Svokra sa mi sprotivila a nerada by som jej dala svojho syna

nathuska
26. apr 2014

Moja svokra nie je stara,ale zase ani nejaka mladica.uz skoro od zaciatku bola taka ,ze striedala muzov velmi casto.teda co ju poznam tak skoro kazdeho pol roka ma ineho a mne sa to na nej nejak sprotivilo a uz si o nej zacinam mysliet vselijake veci co radsej ani nenapisem. moj maly syncek bude mat teraz 8mesiacikov a ked ho chcela na den k nej domov si ho zobrat tak som povolila ze moze,ale teraz som sa dozvedela ze ma tyzden nejakeho frajera a uz u nej aj spal a na dalsi den ona u neho.ako viem,ze mna by to nemalo trapit,ale nejak sa mi sprotivila zato co robi v jej veku.zajtra by si chcela zase zobrat maleho,ale povedala som,ze ked chce nech ho pride pozriet k nam.chcela by som vediet ci aj vam by take nieco vadilo na svokre,lebo mne neviem preco ale vadi a z toho dovodu jej uz nechcem nejak davat syna k nej domov bezomna.
.

yollanda
28. apr 2014

@eeffka ja nesexujem. bohuzial, som jak svina po porode a nejak to nejde

slniecko2
5. máj 2014

@nathuska podla mna je to tvoja vec, ci das dieta na starost starkej alebo nie. ak neveris ze je to pre tvoje dieta dobre, aby bolo bez teba pri nej je to ok. moj muz by nedal dieta na starost babke, ak by mala kazdu chvilu nejakeho cudzieho chlapa- neveri cudzim ludom. takze je to ok.

lilitela
15. máj 2014

@nathuska Neviem, ci je tvoja svokra prelietava, alebo sa to deje, lebo hlada toho praveho. Az vsak bude tvoje dieta starsie, tak mu urcite bude divne, preco sa tam ti ujovia striedaju, a kto je vlastne jeho "dedko".

saxxxana
15. máj 2014

@nathuska Ja by som jej nedala, nikdy nevies ci ten jej sucasny nie je daky uchyl. Ved sama ho urcite poriadne nepozna. Je to len moj nazor, ale za mna urcite nie.

candii
1. jún 2023

Ja by som 8 mesačné dieťa nedala nikomu 🤣 podľa mňa je ešte malé na nocovanie mimo domu