Trápna situácia na zoznamke

paradoxyexistuju
16. feb 2016

pomooooc, ľudia 😀 inak ako nový nick založiť mi ani nedalo, citím sa dosť trápne, (tak mi treba), ale aj tak, potrebujem ventil, dajte pls názor. nie je to rodinný problém, no ale kam to dať? k veci: po asi 9 mesiacoch som sa prihlásila na povestnú net zoznamku do ešte povestnejšej miestosti 😅 😅 😅 cez taký môj anonymný nick, kde nie je nič v profile, ani fotka, ani info, proste nič. tento nick bol vyslovene za účelom krátenia si času, keď som bola sama. s nikým som v podstate z toho nicku ani nekomumikovala, lebo ved s kým normálnym sa dá??? 😅 s nikým, občas sa niekto na chvílkový pokec vyskytol, ale! pred pár dnami ma na tom nicku oslovil muž, začali sme kecať, bolo o čom, muž, ktorý má niečo v hlave a písal totál " na moju nôtu", sadol mi neuveriteľne, nemohli sme sa od toho odtrhnúť, stále bolo o čom, jednoducho fajn, mile, konečne normálny človek. nič nechcel, neriešil, žiadne stretká, žiadne narážky, nič.strávili sme tak dosť času, bola to asi náhoda fakt z oboch strán, vraj sa sám sebe čuduje, čo tu robí ešte tak dlho do noci, že tam nechodieva často, lebo neni o čom, presne ako ja, ale vraj ja som mu sadla a je z toho celkom mimo (v pozitívnom zmysle). na druhý den sme tam neboli ani ja, ani on, na tretí den zas a zas do noci, on mi už ukázal fotku, ja jemu nie (vtedy), potiahli sme to až do noci a ako to už býva pod rúškom noci, v posteli, došlo na maxi intímne narážky, až sa to prehuplo do roviny "ehm 😀 " viete akej 😀 ....ako keby sa to dialo naživo, nechali sme sa uniesť. ok, potom sme to vypli, šli spať. na další den, opať písačky, pohoda, žiadne narážky a či nedám fotku, vravím ok, ved on mi dal a nepoznala som ho tak reku dám. od tej chvíle debata ešte zintenzívnela, páčila som sa mi, bol ešte aktívnejší, ale začal viac písať o sebe a ja som začala mať pocit, že sme sa niekde museli vidieť, lebo to boli témy z mojej pracovnej oblasti a tak vo mne hlodal červík až natolko, že som s nim prestala písať a ignorovať ho. on mi píše stále, nechal na seba telef.č. vraj na net nechodí a že ked som sa odmlčala, že nech mám na neho kontakt a že ak budem chcieť, že bude rád, ked sa ozvem, že konečne našiel niekoho kto by rád pozval na večeru a že ja sa iba kvôli pochybnostiam odmlčím. no a ja som zistila, že sme sa skutočne pred rokom aj pol stretli u mna v práci, je to klient môjho spolupracovníka, čiže prišiel do oficiálneho kontaktu vtedy aj so mnou a ja sa citím teraz totál trápne po tej "horúcej" nočnej debate, ktorá tam jeden večer medzi nami prebehla. hanbím sa ako pes 😒 😒 😒 čo s tým? mám serioznu prácu a takmer 40-tku na krku, o to viac ma to štve.

cawes
16. feb 2016

@paradoxyexistuju a? Mas 40co riesis! Je to klient tvojho spolupracovnika cize pocitam ze nesedi vedla Teba v kancli!

Ponaucenie: bud si pis nemravnosti a neposielaj fotky alebo opacne 🙂
Byt tebou tak sa s nim stretnem na kavu a ten vecer co ste si tak zhavo pisali neriesim.

misaelka
16. feb 2016

tak bud rada, ze ta nespoznal a prestan s nim komunikovat...casom zabudne, nechaj to vysumiet do stratena... 😎

misel0806
16. feb 2016

@paradoxyexistuju aky je ten svet mali ako sa hovori. Presne tak bud rada ze ta nespoznal a neries konciec koncov pridu dalsi hadam s lepsim koncom.😁😁

babydesire
16. feb 2016

@paradoxyexistuju mne to prislo neuvetitelne mile a zabavne,,nemas dovod sa citit trapne,,uprimne cakala som nieco ine ked som to zacala citat,,preboha zenska,stretni sa snim,,aspon mas istotu ze sa na rande nudit nebudete a ze sa aj zasmejete...vobec by som kvoli tomu nerobila taku paniku...stretko!!!

jasminet
16. feb 2016

jeeejda a co... ked mate chut, tak sa stretnite, sa aspon zasmejete, ze ake male slovensko... a ze 40 na krku 😀 😀 😀

bamb27
16. feb 2016

@paradoxyexistuju vobec to nie je trapne,, 😉 take it easy 😉 a ozvi sa mu,, pokracuj tam kde ste prestali, chlap to len uvita ,,,tvar z 1,5 roka dozadu si chlap nema sancu pamatat ..a aj keby, on uz davno ocenil aka si a ako sa vies odviazat ,,

alaguema
16. feb 2016

@paradoxyexistuju Čo s tým? No, teraz už nič a pre budúcnosť nesexovať virtuálne, keďže nikdy nevieš, na koho natrafíš. Predpokladám, že nič podobné by si nezrealizovala s cudzím človekom niekde napr. na stanici pri bežnom rozhovore o počasí, ktorý by plynulo prešiel do sexuálneho hecovania. Tak si to najbližšie uvedom, keď zas budeš v "tej miestnosti"...alebo tam už radšej vôbec nechoď. Nechápem, čo vás na tom baví. No a asi bude celkom zaujímavé, až najbližšie príde do práce za tým tvojim kolegom 😎

terezka1947
16. feb 2016

@paradoxyexistuju tak k teme,co ste riesili,atd...sa nevyjadrim...ale ....ak si s nim naozaj tak rozumies a nebolo to len o tej "trapnej" chvilkovej komunikacii...preco mu teda nezavolas,resp.neskusis si s nim este popisat na rozne temy a uvidis....a keby ste si nadalej rozumeli,preco nie kava?
naozaj si myslis,ze na nete nenajdes nikoho normalneho?
vela manzelstiev a asi aj spokojnych najdes aj tu na MK....a zacali na nete 😀 😉

jasminet
16. feb 2016

@terezka1947 napr. ja s mojim muzom 😀 inak - trapne by bolo keby to bol tvoj kolega z prace a musis sa s nim denno denne stretavat, pripadne tvoj muz, svagor alebo podobne... to uz by som sa cervenala ako rak, ale v podstate cudzi clovek, co bol raz u vas v kancelarii pred x rokmi 😉

paradoxyexistuju
autor
16. feb 2016

mna to mrzí veľmi, je to príjemný človek, už nejaký ten rok na tom nete som a teda už mi písali kadejaké individuá (nemám tam foto oficiálne ), boli aj fajn ľudia, aj som sa nejakými stretla, dokonca som mala odtiaľ pár ročný vzťah, ale toto sa mi teda ešte nestalo 😖 😖 😖 na jednej strane aj by som , na druhej mi to je trápne, hoci by sme sa bavili len o normálnych témach...no neviem....všetko to vzniklo tak spontánne, tak sme sa proste nechali uniesť, nebol to žiadny prvýplán

terezka1947
16. feb 2016

@jasminet aj ja s mojim 😀 a to sme chodili dva roky do tej iste jedalne na obedy a fakt sme sa nevideli,nechapem 😀
len...teraz som si este raz precitala uvodny prispevok a neviem,ci som spravne pochopila tu "konkretnu skupinu" na tej zoznamke 😉
lebo aj bola prave v nej,tak asi necudo,ze prislo aj k tej "trapnej teme"....

natalym
16. feb 2016

A ako nechápem, že prečo by ste sa nemali stretnúť?

alaguema
16. feb 2016

@jasminet no veď práve...úplne cudzí človek, ktorý ale má fotku a časom ju asi bude vedieť zaradiť a k tomu ten večer virtuálnych intímností. Predstav si, že si v tej situácii. Mala by som chuť chodiť po kanáloch 😀

@paradoxyexistuju tak mu to povedz, ako to cítiš, že si sa nechala uniesť...Snáď bol pri tom aj on, nie? 😀 Možno to vníma podobne a možno je to preňho každodenný pokecový rituál a nevidí na tom nič trápne.

jasminet
16. feb 2016

@terezka1947 tak neviem, za mojich cias tam bola jedna velmi povestna miestnost a do tej som chodila aj ja, ale ani nie tak pre tie povestne trapne veci (vacsinou), ale preto, ze to tam zilo viac nez inde 😀 😉 takze neviem ake povestne miestnosti tam su teraz 😅 😀

jasminet
16. feb 2016

@alaguema pozri, su to dvaja dospelaci (predkokladam), obaja asi +- rovnako na tom, nerobili nic zle... nie je to jej kolega, nie je to jej nadriadeny, podriadeny, nikto z prace - je to niekto, kto na niecom pracoval s jej kolegom... takze preco chodit po kanaloch? pochybujem, ze si na nu vobec pamata. takze ja by som sa mu normalne ozvala ak by som mala chut, na tu kavu/veceru isla a tam by som mu prezradila kde robim (keby na to prisla rec)

99zuzula
16. feb 2016

@natalym tiez nechapem preco sa este nestretli. Jedine, ze by bol jeden z nich zadany, potom by ta spolocna kava nevestila nic dobre. Ale ak su obaja single, tak uz by som na jej mieste kupovala nejake sexy pradielko. 😃

timea7
16. feb 2016

@paradoxyexistuju sorry, ale myslím, že z pubertiackych zábaviek si už mohla vyrásť...sa fakt musíš pekelne nudiť....

alaguema
16. feb 2016

@jasminet veď ja nepíšem, že by sa nemali stretnúť, alebo že robili niečo "zlé". Ja osobne by som sa cítila trápne z toho dôvodu, že je to cudzí chlap, s ktorým by som zdieľa intímnosti na nejkom trápnom webe a potom vysvitne, že by ma eventuelne mohol poznať z profesného prostredia...Veď jej to je samej trápne. Ja to chápem. Ale nie je to koniec sveta... 😎 Nech sa stretnú, spoznajú a sexujú normálne live, ako normálni, dospelí ľudia 😀

timea7
16. feb 2016

@alaguema kamarátka mojej kolegyne si čírou náhodou písala s mužom, ktorý jej časom posla foto celej postavy "ako ho pán Boh stvoril", ona foto ukázala tej mojej kolegyni a ona s úžasom zistila, že je to manžel našej šéfky 😝 😝 😝 😝 Že obháňa každú sukňu sme vedeli, ale že vzdelaný človek klesne až tak, že pošle neznámej osobe takúto fotografiu.....

natalym
16. feb 2016

@timea7 😀 😀 😀 😀

natalym
16. feb 2016

@paradoxyexistuju Si už trochu veľká, nie? Však ste dospelí tak si sexujte koľko chcete.
Či Vám už ľudia tak j...e z toho netu?

seahorse27
16. feb 2016

A co je na tom? Ved sa nestretávate pracovne odvtedy...a on si ta aj tak nepamätá. Kľudne by som išla aj na tu večeru, ak ste obaja nezadani😉 Toto mi pride, ako "problém" nejakej pubertacky a nie 40-ky. Ja tam totiž žiadny závažný problém nevidím...

horana
16. feb 2016

@paradoxyexistuju Pochopila som to tak ze nikoho nemas. Co riesis, zena?! Chod do toho, priznaj sa mu kludne, resp. nechaj nech to zisti pri osobnom stretku, no a co ze ste sa uz stretli.... Niekedy musis ist do rizika, to co si myslis ze stratis pracu, ze ta ohovori? Pochybujem, ked je tiez sam a tiez niekoho hlada, co ti brani, nech to prepukne. Uz mas dost rokov na to aby si sa odvazila niekomu otvorit a doverovat. Bars by to bol aj priamo kolega z kanclu, no a co...Druha taka sanca nemusi byt. Ked sa budes takto bat a hanbit, nikam sa nikdy zivot nepisunie. Dovol si byt mlada a trochu odviazana.

jennky13
16. feb 2016

@paradoxyexistuju fakt neviem preco to riesis, ten muz sa ti paci, ma podobne myslienky ako ty, podobne hodnoty ......to, ze ste sa nechali uniest a pisali vselico intimne predsa tiez patri k zivotu , ale ak ti je to trapne, tak to zatial neries, ozvi sa mu a pis dalej ......ak je to normalny muz, tak budete vediet pokracovat dalej ......ak ho ty poznas , pozna aj on teba - ked hovoril o praci.....

ig0r
16. feb 2016

ale daj mu

terezka1947
16. feb 2016

@jasminet ved to,ze ja som uz tiez roky za vodou a nemam prehlad 😉

sissy27
16. feb 2016

@paradoxyexistuju máš 40, nie 16.... ak som pochopila, nie si vydatá, nemáš trvalý vzťah, on hádam tiež nie, takže nič vám nebráni v tom, aby ste udržovali kontakt a kľudne aj osobný... či už z toho bude len bohapustá oné na jeden víkend alebo láska až za hrob, to sa uvidí... nemusíš sa nikomu spovedať a pred nikým sa hrať na chrumkavú, ak ste si vy dvaja "sadli", tak názor ostatných vám môže byť vieš kde...
no a teda k tomu, že už ste sa v minulosti stretli pracovne - vymenili ste si fotky a očividne ste sa vzájomne neopoznali, takže to predchádzajúce stretnutie asi nebolo také, aby sa vám obom nejak vrylo do pamäti... takže ako keby ani nebolo 🙂

thea77
16. feb 2016

@paradoxyexistuju Baba jedna, sak si dospela!! Neries co by bolo keby a smykaj na kavu...aspon sa zasmejete. Ak sa citis trapne...je to tvoj pocit, on to tak vobec vnimat nemusi. A ze je to kolegov klient? Super..aspon vies zistit, ci je seriozny.

kvetka589
16. feb 2016
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

co mas 15 ked riesis taketo veci? 🙂)))

paradoxyexistuju
autor
16. feb 2016

dakujem vam za názory, asi to skúsim predsa len....mrzelo by ma, keby to malo skončiť takto nijako...a k tej posteli v reáli....noooo 😀 ja sa nebránim, len mám trochu viac kíl čo on 😀 a celá naša debata začala nevinnou správou, zatiaľ čo on sa mi prihovoril milou rozvitou vetou, ja som mu odpovedala na ňu "prosím ťa priber" lebo tých pár smiešnych kíl v profile ma totálne rozosmialo, priznávam, že ja sama mám viac a som samozrejme nižšia 😀 😀 😀 čiže ono riešiť niečo posteľne reálne si ani neviem zatiaľ kvôli týmto zábranám predstaviť 😅 😅 😅