Toxická rodina môjho partnera

19. júl 2022

Ahojte. Prejdem rovno k veci. Moj partner ma toxicku rodinu. Kazdy kazdeho ohovara, pred nami o nich, pri nich urcite o nas..... jednoducho aj ked sa casto nestretavame, zle to prezivam. Ked mame mat rodinnu udalost, tyzden vopred ma boli brucho a najradsej by som nikam nesla. Urcite sa tam nezvladnem pretvarovat alebo byt OK, som stale v strese, ze ani nedokazem normalne rozpravat. Velmi sa snazim, ale ked clovek citi, ze sa navzajom nemame radi (pritom na to nie je konkretny dovod, ale ti ludia su falosni, zgrlosi, klamari .....),ide to len velmi tazko. Najblizsie ma caka udalost, kde si vyprosuju, aby sme prisli na cas, dobre ze nie den vopred aj s detmi, ale oni pri rovnakej prilezistosti k nam ani neprisli 😃 chapete to? Aka drzost.... Takze opat zhanam bud super vyhovorku alebo jednoducho motivaciu, ako to prezit v pohode, i ked som sa dozvedela veci, ktore by som im najradsej vyvrieskala do oci, buchla po stole a odisla.... falosnici falosni. Kazdy o kazdom rozprava poza chrbat a keby som to zacala vytahovat, asi vsetkych rozhadam 🤢

simka17161
20. júl 2022

Nechoď ak sa tam necítiš dobre, muž môže ísť aj sám keď to sám navrhol.Zredukuj návštevy, keď nechodia oni k Vám nemusíte byť vy vždy k dispozícii. Ale skús ich brať trochu s rezervou, iní už asi nebudú

mandzula
20. júl 2022

@athom co je toxicke na postazovani sa a poziadanie o radu, ako si so svojim problemom poradit? To aj ked clovek ide k psychologovi, automaticky toxicky ohovara?

eeffka
20. júl 2022

Neprehanas to trochu? Muz za tebou stoji a ty vyrabas dramu. Ked ma niemto pozyva zaujimam ma vylucne kedy mam JA prist. Ak ta diriguju staci kratke a slusne NIE, nevyhovuje mi to, zariadte sa inak a na mna sa neviazte. Ak ohovataju stopni to, nehovorte mi to, nezaujima ma to. Netreba zo seba robit priposranka a doma revat. Kkso este take by nebolo ze ja budem revat bo pribuzni su mesuge a este sa ma to aj neyka.