Urazení švagrovci

8. jún 2023

Prosim vas som podla vas divna ze nechcem dat mojim bezdetnym svagrovcom na 8 dni do turecka na dovolenku svoju 14 mesacnu dcerku?,,,

miadi
8. jún 2023

Divne je ze chcu na dovcu brat cudzie 14m babo 😀Ved nech pockaju aspon 10-14rokov 😁potom im ju Mozno aj rada das.

katkaseiner
8. jún 2023

14 mesačnú dcéru? A čo by tam s ňou robili? Moji by ani ako 2rocnu nevzali na 1 noc ( moja sa koníka do 2 rokov). Tak malé dieťa potrebuje byť pri mame

autor
8. jún 2023

ešte doplnim ze svagor si lubi vypit ..a často a svagrina je 22 hodin denne na telefone..idu do turecka koncom augusta a zmysleli si ze kedze idu s priatelmi ktori maju 2 rocneho syna a s dalsimi ktory maju rocnu dcerku ze aby tam aj oni mali dieta..tak chcu zobrat to nase..ked som povedala ze nedovolim urazili sa..

katkaseiner
8. jún 2023

Však im povedz nech si urobia 🤷

autor
8. jún 2023

hned ako sa spytali sme povedali s muzom ze urcite nie..ze nechapem co je to vobec za napad..tak teraz su urazeni..ze si nevazime ze ju chcu dakde zobrat kedze my na taku dovolenku nemame ( máme ale peniaze nam treba teraz inde kedze prerabame)

autor
8. jún 2023

@katkaseiner nedari sa im chodia teraz po vysetreniach

diewcatqoo
8. jún 2023

Inak oni su kompletni, pytat si rocne dieta? Ja by som nedala svojim ani moje 5 rocne do Turecka, nie to este rocne.

miadi
8. jún 2023

Si robis srandu? Ved dieta nie je babika. Ty by si sa mohla “ urazit” ze nezavolali vas s muzom nie ze oni si pozicaju vase dieta. 🤣toto musi byt vymyslene.

katkaseiner
8. jún 2023

Ok tak to je iné ale to rozum neberie že si chcú zobrať ročné dieťa od teba na dovolenku 🙈

liliana212
8. jún 2023

A už ju strážili niekedy na dlhšie? Úprimne? Normálne som sa zasmiala nad tým ich zmýšľaním 😃

autor
8. jún 2023

@diewcatqoo ja by som ju im nedala ani keby mala 10 r...

autor
8. jún 2023

@miadi ano urazili sa lebo ešte svokra ich v tom podporuje

jaskolka
8. jún 2023

Tak očividne nemajú ako bezdetni páru poňatia, čo to je byť nonstop s malým bábätkom. Zrejme s to predstavujú ako Hurvinek valku, že ake to bude super 🙈🙈🙈. Myslím ze veľmi rýchlo by sa zobudili do reality.
K otázke, nie, nedala by som. A vlastne vôbec nechápem ich spôsobu uvažovania... Proste vidno, že nemajú tušenie, čo to je mať malé dieťa a venovať sa mu.

miadi
8. jún 2023

Aj svokra je šiši? 😂

h2
8. jún 2023

Čo sa načisto zbláznili?! Do Turecka na 8 dní ročné dieťa?!

autor
8. jún 2023

a sranda je ze sa nas to pytali uz niekedy vo marci ked dovolenku objednavali vtedy sme im tiez povedali ze v ziadnom pripade nič take..teraz o tri mesiace zas to iste..

autor
8. jún 2023

@miadi ja neviem..uz aj ona bola za nami ze nech im malu dame..ze aspon si vyskusaju ked budu mat oni dieta..

h2
8. jún 2023

Tak skúšať si môžu tak, že vám ju postrážia niektorý večer a vy si vybehnete na rande. Ale nie na vyše týždňa v zahraničí!

januska12323
8. jún 2023

Asi závidia, že ostatní majú a čo oni na tej dovolenke budú robiť 😁 nachystaj si bábiku a keď s tým nabudúce prídu tak im ju daj

nikolka1986
8. jún 2023

Nie, ja sa im čudujem, ja by som sa bála aj na noc - dve si zobrať cudzie dieťa, veď to je zodpovednosť, také malé začne v noci plakať hľadať mamu, otca a čo s ním? V zahraničí kde nevieš či nie je nejaká skupina peďákov a pod.... no nikdy, im asi šiblo.

miadi
8. jún 2023

Nech si kupia nejaku babiku simulator 😁ze nech si skusia co je svokra mešuge? Tvoje dieta nie je ich pokusny kralik. Dojdu v Auguste z dovci s cudzimi 2 malymi detmi a budu ti este vdacni ze nedosiahli svoje .

gejb
8. jún 2023

Dajte im ju na jeden deň, vy si zatial spravte pekney večer , kino, divadlo, romantika...podľa mňa zmenia názor veľmi rýchlo 🤣

0silvia0
8. jún 2023

Paneboze, to su napady🙈, chuda dieta by malo traumu do konca zivota🤦‍♀️

sally001
8. jún 2023

To je určite nejaký trol ved nikto normálny by si nepýtal 14 mesačne dieťa do turecka🤦‍♀️

jaskolka
8. jún 2023

Tak nech si to" vyskúšajú" na hodinku dve najorv u vás. Strážili ju už vôbec? Pozná ich dobre? Co by urobili keby im tam začne revat, alebo nedajbože ochorie?
Dieťa nie je" bábika na skúšku ", čo im preskočilo? Jedna vec je postrazit na par hodín a posrandovat, že" veď si vyskusame"a úplne dačo toto, čo oni plánujú...
Keby uz bola dcéra starsia, majú dobrý vzťah, pozná ich, venujú sa jej, ok... Ale takto určite nie, je proste mala na to.

nikolka1986
8. jún 2023

@januska12323 To zase nie, dať páru ktorý sa snaží o dieťa a nedarí sa im bábiku z výsmechu ? Tiež choré ako ten ich nápad.

autor
8. jún 2023

strazili ju pred mesiacom ked sme boli s muzom na svadbe mojmu bratrancovi..ale to len na nejake 4 hodinky..ja som potom isla domov ku nej..vacsinu casu co boli s nou spala

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cacianka
8. jún 2023

Urazte sa s mužom aj vy, že to čo si vymysleli a máte vymaľované.
Kľudne nech sa zduvaju, aspoň budete mať pokoj, kým sa odduju. Aj so svokrou