Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Svokra je v bezvedomí a zlyháva jej krvný obeh

marionelka
6. aug 2012

som velmi smutná lebo práve som rozprávala z doktorom z ara o svokre ,lebo o 23h. spadla a zobrala ju sanitka ,povedal ze je este stále vbezvedomi aze je napojená na umele díchanie a zliháva jej aj krvný obecha je to kritýckí stav .akoto ze s jedneho spadnutia moze umierat clovek ?

gemini2
7. aug 2012

@marionelka ach, moja, neverila by si z coho vsetkeho moze nastat zivot-ohrozujuci stav. Drzim palce, nechto zvladnete...

cestovatelkaandrea
7. aug 2012

@marionelka presne ako pise @gemini2. niekedy sa len divim z coho nastavaju taketo stavy. Mame v rodine s tym tiez skusenost a chvalabohu dopadlo vsetko nakoniec dobre. Vela sil...

oliverko5
7. aug 2012

v dnesnej dobe mam pocit ze moze..mam s tym skusenost mamina mi zomrela na obycajny zapal pluc..nikdy som si nebola myslela ze v dnesnej dobe sa zomiera na zapal pluc ..

evulilik
7. aug 2012

No presne tak zomrela manželova babka minule leto. Bolo horuco a ona malo pila, tak sa jej znižil tlak, hlava sa zatočila a ona spadla. Vzala ju sanitka najprv to vyzeralo že sa len udrela ale tak na 3 deň začala hovoriť z cesty .. Nevedela kde je .. Zistili že je tam krvacanie do mozgu ale na zlom mieste + vysoký vek a tak sa trapila ešte 2 tyždne ☹

janka369
7. aug 2012

@oliverko5 aj mne pred 2 týždňami zomrela 46 ročná mama na zápal pľúc a tiež som si myslela,že takýto mladý človek zomrel na zápal pľúc naposledy v 18.storočí.
@marionelka držím palce aby všetko dobre dopadlo, neprestávajte veriť, že sa z toho dostane a podporte ju ako môžete. Nádej zomiera posledná, je to síce ťažké,ale viem o čom hovorím, aj keď mi bolo ťažko sa na ňu pozerať a nevedieť jej pomôcť,ale aspon som bola pri nej a podporila ju, 2x mi povedali,že sa s ňou mám rozlúčiť a vždy po mojej návšteve zabojovala, ale potom už ani to nestačilo, ale dúfam,že toto nebude váš prípad a všetko bude ok.

nika82
7. aug 2012

To je mi velmi luto snad sa jej polepsi. Ja som par rokov dozadu si dala kusok sucheho chleba, ostal mi stat v krku a ze napijem sa teda vody. Pustila som tocku a viac som si nepamatala, som sa prebrala na zemi.

trish31
7. aug 2012

@marionelka mohlo to byt hocico,tromboza,zavisi aj od toho ako odpadla,ci jej to neposkodilo mozog,je toho hodne...Hlavne vela sil.

marionelka
autor
8. aug 2012

dakujem za podporu .....ale dnes Nám mamka ZOMRELA ☹ .mala krvacanie do mozgu ale koli srdiecku ju nemohli operovať .ked prišla domou vtedy z nemocnice co prekonala zápal pluc a zápal aourt tak ju prepustili preto ab zomrela doma ami sme to nevedeli lebo nám to nepovedali v správe iba písalo že ma chronické zlihavanie srdiecka .

mrka2
8. aug 2012

@marionelka uprimnu sustrast ☹ 😢

cestovatelkaandrea
9. aug 2012

@marionelka uprimnu sustrast

Tu začni písať odpoveď...

Odošli