Svokra má vždy pravdu

16. júl 2021

Ahojte . Moju svokru som zo začiatku mala velmi rada.. pomáhala som jej viac ako jej dcéry . Čas sa mení ,každý sa mení. Menej chodíme na návštevy . A keď sme tam,tak zakaždým keď niečo poviem ja alebo svoj názor ..tak ma akoby vždy doplní alebo povie že to tak nieje . Nebola az taká ..myslím že ma niečo voči mne keď tak reaguje

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ruzasipova
16. júl 2021

To aj ta moja. Ja poviem svoj nazor, ona povie svoj (jasne, ze z toho jej vyjdem za zlu matku/manzelku) a aj tak si spravim po svojom.

elizabet173
16. júl 2021

Skus robit to iste, ked nieco povie ona.

autor
16. júl 2021

@viestta aj to je dosť možné . Iný život mala ,má o 30r viac . A som jediná nevesta 🙈zatiaľ..

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka1998dubovska
16. júl 2021

Presne tento istý problém mám aj ja aj ta moja je múdra jak rádio ale to snáď asi všetky sú také málokto ma dobrý vzťah zo svokrou. Ta moja si ešte aj domylsi aby nebolo málo 😂

oli18
16. júl 2021

Keď čítam, aké primitívnosti sa tu niektoré pýtajú, ani sa nedivím svokrám, že vás majú za hlúpe.

elizabet173
17. júl 2021

@oli18 asi by som nebola celkom happy, keby za každou mojou vetou svokra mala dodatok, že tak to nie je. Možno by som spočiatku bola ticho a nehovorila nič a potom obmedzila kontakty na nevyhnutné minimum a bolo by mi ukradnuté, že ma má za hlúpu, lebo v tomto prípade je za hlúpu ona. Ak svokra nemá okolo 65-70, nie je dementná, tak by mohla aj ona uznať, že mladá nemusí nutne znamenať hlúpa a že neveste asi nebude dva krát príjemné, ak ju za každou vetou opravuje. Na vzťah treba vždy dvoch, dvaja sa musia snažiť, aby to bolo medzi nimi pekné, jeden nestačí.

laurika999
16. aug 2021

@elizabet173 Táto taktika sa osvedčila. Aj ja som to tak robila. Po pár razoch prestala rýpať