam chodí, možno má normálne dovody, že je tam kľud, alebo niečo podobné....Opýtaj sa a poprípade ak ti to vadí, povedz jej prečo si proti....treba sa rozprávať!

malinkaaninka
3. nov 2012

smrť je súčasťou života,prečo hned úchylka?je úchylné pochovávať ľudí a starať sa o hrob?zapáliť sviečku na hrobe?
milujem ten pokoj na cintorine.je tam klud,ticho,myšlienky volne prúdia

ankaevka
3. nov 2012

@lucina7 nevidím na tom nič zlé ani úchylné, je tam tichšie ako na bežných uliciach, možno využíva ten čas a chodí k nejakému hrobu, treba sa spýtať....ak ti to vadí, skús sa s ňou o tom porozprávať 😉

dominika1988
3. nov 2012

@lucina7 myslim, ze na tom nie je nic zle, na cintorine je pokoj a ticho a dieta v kociku si to neuvedomuje, myslim, ze ti mrtvi mu nejako neublizia 🙂 ine by bolo, keby tam chodila s dvojrocnym dietatom namiesto na ihrisko, to uz by bolo divne...ved sa jej na to opytaj 😉

lucina7
autor
3. nov 2012

@malinkaaninka
ako na tom nič nie je, ale je mi to čudné s malým dieťaťom. teda aspon to je môj názor, že ja by som tam snou nešla. asi by som sa tam necítila dobre.

malinkaaninka
3. nov 2012

@lucina7 asi to berie každý inak.dieťaťu je asi jedno kde sa kočíkuje,pokial to nieje priam diskotéka alebo letisko 😀
a ak to berieš tak,že by to na malú mohlo mať zlý vplyv,tak to isto nie.tam sa nekonajú čierne omše,návštevníkov cintorína nechodia strašiť duchovia ..je to ako park,kde odpočívajú naši blízky.
sú iné miesta ktorých sa bojím.napríklad prejsť domov popri cigáňoch. 😒

dominika1988
3. nov 2012

@lucina7 kazdy to berie inak, ja by som to brala asi tak, ze by som sa nebala, ze sa nieco malej stane...na cintorine nie je hluk, premavka, nie su tam psychopaticki vodici aut, je to tam bezpecne...a malemu dietatu je to fakt sumafuk, kde sa kocikuje 🙂

iviatko
3. nov 2012

asi je pre niekoho vhodnejsie nejake megasuper nakupene centrum ako klud na cintorine...

lejluska
3. nov 2012

ani ja na tom nevidím nič zlé 😉 ved je tam ticho,kľud...a možno sa tam chodí modlievať 🙂

fracle
3. nov 2012

Ano, chodievala som. Bolo to jedine tiche miesto na okoli. Milujem to 'hrobove' ticho 😀.

1ivanka1
3. nov 2012

je taká povera, deti by do jedného roka nemali chodiť na cintorín...

rora
3. nov 2012

pokial ide o male babatko tak by som v tom problem nevidela. (teda pokial neveris v povery). v klude sa tam vyspi apod....skor by som tam ja osobne nechodila uz s vacsim ako rok a pol rocnym dietatom...

snopkulka
3. nov 2012

... no a? veď je tam hrobové ticho 😀 😀 aspoň si bábo pospinká, nerieš... horšie by bolo, keby na úkor spánku dieťatka chodila kávičkovať s dôchodkyňami alebo sa prechádzala po nákupných centrách 🙄

vivusika
3. nov 2012

a čo je na tom zlé? Určite 100 krát lepšie ako niekde v Auparku alebo podobnom nákupnom centre 😒 Ja som tiež rada chodila v rámci prechádzok na cintorín a najmä keď zomrela moja mamina, vtedy mala dcérka rok... Je to predsa pietne miesto, nie nejaký strašiak...

janaal
3. nov 2012

ja na tom nevidím nič zlé, sú oveľa oveľa horšie miesta ako cintorín

titkovamiriam
3. nov 2012

@lucina7 tak na nasom cintorine su najlepsie chodniky a nechodia tam auta,tak veru aj ja som tam chodievala nielen Marekova babicka

ukana
3. nov 2012

aj ja som kočíkovala po cinntoríne, bola tam krásna aleja, ticho....a mala som tadial skratku.. 😝 na povery neverím, a určite lepšie po cintoríne ako popri frekventovaných cestách či nákupných centrách...

moon1979
3. nov 2012

@lucina7 nie je na tom nič zlé, hlavne ak "tam" máš človeka, ktorý ti veľmi chýba ...

titkovamiriam
3. nov 2012

@ukana ved to ten pokoj a ticho.....

sissy27
3. nov 2012

@lucina7 a čo je na tom? kľud, žiadne autá, isto aj nejaké stromy, zeleň (aspoň čo som bola na pár cintorínoch, tak to tak vyzeralo), možno zájde k hrobu niekoho blízkeho... keďže je krpec v kočíku, tak pravdepodobne spí a môže mu byť akurát príjemne, že ho neruší hluk a smrad áut, ruch sídliska...
neviem prečo mám taký pocit, že toto je zas jedna z tém, kde čokoľvek spraví svokra, tak je zlé 😒

staronova
3. nov 2012

vieš kolko mladých mamičiek u nás chodí kočíkovať na cintorín!!!???Ja v tom nevidím žiadny problém.

andie25
3. nov 2012

so mnou chodila mamka tiez na cintorin, je tam vela zelene, pokoj, klud, tak asi preto 🙂 a nemusi sa prechadzat hned popri hroboch, nas cintorin je velky, je tam plno ciest ktore su dost vzdialene od hrobov. Nie je to urcite uchylne, ale ak ti to prekaza, tak sa o tom urcite porozpravaj so svokrou.

lucina7
autor
3. nov 2012

@sissy27
nehovorím, že všetko čo spraví je zlé. tým myslím, ak by to bol hocikto iný mala by som taký istý názor na to, teda aj otázku. napr, že by to bola sestra.

lucina7
autor
3. nov 2012

@snopkulka
😀 asi ma tam deprimuje to hrobové ticho. na ktoré nie som zvyknutá. 😉

lucina7
autor
3. nov 2012

@iviatko
do nákupných centier nechodím. chodíme do parkov, k dunaju alebo do mesta.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli