icon

Je normálne požičať auto švagrovi na dovolenku?

3. jún 2026

ahojte budem pisat ako tatar ale to len preto ze som vytocena..ako je podla vas normalne ze sa na vas vas svagor a svagrina urazia za to ze vasa sestra im nechce poziciat auto?..Totiz svagrovci ( sestra mojho muza s manzelom ) idu do chorvatska v juli aj s rodinnymi kamaratmi a moja sestra ma 7 miestne auto, nove ktore kupovali v marci..a svagra napadlo ze si od nich pozicaju auto lebo tí ich rodinni znami auto aktualne nemaju..takze to vyriesia salamunski a pozicaju segrine 7 miestne..to sa tam akurat zmestia vsetci, ja som to mala vybavit..ze sa opytat sestry ale sestra s jej muzom povedali razne NIE, ze je to nove auto a ze poziciavat ho urcite nebudu toboz nie svagrovi ktory uz jedno auto roztrepal nezpdpovednou jazdou..no a svagrovci su teraz na mna urazeni ze som to nevybavila..

Strana
z3
avatar
minenkaa
3. jún 2026

@anonym_autor nech si prenájmu auto a je vyriešené,toto požičiavanie aút ,kto to vymyslel

autor
3. jún 2026
@minenkaa

@anonym_autor nech si prenájmu auto a je vyriešené,toto požičiavanie aút ,kto to vymyslel

@minenkaa oni si nechcu lebo vsak naco si budu prenajimat za velke peniaze ked maju v rodine niekoho kto ma 7 miestne..a teraz na mna su urazeni a mne sa vyhybaju ze im moja sestra to auto nepozicia

avatar
minesasubu
3. jún 2026

nech sú urazení, idú sa niekam trepať bez toho aby mali zabezpečené auto a myslia si že im niekto požičia nové auto ked to je nezodpovedný vodič

avatar
minenkaa
3. jún 2026
@anonym_autor

@minenkaa oni si nechcu lebo vsak naco si budu prenajimat za velke peniaze ked maju v rodine niekoho kto ma 7 miestne..a teraz na mna su urazeni a mne sa vyhybaju ze im moja sestra to auto nepozicia

@anonym_autor tak aspoň budete mať kľud,

avatar
biba_18
3. jún 2026

ser na nich. akože fakt aby si ešte aj toto riešila ...

avatar
anjelicek26
3. jún 2026

Auto pozicat na kratky prevoz - ok... dovolenka do zahranicia, kde nabehnu na tachometri tisice kilometrov a JA ho nemam k dispozicii niekolko dni, nie.. neries ich, nech su urazeni...

anonym_b55134
3. jún 2026

A tak si to tu precitaju a sa odurazia 🙂

avatar
tykat
3. jún 2026

@anonym_autor to su riadni spekulanti, a ze sa vobec neboja pozicat si nove auto a ist kamsi do chorvatska
pozri cim dlhsie budu urazeni tym lepsie pre vas 😀

anonym_dc2a67
3. jún 2026

@anonym_autor Nech su urazeni. My tiez auto nepoziciavame. A raz som dala surodencovi k dispozicii byt, ked sme boli na dovolenke a uz by som to neurobila. Nic dobre to neprinasa.

avatar
zuzacka16
3. jún 2026

mohli by mi vyskočiť aj na hrb..a nech sú nahnevaní koľko chcú..nikde nie je napísané, že tvoja sestra je povinná im požičať auto za to že je to v rodine..to určite..tam nech si pekne požičajú aj s tými známymi..a vôbec prečo keď nemajú tí ich známi auto si oni niekde nezháňajú auto? ich problém, nech si auto zadovážia 😉

avatar
ljmmm
3. jún 2026

tvoja sestra nie je svagrovcom ziadna rodina

avatar
bbbublina
3. jún 2026

Ja by som sa s tým vôbec nezaoberala. Tvoja sestra sa správne rozhodla. Oni sú na smiech.

avatar
rachel36a
3. jún 2026

Nech sa zduvaju...my tiez mame 7 miestne, aj keď už 7 ročne, ale tiež by sme nepozicali niekomu na dovolenku a ešte aj ich kamarátom...to nie je normálne..

avatar
zobaka
3. jún 2026

ty by si mala byt urazena, ze oni su urazeni, to co je za debilne spravanie z ich strany

anonym_836efa
3. jún 2026

@anonym_autor zena , zubna kefka a auto sa nepoziciava.

anonym_6c0849
3. jún 2026

ja niekedy zasnem ako dokažu byt ludia drzí a ešte sa nato urazit..

avatar
ivik4
3. jún 2026

Vrchol 😃
Oni si zmyslia a vsetci sa maju teraz posrat a nove auto im davat. No houby, nech si pekne zaplatia pozicanie auta

autor
3. jún 2026
@rachel36a

Nech sa zduvaju...my tiez mame 7 miestne, aj keď už 7 ročne, ale tiež by sme nepozicali niekomu na dovolenku a ešte aj ich kamarátom...to nie je normálne..

@rachel36a a segra kupili uplne nove..maju ho od marca a oni maju tu drzost ho pytat na dovolenku

avatar
suve99
3. jún 2026
@anonym_836efa

@anonym_autor zena , zubna kefka a auto sa nepoziciava.

@anonym_836efa ani uterák 😉

anonym_4ca9dc
3. jún 2026

Je kopa pozicovni aut kde maju aj 7 miesnte auta, nech sa paci. Ostatne by som absolutne neriesila.

avatar
danica2711
3. jún 2026

švagrovci vlastným autom, kamaráti autobusom/lietadlom/autom z požičovne (bežné auto je lacnejšie ako veľké), ako to robia normálni ľudia, čo nemajú auto a do videnia, príjemnú dovolenku

avatar
martinka13
3. jún 2026

@anonym_autor nie, nie je to normálne. Osobne by som s takouto požiadavkou za Tebou ani neprišla.

avatar
sissy27
3. jún 2026

@anonym_autor chvalabohu ze su urazeni a nech im to vydrzi co najdlhsie, aby zas neotravovali s nejakou chujovinou. Auto nech si idu pozicat do pozicovne.

avatar
januska12323
3. jún 2026

Nech sa urážajú koľko chcú, môžu ísť aj autobusom koho to zaujíma.

avatar
mimaapeto
3. jún 2026

že si ta ty nato dala zisťovať 😀 mala si im rovno povedať nie a mohli sa uraziť hneď, akože niekto si nevidí ďalej od nosa?? NOVE auto do ZAHRANICIA + cudzí ľudia ... a ešte sa urazia no ako smejem sa 😀

anonym_88c691
3. jún 2026

Nech sa páči, v požičovni požičiavajú aj 7 miestne autá.

avatar
rozculena
3. jún 2026

niektorí ľudia sú neskutočne tupí...požičiavať si auto od cudzích ľudí,no nemám slov

avatar
7miriam77
3. jún 2026

Niektorí ľudia sú fakt bez chrbtovej kosti 🤭. Ja by som im povedala " veď si kúpte" a hotovo,nech sa aj na hlavu postavia

avatar
alica_matejka
3. jún 2026

nie, normalne to nie je a evidentne to nemaju v hlave poriadne upratane. toto povazujem za uplne detinske spravanie.

anonym_f2488c
3. jún 2026
@anonym_autor

@minenkaa oni si nechcu lebo vsak naco si budu prenajimat za velke peniaze ked maju v rodine niekoho kto ma 7 miestne..a teraz na mna su urazeni a mne sa vyhybaju ze im moja sestra to auto nepozicia

@anonym_autor mna este napadlo, ze ci si aj batozinu popracu vsetci do jedneho auta vobec 😆, neviem, co sestra ma, my mame Ford Galaxy 7 miestny a kufor to nema ziadny, ked su vsetky sedacky obsadene, dost veci nam viezli svokrovci v ich 7 miestnom. Este mame aj Chrysler Grand Voyager, to zas ma sedenie pre 7 nie moc pohodlne, hlavne v zadnom rade, ale kufor teda vacsi, ale zas uz ma roky a do HR by sme na tom asi nesli uz. Len tak na okraj. Lebo tam treba riesit potom a strechu kufor alebo dozadu, neviem ako to maju ine, napr. Multivany. My cakame 5.dieta a asi budeme riesit uz 9 miestne.
A nie, nove auto by sme tiez nepozicali, ked sme mali nase pokazene (chrysler), tak sme si chceli na dovolenku pozicat v pozicovni, ale kupili sme nakoniec ten Ford. Takze s tymto by aom ani nesla za dakym, ze len tak pozicaj 🫣.

Strana
z3