Trapas u frajera

somtopokazila
15. dec 2014

Mám nový nick, nie je to nič vymyslené, ale hanbím sa a potrebujem prečítať iné názory na tento môj trapas. Neviem ako ďalej a trápi ma to. Som matka s otcom dieťaťa nežijem dlho, mám priateľa, niečo vyše roka, on je slobodný a každý z nás býva u svojich rodičov, z čoho logicky vyplýva, že priestor na trávenie nejakých intímnych chvíľ nemáme alebo len s ťažkosťami, ani toho času nie je veľa. Ale k veci, v piatok sa mi stala strašne nepríjemná vec, mali sme mať s frajerom rande, konečne po dlhej dobe sa u nich doma vyprázdnil dom, tak som sa tešila, že konečne sami aspoň nejaký čas. Kým som však na neho čakala, stihla som ešte predvianočnú akcošku z práce, samozrejme, čo to som popila, naládička ohromná a keďže ja nepijem, neviem to, nechala som sa nejako v dobrej nálade uniesť, čo-to som pomiešala a opila sa  nie do mŕtva, bolo to fajn, v pohode, ale kým po mna prišiel frajer, už mi začínalo byť zle. Kým sme dorazili k nemu domov, ešte ok, ale potom mi bolo strašne zle, ledva som stihla dobehnúť na wc a nestihla som úplne.... a viete čo....bolo mi tak zle, že som nevedela ani čia som, síce som si po sebe upratala, ale predsa opitý človek....až kým po tom všetkom som nezbadala, ako frajer behá všade s mopom  trapas strašný, hanbím sa ako pes, o to viac, že vždy ma videl len tip-top upravenú, vysmiatu, spokojnú a teraz takáto hrôza. On bol, aj je v pohode, vôbec to nekomentoval, uložil ma do postele a celý čas ma hladkal, proste postaral sa...ale iné ma trápi...po tomto mojom počine sa ja už nedokážem mu pozrieť do očí, nedokážem s ním komunikovať, ani na nete, ani cez telefón, nijako...mám blok, hanbím sa strašne. Tak som mu ešte v piatok napísala, že končím, že sa nedokážem cez to preniesť, on mi napísal, že nech netáram, že ma ľúbi a blá blá....viem, že ma ľúbi, ale prešiel víkend a on sa mi ozval až v nedeľu večer s otázkou ako som strávila víkend?? Viem, že som urobila strašnú hovadinu, ale ked ma ľúbi, tak som čakala, že sa mi minimálne v sobotu ozve a bude sa zaujímať aspoň s otázkou či mi je lepšie alebo niečo v tom duchu a nič....aj včera mi nechal len na sociálnej sieti otázku ako som prežila víkend a zvesela si četoval dalej, hoci tam už dlhšie nechodil a my spolu komunikujeme cez skajp, tak som bola v šoku, že mne na skapj ani nenapísal ani nič tak ako vždy, tak ako každý den robieva a napísal mi to na soc. sieť, kde poriadne ani nechodím už...celé zlé divné...tak som mu aj včera povedala, že končím, že mám blok, čo teda on nevedel pochopiť a bol sklamaný, že to takto riešim, ale ja fakt neviem, čo robiť??? Lúbim ho, ale nedokážem sa mu pozrieť do očí, hanbím sa proste strašne a jemu nejako tiež neverím, že to berie všetko tak športovo....celé sa mi to nezdá...ako to riešiť?

trish31
15. dec 2014

@somtopokazila co chces riesit uz teraz?Bud rada ze zareagoval ako zareagoval,tak sa skus cez to preniest a uz to neries,nevracaj sa k tomu.A nabuduce sa skus pri alkohole kontrolovat.Nie je nic horsie ako ozrata zena pod obraz 😉

natalym
15. dec 2014

@somtopokazila Koľko máš rokov, dievča?
Keď s ním budeš 20 rokov, ešte sa len budeš hanbiť, uvidí Ťa v oveľa horších pozíciách........................
Ospravedlnila si sa mu, povedz, že Ti je to trápne a už sa k tomu nevracaj. A pozvi ho na večeru, bez alkoholu samozrejme 😀

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cerez
15. dec 2014

Prosím ťa, čo riešiš? Scénu ti neurobil, postarala sa o teba, po vytriezvení s tebou neukončil vzťah, žiadne výčitky. Prepáč, ja asi nechápem. Lásku fakt treba dokazovať hádkami, bitkou? Prehnala si to, vytriezvela si, stalo sa to prvý krát. Vieš čo robí s človekom alkohol a jedine sa z toho poučiť. A teraz to dôležité. Uvedomuješ si, že máš vedľa seba správneho chlapa? Prečo mu vyčítaš takú blbosť, keď sama máš za sebou ako píšeš "trapas u chalana".

lalinko2010
15. dec 2014

@somtopokazila ahoj, napísala si mu - že končím - tak čo si čakala, že ťa bude prehovárať alebo čo? nie si prvá a ani posledná čo sa ožrala a povracala, buď rada že si sa nepovracala v aute, to by bol len trapas-väčší ako tento....
buď sa s ním porozprávaj alebo to skonči a hotovo...

adeala
15. dec 2014

@somtopokazila no booože 😀 aj horšie sa stáva, teraz sa budeš cítiť istú dobu trápne a potom to prejde, ospravedlň sa mu a hotovo.. fakt to znie, akoby si mala tak 15
Na prvej dovolenke s priateľom, po asi 5m vzťahu sa hneď prvý deň ožral tak, že celú noc strávil nad wc.. tak som sa mu smiala, ale nijak ma to netrápilo ani nič. 😀 Sa stane.

lessiie
15. dec 2014

Mat Tvoje problemy...🙂 paaana vies kolko krat sa este strapnis?? neries to...uzivaj si ze si s nim stastna...

liebling98
15. dec 2014

@somtopokazila chlap sa zachoval správne a ty sa sťažuješ. Upratal po Tebe, postaral sa o Teba. A že sa ozval až v nedeľu? Predpokladal, že v sobotu budeš rozbitá, nechcel Ťa rušiť. A že si písal s niekým iným a nie s Tebou? Nuž prezradím Ti tajomstvo, ľudia zvyknú mať aj kamarátov, rodinu, známych, s ktorými si píšu.
Keď sa dvaja milujú, milujú sa "se vším všudy".

somtopokazila
autor
15. dec 2014

ľudia, dakujem...každý názor mi pomôže, akurát, že ja nekončím s ním preto, že chcem, ale preto, že ja si neviem predstaviť stáť zoči-voči nemu, dívať sa na neho alebo mu niečo povedať a už vôbec nie intímnosti....mám blok, hnusím sa sama seba, nieto chlapovi, mám to pred očami a to nezmažem....je mi to neskutočne ľúto celé, ale neviem sa cez to preniesť, proste hnus zo seba....

sissy27
15. dec 2014

@somtopokazila a o čo ti vlastne ide? ty mu povieš, že končíš, lebo sa hanbíš a máš blok, a čakáš od neho, že sa ťa bude prosiť? ja to vidím tak, že chcel ti nechať priestor, aby si sa dala dokopy z toho, čo sa ti stalo a neotravovať ťa, pýtal sa ťa, ako si strávila víkend, tak čo bol problém mu odpísať??
ty nechceš komunikovať a čakáš, že sa ťa on bude prosiť - tak toto je podľa mňa oveľa trápnejšie, ako ten piatok...
a btw. ak je toto to najhoršie, čo sa ti v živote malo stať, tak si šťastný človek...

tt247
15. dec 2014

@somtopokazila No on sa správa úplne normálne, ty nie. Čo si myslíš, že prvýkrát videl opitú ženu či čo? Ako prepáč, ale obľuješ mu kúpelku, on sa o Teba postará a ešte ho aj do zadku kopneš. A čo čakáš, že sa Ti bude doprosovať teraz? Určite nečakal takú tvoju reakciu a myslím, že nikto normálny by ju nečakal, doslova vyšiel, "že za dobrotu na žobrotu". Zachovala si sa k nemu sprosto a keď ho chceš, tak prestaň sa ľutovať, že Ťa videl opitú a s rozmazaným make-upom a ako tu už vyššie písali, zavolaj ho na večeru a buď rada, ak pôjde na tú večeru po tom tvojom výstupe (nemyslím tým opitie sa a vracanie, ale myslím ten nezmyselný rozchod) a nebude ta mať za hysterku, čo z komára spraví somára.

lypka
15. dec 2014

Tomu sa hovorí sila, ty sa opiješ, povraciaš mu dom, dáš mu kopačky a on je ten zlý lebo sa ti neozval v sobotu, ale v nedeľu 😕

tt247
15. dec 2014

@lypka toto som presne napísala ... akože fakt sila, nechápem 😒

lypka
15. dec 2014

@tt247 Jednoduché tie čo si nájdu dobrých chlapov si to nevážia a tie čo majú svine to trpia, krutá realitu...

tt247
15. dec 2014

@lypka veru tak, mohla by mať aj takého, čo by ju do domu opitú ani nezavolal, nie ešte za ňou umýval a do postele ju uložil..

mirkaandrej
15. dec 2014

Rozíst sa s frajerom preto, lebo si sa opila?? Ak mu to nevadí, ak Ta ľúbi, prečo robit z komára somára....to ze sa neozval ešte neznamená, ze Ta po Tvojom alkoholickom zázitku prestal mat rád alebo čosi podobne...radšej ako to ukončit by si sa mala s ním porozprávat...

masinka
15. dec 2014

@somtopokazila ci ta ma chlap rad, nezistis pri prechadzke ruzovou zahradou, ale prave v takychto situaciach. Tohoto sa drz, toto je chlap aj do nepohody. Takze hlavu hore, ked tak, este sa mu ospravedln a ide sa dalej 😀

tjaden
15. dec 2014

ale no tak 🙂 čo to tak prežívaš ? vieš keď sme s priateľom začali spolu žiť už po mesiaci sme jeden pred druhým prdeli grgali ...hovorili sme tomu, že "prehlbujeme náš vzťah" 😀 boli sme spolu len 2 mesiace keď som otehotnela a zvracala som aj 15x denne pri posteli som mala vedro v obyvačke pri gauči ďalšie, doslova som smrdela a grgala, celá som sa vyhádzala a všetko možné a on to zobral vpohode, dnes predo mnou robí také veci, že ja sa nemám za čo hanbiť, odkedy máme bejby nestíham sa maľovať, niekedy ani učesať mám na sebe chlapčenské tričká, stále od malej ogrcané, dokonca som dostala aj kiahne a vpohode :D takéto trapasy vás spoja, ak ťa celý život bude vidieť len krásnu s make-upom a odrazu si raz k nemu ľahneš nenamaľovaná v pyžamku, ktoré má ďaleko od slova sexi nebude v šoku? veď nech si zvyká aj na zlé veci, ak ťa bude brať aj s týmto tak ťa ozaj ľúbi 😉

mirkaandrej
15. dec 2014

Inak v zivote zaziješ ešte toľko situácií, kedy si povieš, ze je to to najhoršie, čo sa Ti mohlo stat, ze tento zázitok bude oproti tomu nič....asi ešte toho veľa o zivote nevieš...sorry ale pokazit si dobre fungujúci vztah len kvôli nejakemu ,,bloku", ktorý máš len Ty v hlave je podľa mna hlúpost...mozno toto je Tvoj zivotný partner a Ty o neho prídeš, lebo si hlúpa...bez urázky ale je to tak...

somtopokazila
autor
15. dec 2014

baby, ale ja to nerobím preto, že by som z toho mala radosť..... preto, lebo sa správam ako krava lebo som to pokazila a neviem to napraviť, neviem si predstaviť s ním fungovať ďalej...my sme nemali taký kvázi stereotypný vzťah, že sa vidíme v kadejakých nelichotivých situáciách, nikdy sme spolu nestrávili ani len jednu celú noc...vždy sú to len "nastajlované" rande, príjemne strávený čas, intimita a tak....ale to je všetko...čiže už nikdy v jeho očiach nebudem za tú peknú, milú, ktorú poznal...predviedla som sa v nelichotivom svetle a to nezmažem a s tým pocitom fungovať ja neviem....

natalym
15. dec 2014

@somtopokazila Tak keď nevieš tak nevieš, sama si si odpovedala.

henikav
15. dec 2014

Normalne mu povedz ze ta to mrzi, nie si zvyknuta na alkohol, tak ta to nejako zlozilo a ze sa za to strasne hanbis a potom to uz nespominaj a nevytahuj a nerozmazavaj. Od tohto mozno budu este aj trapnejsie a horsie chvile v zivote, to sa zakazdym rozides?? Zivot nie je dokonaly, ako ani ludia nie su dokonali, aj ked radi vysielaju ten dojem ze je vsetko tip top, kazdemu sa obcas prihodi nejaka takato ci ina neprijemnost a laska je aj o tom ze toho druheho podrzis ked ta potrebuje, aj ked sa sam ztraposil. Tvoj drahy ta asi lubi, ked ta ulozil, hladkal a poupratoval, neskor sa na tom budete smiat 😀

bodka70
15. dec 2014

@somtopokazila , ja mám z teba pocit, že máš zo vzťahu strach, že chceš mať všetko pod kontrolou - svoj výzor, správanie.
Ale takto to v živote nechodí, ľudia nie sú stále našminkovaní a upravení ako vo výklade. Čoho sa bojíš? Že ak ukážeš aj odvrátenú tvár svojho výzoru a povahy, že ťa nik nebude mať rád? Bojíš sa, že ťa nechá, ak ukážeš svoje pravé ja, tak to radšej chceš ukončiť pred tým, aby si sa vyhla sklamaniu. Toto, čo máš do teraz s priateľom ani nie je vzťah, ale randenie. t.j. prežívanie krásnych "upravených" chvíľ. Toto sa však nedá večne, je na čase posunúť vaše randenie do reálneho vzťahu 😉. Problémom nie je tvoj "trapas" ani zlyhanie, ale tvoj pohľad na seba, neveríš si.... Na tom treba popracovať. 😉

zeriempizzu
15. dec 2014

Ty si akoze normalna? Teda!
@somtopokazila
Psychologa, cim skor.

bodka70
15. dec 2014

😉

liebling98
15. dec 2014

@somtopokazila no tak ste prešli na ďalšiu úroveň vášho vzťahu. Už nebudete musieť hrať pred sebou dokonalých. Ja som po milovanom človeku utierala grcky, utierala mu zadok, umývala ho, keď sa pre chorobu nedokázal pohnúť. A urobila by som to znovu. Lásnie je len perfektné rande a úžasná noc v posteli. Chlap ti ukázal, že ťa chce aj ogrogrcanú a nenamaľovanú. Drž sa ho. Ak sa cez to prenesieš o pár rokov sa na tom dobre zasmejete.

mawka
15. dec 2014

teda ja neviem, som strasna divocina clovek, ale ked som grcala z alkoholu /asi 15 rokov dozadu/, tak som si sakra davala pozor, aby to nebolo pred chlapom, na verejnosti. dostojne a doma alebo tak, aby nikto ani len netusil. kks ak viem, ze mi alkohol nerobi dobre, tak nepijem. ci treba za kazdu cenu, ked sa niekde nalieva?
a ze sa chlap postara o grcajucu zensku, poupratujej JEJ obsah zaludka z dlazky, ved to je skvely chlap.
A ked by sa uz stalo, tak by som sa mu podakovala a mozno by sme sa na tom rehotali. ale taketo ze neviem mu pozriet do oci.... no ty neries jeho, ty sa pozri sama na seba a nastav si zrkadlo, draha 😉
@somtopokazila

tanickaskorokubikova
15. dec 2014

@somtopokazila kokos tak on sa o teba postará a ty sa s ním rozideš?? Prepáč ale si strašný sebec ... Mysliš že jemu sa páčilo sa o teba starať keď si vyzerala ako si vyzerala?? Nie ale spravil to lebo tá ľúbi a ty sa mu za to odvďačíš rozchodom? Robíš obrovskú chybu .. A to že sa teraz ideš prepadnúť od hanby je úplne normálne ale nedávaj to vyžrať jemu 😒 Daj si pauzu a ono to prejde sama sa s tým vyrovnáš a bude dobre, o pár mesiacov sa nad tým obaja len zasmejete

bodka70
15. dec 2014

@somtopokazila , ako ja sa nechcem hrať na psychologičku, ale nemala si v detstve od rodičov - či už vedome alebo nevedome, vtláčané kaleráby do hlavy, že musíš byť perfektná a super, inak ťa nik nebude mať rád?
@mawka má pravdu, nastav si zrkadlo, mám pocit, že veľa toho o sebe nevieš, potláčaš svoje pocity, priania. Celý život sa nedá chodiť so stiahnutým bruchom a riťou 😀 😀 😀.

libertine
15. dec 2014

chapem, ze teraz sa ti to zda najtrapnejsie na svete, ale myslim si, ze ak inokedy nepijes a stalo sa ti to len teraz a nebude sa to pravidelne opakovat, tak sa z toho stane skor historka na pobavenie, sko si mu vtedy, ked si sa raz opila, ovracala dom 😀 zjavne on z toho taku traumu nemal, podla mna videl, ze sa potrebujes dat dokopy a stravit to, tak ti nechal klud a potom sa ozval. takze je s tym ok. nedramatizuj to, ospravedln sa, priprav prenho nejaky pekny vecer, namiesto toho, co ste nemali a vsetko bude ok. zbytocne sa v tom neryp, fungujte dalej, ak budes vidiet, ze on z toho vedi nerobi, nerob ani ty, aj ked sa citis hrozne.