Svokra má radšej nevestu

livia293
7. feb 2018

Viem,že tých tém je tu už veľa,ale nejak som nenašla tu konkrétnu čo som hľadala tak teda píšem 😉

Problém je ako inak svokra resp.svokrovci. Môj muž a ja bývame chvalabohu sami a druhý švagor (mužov brat) býva so ženou a dcérou u svokrovcov. My teraz čakáme druhé baby už za necelé dva mesiace mám termín....ide o to že svokrovci stále uprednostňujú švagra s nevestou pred nami...ona je pre nich super woman a švagor miláčik ktorému dajú všetko do huby.Mozno je to aj tým že sú s nimi stále lebo spolu bývajú ale keď my prídeme raz za týždeň dva na návštevu tak sa k nám správajú odmerane a aj k našej 6 ročnej dcére.... Svagrovu 3 ročnú vidno že majú radšej dobre že ju na rukách celý deň nenosia a všetko jej dajú a na našu len kričia a vsetko jej zakazujú..nechod tam,nerob toto a tento....
Idú stavať dom a nič iné sa na návšteve nepreberá len ich "vila" ... Keď prídem z poradne svokra sa ma ani neopýtal či je všetko ok....absolútne nič..len chcela vedieť čo to bude,až v 7 mesiaci sa ukázalo že chlapec lebo sa nám skrýval ale keby som vedela aká bude jej reakcia ani jej to nepoviem...vraj naši budú konečne radi a že ONA by chcela radšej dievča lebo dievčatá sa viac zahrajú....žiadne nadšenie...Dokonca môj muž mi sám od seba povedal že si všimol že nás dávajú na druhú koľaj....ja nečakám žiadne návštevy od nich aj som rada že sa nám nemiesaju do ničoho ale práve preto by som očakávala že nás o to radšej vidia a aj s malou žeby sa pohrali viac ale doteraz len počúvame aký bude mať švagor dom...akú má švagriná super robotu v banke...ja som chudera ktorá robila za pásom na 3 zmeny,aká je ich mala šikovná, ako skvele pečie a vari, neustale sa bavia o diétach až je to otravné ....a môj muž má no booooze pivný pupok nič extra inak by ho ani vidno nebolo 😁ale este sa človek ani neusadi na návšteve a už poznámka či sa konečne rozhodol schudnúť lebo vyzerá tučný 🤐ja tiež nie som z tých chudych takže už aj na seba som si vypocula ich trápne poznámky neraz som šla s plačom alebo zlou náladou od nich...moj to berie ako babské dristy ale mňa to ponižuje a uráža ....chcela byť zadobre a toľko prehltnes a ignoruješ ale len sa to v človeku nakopi.....ja vás nepýtaj o nejakú radu alebo čo stačí len napísať či má niekto takú "rodinku" úžasných alebo len svoju skúsenosť s niečím podobným 😉

kammik
8. feb 2018

jedným uchom dnu druhým von, podľa mňa na toto sa ani nič iné povedať nedá, to proste nezmeníš, už sú raz takí, môžeš byť rada, že s nimi nebývaš a môžeš sa stretávať len kedy sa na to cítiš, čiže nejako by som sa nad tým nerozčuľovala, máte doma svoj pokoj a to je dôležité 😉

domculik
8. feb 2018

@kosicanka1 dobreee :D

leni19
10. feb 2018

86

nelinka2009
11. feb 2018

@livia293 mam... Pomohlo??

livia293
autor
11. feb 2018

@nelinka2009
Zjavne mate cas aj na blbe ironicke konentare

nelinka2009
11. feb 2018

@livia293 preco ironicke?? Pytala sa ci to ma niekto podobne... Mam a pytam sa ci jej to pomohlo... Niesom ironicka... Nemienim tu svojre venovat tolko casu, aby som rozpisovala cely pribeh o nepodstatnostiach... Mam dobreho chlapa, zdrave deti... Mam vsetko... Ale aj prihoratu svokru, ktora robi rozdiely medzi vnucatami a??? Sa nam zabit teraz??

nelinka2009
11. feb 2018

@livia293 Vy mate jeden podstatny problem... Svokre ktora sa k Vam nevie ani len slusne spravat venujete prilis vela drahocenneho casu ( napr na nete), ktory by ste mohla stravit s ludmi, ktory su ozaj podstatny... Zjavne Vam na postoji svojry zalezi, ale preco?? Ja mam tu moju v ....