Upodozrievam švagra, že je homosexuál

sonicika
8. dec 2013

ahojte je to velmi citliva tema a viem ze nemala by som pisat o inych ale ... som anonymna takze nevie nikto okom pisem
takze... sestra ma cudne manzelstvo ... on je taky chladny .. akoze splni jej co si poziada ale nie je typicky chlap nema rad muzske prace nikdy by sa nepobil vsetko berie strasne rozumne hovori ze nikdy by ozenu nebojoval ze ak nechce nech necha tak taky cudny mi pride.. a sestra sa mi zdoverila ze pri sexe sa urobi mozno len 20% aj to trva vecnost ... mesiac nemaju sex a on potom sa ledva urobi , nevera 120% to nie je! ja ho fakt upodozrievam z homosexuality kt. nechce priznat a chce zit normalny zivot snazi sa maju dve deti..
poznate take daco?

zita19
8. dec 2013

@sonicika No a? Ak je je to problem jeho a sestry. Ked svagor vyjde s farbou von, musia si to vyriesit medzi sebou. Ked to hraje na stastne manzelstvo, tiez ta do toho nic. Ked nie je narobis svojim staranim sa viac skody ako uzitku.
Poznam homosexuala, ktory to nepriznal az do chvile, ked boli deti dospele a zabezpecene.K byvalej manzelke sa v ramci okolnosti zachoval velmi seriozne a odisiel za svojim stastim. Nemozem sudit, ci to tak bolo spravne alebo nie, ale aj tak si ho vazim. Je to prijemny, vzdelany a dnes aj stastny muz.

freyjanr
8. dec 2013

@sonicika môžem sa spýtať ze o co ti vlastne ide?ci chceš pomoct sestre alebo co....lebo ja si myslím ze tým ze to budeš riešiť jej nepomôžeš ale ublížiš.možno to nechce švagor priznať ani sam pred sebou...ako pises snaží sa a chce žiť normálny.život...myslím ze riešiť by to bolo dobre začať v pripade ze by chcel opustiť rodinu koli nejakému chlapovi...a poznám jeden prípad(mamina kamarátka to zazila) ze muž až po 27 rokoch manželstva zistil ze je gay...dovtedy to nikto vcetne.jeho ani netušil

prasiatko30
8. dec 2013

@sonicika boze toto mam fakt rada a teba je co do toho??? ci ty ho chces presvedcit ze je homosexual?? staraj sa radsej do tvojej kuchyne a nepchaj nos tam kde ta nikto nevola 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

briketa
8. dec 2013

strasne rozumne hovoriaci muz = gay .... si zabila 😀

shopoholocka
8. dec 2013

Bozeee dievcence vsak sa normalne pytala 😕 😕 To uz musite riesit????
@prasiatko30
@freyjanr
@zita19

evelynm
8. dec 2013

tak, ako dievcata predo mnou, aj ja si myslim, ze toto je nieco, do coho by si sa ale vobec nemala starat. Je to vec tvojho svagra a tvojej sestry. Ci je, alebo nie je homosexual, neries. Mozes narobit vela, vela skody, mozes ublizit viacerym ludom a predpokladam, ze to asi nechces. Ono to vsetko moze byt aj uplne inac a nech je to ako chce, teba do toho nic nie je. Respektuj sukromie svojej sestry a svojho svagra.

prasiatko30
8. dec 2013

@shopoholocka to nie je normalne to co sa opytala sorry 😅

magica78
8. dec 2013

@sonicika ako sorry a co ked ho tvoja sestra nevzrusuje lebo sa o seba nestara , alebo ma problem s hormonami a ty hned ze je gay . a ze nema rad chlapske prace ? a co ?nie kazdy chlap ma vztah k vrtacke a autam. ja neznasam upratovanie a som tepla ?

briketa
8. dec 2013
1982zuzka
8. dec 2013

nič v zlom ale vždy ked sa potrebujem zabaviť tak si idem čítať fora na MK - dievča zlate na jednej strane ta chápem že ti ide o štastie sestry ale na druhej strane doma nemáš dosť problémov ? alebo tvoj švagor je vlastne tvoj muž. Môj priatel tiež nemá rad domáce práce a nie je gay (ja tiež nemám rada domáce práce a som preto lesba?) a to že sex je nie je na 100% ? možno je problém niekde inde -zdravotný, tvoja sestra, stres, čokolvek - prečo hned gay?

a odkaz pre tvoju sestru: nech si svoje trápenia a starosti rieši so svojim mužom ak má záujem ich aj vyriešiť - nie s "kamoškami" na káve.

hawk

freyjanr
8. dec 2013

@shopoholocka prepac ale fakt neviem co bolo na mojej odpovedi zle...normalne som jej poradila ze by bolo lepsie sa do toho nemiesat...a cisto zo zvedavosti som sa opytala ze o co jej ide lebo nechapem preco zakladala tuto temu...co ti vadi?

zita19
8. dec 2013

@shopoholocka Keby bola normalna, tak sa nepyta. Toto civilizovany clovek za inych neriesi. A ak aj tak v tichosti sam so sebou vecer so zavretymi ocami o tom porozmysla... ...a dojde k vysledku, ze nebude zasahovat, nech by s tym akokolvek nesuhlasil.

shopoholocka
8. dec 2013

Ty si normalne,ze sa tak vulgarne vyjadrujes o druhych bez toho,ze ich poznas?Sa trochu spametaj....vrrrr

briketa
8. dec 2013

pokial
A- na vlastnej svadbe pri skladani manzelskeho slubu ronil slzy s ocami upretymi na prveho druzbu a v pokrocilej nocnej hodine sa s nim muchloval pod stolom
B-po praci pride domov a prezlieka sa do latexoveho oblecku a vysokych topanok. ma vacsiu zbierku kabeliek ako jeho manzelka
C- je synom miliardara ak neprinesie do rodiny pokrvneho potomka, bude vydedeny
a po D - ona chodi na dovolenky s detmi, on s priatelom ku ktoremu vzdy uteka aj po hadke.
ak nesplna ani jeden z bodov, nezatazovala by som sa s tym, ani moje okolie 😀

lauricka
8. dec 2013

@sonicika vobec to neries, mas urcite dost svojich starosti...

bubulka722
8. dec 2013

Pýta sa a viac neprispieva. Zas jedna veľmi divná téma čo smrdí... Nechce sa mi veriť, že po svete chodí tak plytký človek...

myska_lili
8. dec 2013

keby bolo menej klebetných žien čo večne niečo - niekoho riešia hned by sa lepšie žilo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dejnas
8. dec 2013

@shopoholocka kde konkrétne si postrehla vulgarizmus? lebo ja nikde.... ale je možné,, že vďaka pokročilej hodine som prehliadla

radkanika
8. dec 2013

Tiez nevidim nic zle na otazke...ved zakladatelka temy nepisala, ze sa do nich miesa. Ako viete, ze ano? iba ma podozrenie a mozno nechce rypat do sestry ci priamo neho, tak zalozila taku temu, ci ma niekto skusenost...mozno len chcela vediet postrehy ci skusenosti inych v takych pripadoch. Zo zvedavosti, len tak sama pre seba. Urcite na zaklade odpovedi nepobezi za segrou a nepovie jej, ze je jej muz gay, preboha...Preco na nu hned utocite, ze sa nema starat? nikde nepisala, ze vobec o tom so segrou kecala atd. My s muzom tiez mame podozrenie, ze jeho bratranec je gay, a bezne o tom hovorime, obcas sa na tom zasmeju aj spolocni kamosi a? ved my to neriesime, len ked sa naskytne ta tema, debatujeme. Neohovarame, nevieme ci je ci nie, je to jeho vec a aj keby bol, je nam to suma fuk...takze netreba hned robit halo z nejakej otazky, je to len OTAZKA.

koniarova
8. dec 2013

@radkanika Super, smieť sa na bratrancovi so spoločnými kamošmi, že je gay. 😒 😒 😒 😒 😒 Veľmi charakterné.

koniarova
8. dec 2013

A k téme. Prd ťa do toho. 😉

zuzkat1
8. dec 2013

🙂 😀 zas tema na hadku a zasmiatie. Udivuje ma ako rychlo niekto urobi zavery z takych hluposti ako nie 100% sex alebo inteligentny chlap. To druhe je sice rarita ale za tym sexom moze byt hocico...pocnuc stresom, zdravotnymi problemami konciac ochladnutim ich vztahu alebo stratou zaujmu o tvoju sestru...

bubulka722
8. dec 2013

@radkanika Či je alebo nie je teplý, predsa nie je tvoj problém, je to jeho vec ako si písala. Smiať sa na ňom je v poriadku? Ohováraš ak o niekom šíriš lož alebo ho súdiš, takže ty neohováraš? Tvoj príspevok je plný logiky, gratulujem!

freyjanr
8. dec 2013

@shopoholocka môžeš mi odpovedať co ti vadilo na mojom príspevku?lebo naozaj ma vie dostať ked sa do mňa niekto bezdôvodne navaza

fra
8. dec 2013

A mna by celkom zaujímalo, ako si došla ku pravdepodobnosti, že tam nie je nevera práve 120% - prečo prave také číslo? A okrem toho, čo by si s tym poznatkom či je alebo nie je gay robila- na čo by ti to vlastne bolo? A nie je on nahodou skor ITčkar ako gay? U poniektorych IT čkarov som zvykla postrehnuť podobné črty ako nechuť k manualnej praci, nechuť biť sa a riešiť všetko rozumom... 😀 😀 😀

leporeloo
8. dec 2013

@sonicika ahoj no ja si teda nemyslim ze ta do toho nicnie je... keby som toto citila o sestrinommuzvi tiez to riesim,,, je to jeden z mojich najblizsich ludi takze ta uplne chapm... skor si myslim ze si to opisom svagra celkom nevystihla ale to je nepodstatne... je jasne ze ty to za nich nevyriesis ale chapem ze mas potrebu sa zdoverit... ak ma take podozrenie aj sestra treba ti riesit ale mozu to byt aj problemy ineho chrakteru... seste by som asi nehovorila nic to je silna kava naznacovat ze je homos... skor ju skus podporovat a vypocut pripadne navrhnut odbornu pomoc
drzim palce 🙂

acko
8. dec 2013

@sonicika neries to, nechaj to tak. Pred sestrou to ani nespominaj. Pokial su oni takto stastni, bud zo stastia svojej sestry stastna aj ty. A pokial sestra stastna nie je, je dospela, nech si to poriesi sama.
Vztahy druhych ludi, pokial nas priamo oni nepozoadaju o pomoc, alebo pokial nemame pocit ze v tom vztahu dochadza k tyraniu, alebo zneuzivaniu, maju byt pre nas tabu, nic nas do nich nie je.
Chapem ze sestru mas rada, ale kasli na to. Ani tebe by sa nepacilo keby sa ona zacala starat do tvojho manzelstva.

zuzkaanicka
8. dec 2013

@sonicika mna celkom zaujalo to, ze "nikdy by sa nepobil vsetko berie strasne rozumne" ... bol by chlapskejsi, keby sa bil a vsetko by riesil niecim inym, len nie rozumom? 😕 ... mozno si sa len nestastne vyjadrila, v kazdom pripade z tych informacii (nemyslim len tie mnou citovane, ale vsetky z uvodneho prispevku) este homosexualita vobec nemusi vyjst 😉 ... ak ma Tvoja sestra taky problem, tak by to mala riesit s manzelom, mozno aj so sexuologom, ale Ty sa radsej do toho neplet, este nakoniec mozes z toho vyjst ako ohovaracka a najhorsia v rodine 😝

mariuskaa
9. dec 2013

No myslim, si ze stastna sestra asi nie je, ked to s nou prebera, ona sama ma podozrenie asi... inak by sonicika nevedela nic o ich sex. zivote.
Za druhe, chce sa opytat na nazor, ona sa do nich nestara... nestranny nazor, ak si to myslia uz obidve sestry, chcu vediet co popisom si myslime my, anonymni citaelia na MK.
@sonicika, ako vies ,ze 100% tam nie je nevera. ? Ako si si tak velmi ista? resp. ako si moze byt sestra tak ista? Co pracuje z domu, a nikam nechodi.?
To o tych charakteristikach, nie kazdy muz je na "muzske prace" poznam jedneho co nevie ani ziarovku vymenit (nieto opravit auto, alebo sa bit?.....) a pritom je vo vsetkom ostatnom normalny.
Kazdy je iny. A v dnesnej dobe zenske a muzske ulohy su viac pomiesane, (aj vymenene) muzi sa o seba viac staraju (aj niektori su mentrosexualy-nie homosex.), dokonca by som povedala ze skala sa posuva.
A sexualita detto.
Priciny "neklapania" mozu byt rozne:
1. moze byt skryty homosexual a zena (nijaka) ho nepritahuje
2. zena (jeho vlastna-tv. sestra) ho nepritahuje a casto masturbuje takze ked ma prist na sex nie je schopny,
3. stresy/choroba/porucha

mahalo
9. dec 2013

poznam viacero muzov homosexualov, ktori boli normalne zenati so zenami a mali spolu deti..obzvlast za socika to bol celkom bezny stav oproti dnesku..aj ked ani dnes to nie je vylucene samozrejme..tiez by ma zaujimalo odkial si si taka ista tou vernostou? Pokial je homosexual, tak pri oltare, ci na matrike oklamal tvoju sestru, co je vazna vec, ale sestre nedavaj chrobaka do hlavy, pokial jednak nebudes mat istotu a druhak..pokial to tvojej sestre pomoze v nejakom rozhodovani..pokial maju inak v pohode manzelstvo a nie je v nom nestastna, tak by som to neriesila..