Syn so mnou nekomunikuje

1. jún 2020

Mám problém... Alebo skôr sa chcem vyžalovať. Môj syn so mnou nekomunikuje. Ja viem ublížila som mu a hrozne mojim správaním k nemu a jeho vyvolenej ale nemyslím si že to bolo také vážne aby so mnou prestal zo dňa na deň komunikovať odsťahovať sa a nedať o sebe vedieť prípadne sa ani neozvať. Nereaguje na správy a ak áno tak sporadicky na hovory tiež nie nestavi sa ani domov a neviem čo je s ním. Myslíte že to prejde? Urobila som hrozné veci ale toto som si nezaslúžila nikomu neprajem takto trpieť

slavomira1980
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
solange7
24. jún 2020

@slavomira1980 to je kde taka tema 😀

ckatka
24. jún 2020

Nuž...moja svokra bola.zo.zaciatku podobná. Všetko jej vadilo. Hlavne ja. A hlavne to, že synacik dospel a začal si robiť po svojom. A tiež sme mali 18-20 rokov...
Nevedela sa zmieriť s tým, že si zakladá rodinu...reakcia na oznámenie ze sa.ideme brat bola "a načo"...
Všetko bolo zle do všetkého sa nám starala a prd rozumela...keď sme si chceli kúpiť byt, pindala furt na všetko...ako zle sme vybrali...ze ona nasla aj lacnejšie aj lepšie (ale to už nevedela ze v ciganskom gete 🤦‍♀️)...keď sme si kúpili prvé auto...tak zase ze to sme mali radšej od toho a od toho také a také...keď sme šli k moru tak načo...keď sme šli na hory mali sme ísť radšej k vode...no proste hruza.
Len sa nevedela zmieriť s tým, že dieťa sa jej osamostatnilo.
Poviem ti pravdu...dobrý vzťah mame.az teraz...hádam 10 rokov to trvalo...A to som si ju fakt posadila a vysvetlila som jej ako sa veci majú...A ze bud bude s nami alebo proti nám...ale ze my ju máme radi ale nenecháme si takto kaziť radosť zo života.
Teraz čestne prehlasujem ze mam super svokru ktorá mi je ako druhá mama...ale teda bez roboty to nebolo. A navyše s jej synom sa fakt mame radi...ja som ho podrzala aj vtedy keď jeho rodičia nie...takže my sme v tomto jasni. A teraz už je dvoj babka tak ma iné starosti...už je to super 😂