Urazil by vás chlap s týmto?

cervenyhyacint
24. máj 2016

Dievčatá, píšem z ihého nicku, len sa chcem spýtať či som malicherná alebo by aj vás od chlapa toto urazilo.S mužom sme sa včera pohádali na takej blbosti,no mňa to škrie a je mi do plaču. Máme 2 deti: 6r a 5mes.,som po 2 sekciach, po druhej mam brucho hrozne, ako balón, veľa strií,ovísa, dieťa kojím a ešte dlho budem,takže cvičit moc nemôžem, mám 172cm a 70 kg, niečo som schudla snažím sa ďalej ale od pása dole je to strašné.pás 90cm,riť 106cm,samá falda. Hovorím mužovi že musím niečo robiť so sebou,či si nedám neskôr spraviť to brucho alebo čo, a on ma len podpichuje že hrošica,nech kašlem na to že som dobrá. Včera sme sa bavili o jeho kolegovi-že sa rozišiel s priateľkou,že ju videl a že to je to,, dobrá šupa,veľmi pekná baba z fitka,´´. No do mňa 100čertov. A na Fb mám jednu dávnejšiu kamošku teraz robí bikini fitnes a vyzerá božsky nie samý sval ale všetko ako má byť,ozaj sexica, dáva tam fotky zo súťaží v tých mini bikinkách a tú si furt obzerá aj keď ju ani moc nepozná. To by nevadilo ale davnejšie som aj ja premýšlala nad posilkou a vravel nech kašlem na to že jemu sa tie mužatky a kostry nepáčia. Ja ho len nechápem kde je pravda, a načo vypráva o tých sexiciach keď ja som bohužial ostala po sekciach sama stria a nikdy takú postavu mať nebudem..je mi smutno,veď každá žena chce byť pre toho svojho tá naj...a teraz som za žiarlivú hysterku

barcelona94901
26. máj 2016
sirinka
26. máj 2016

@barcelona94901 jasne, treba vyuzit co ma clovek po ruke, ja teda dviham aj cinky doma, ale zacinala som bez nich. A vsetko doma, nemam cas a ani sa mi nechce trepat sa kamsi do telocvicne...
A k tej druhej casti, samozrejme, ked clovek o tom iba rozprava a nic pre to neurobi to je druha vec. Tam prave ale nie je ok cloveka ubezpecovat, ze nemusi a vyzera dobre... Treba ho v jeho aktivite, resp voli podporit. Lebo nejde len o chudnutie, formovanie postavy, ale o celkovy zdravotny stav. To prospeje kazdemu jednemu z nas 😉

janickacrazy
26. máj 2016

@sirinka ved určite, len každý neovláda rozne cvičenia a možno nemusí vedieť, ktoré cviky može cvičiť, ja cvičím, len oblasti brucha sa vyhýbam, ale samozrejme aj pri iných cvikoch sa aj tá brušná oblasť trochu precvičí, ja cvičím hlavne kvoli bolestiam chrbta, inak by som možno ani necvičila, mám už predporodnú váhu, len to brucho nie je úplne dobré ešte, inak som v pohode, ja som spokojná aj vzhľadom na moj vek, už mi táhne na 40 😀

sirinka
26. máj 2016

@janickacrazy ano, mas pravdu. V dnesnej dobe internetu nie je zase tak velky problem ziskat potrebne informacie. Alebo ozeliet trochu koruniek a urobit si nejake konzultacie.

papricka33
26. máj 2016

@sirinka presne tak. Cvičenie nie je o chudnutí a udržiavani postavy, ale zdravia, kondície, pevnosti svalov, šliach, kondícii srdcovo-cievneho systému 😉 Pri dnešnom pohodlnom živote zvlášť 🙂

bmuller
26. máj 2016

@sirinka je trochu otazka, co je vec ne/dovery - chlap nie je slepy a toto nie je vec pre partnera ako psychologa (mozno ju utesi, polutuje,...ale tym sa veci prilis nezmenia + povedzme si, chce to isty level abstraktnosti u chlapa, aby pochopil, ako sa zena citi atd...co, zial, mnohym ani nie je dane)
no ale ano, kazdy najlepsie pozna svojho partnera a jeho reakcie. urcite si ziaden chlap nevsimne, ze zena pribrala 5 kg- a ked, tak empaticky chlap taktne mlci... ale poznamky o hrochoch su mimo misu - jednak svedcia mozno o "vtipnosti" jej chlapa, ale vacsinou sa zeny dotknu, ako autorky.
myslim, ze iste veci dokaze zena vyriesit sama so sebou, napr. aj vramci hrdosti a sebavedomia, navyse ak jej chlap jej ospevuje akusi inu superzenu - skratka snazit sa pekne potichu po vlastnej linke zlepsit svoju postavu/ale aj vnimanie samej seba (a to nielen prenho, ale najma pre svoj dobry pocit!) - a potom nech chlap zira 😉

sirinka
26. máj 2016

@bmuller nema ju utesovat a uz vobec nie lutovat. To som nikde nepisala. V zdravom vztahu sa maju dvaja podporovat a pomahat si, pri dvoch malych detoch si neviem celkom predstavit tu vlastnu linku, potichucky, chce to manzela zapojit do starostlivosti, kedy ona bude mat 30-40 minut pre seba. Ked si podla teba chlap nevsimne, ze 5 kil zena priberie, taksi nevsimne ani ze schudne. Ale ked bude vidiet snahu, tak ju bude vediet aj nalezite ocenit. Samozrejme pokial je to zrely jedinec. Poznamky o hrohoch su mimo misu, to suhlasim, tam sa treba jasne ohradit aby partner vedel, ze prekrocil hranice.

bmuller
26. máj 2016

@sirinka myslim to tak, ze placlivymi recami typu "ako hrozne vyzeram, moj velky zadok, skarede brucho, uz nikdy nebudem mat peknu postavu..." si autorka velmi v chlapovom ponimani nepomoze. A dohodovat sa o chudnuti nemusi - ma vari tiez pravo na par minut volneho casu, takze po jej rozhodnutie, ze ide nieco pre seba urobit, by malo by stacit povedat - vies co, rozhodla som sa, ze budem behavat, chcem cvicit, prosim, zariad si cas a postraz na tristvrte hodinky deti. A varenie moze zmenit tiez bez specialnych komentarov - viac zeleniny, menej mastneho a sladkosti prospeje celej rodine.
Snaha sa bezpochyby ceni, ale nie vzdy ide to chudnutie tak dobre, ako by zena chcela - takze potom nemusi riesit pripadne otazky, ze muzovi povedala, ako schudne, a ziadne velke zmeny nenastali (to pisem ako najhorsi -ale mozny- scenar).
Suhlasim, ze muz si nejakych 5 kg hore-dole asi nevsimne...ale snad si vsimne, ze zena vyzera stale lepsie a lepsie 😉
PS. a k cviceniu - samozrejme, ze necvicit kvoli tomu, ze nemozem robit brusaky, je omyl. Uplne staci pre zaciatok chodza a nejake posilovacky, a tuk sa bude hybat odvsadial, aj z bruska.

barcelona94901
26. máj 2016

@bmuller a na bruško je zmena stravy základ ,

07022007
26. máj 2016

@barcelona94901 to je jasne,len moj muz si mysli ine :D aj ked ja som mala stastie :D

cervenyhyacint
autor
27. máj 2016

@bmuller
@sirinka
@barcelona94901 no o tej hrošici to povedal asi pred 2 týždňami ked som kojila rozvalená na gauči a všade všetko mi trčalo bol to vtip ale potom keď som sem písala ako začal ospevovať tú kolegovu babu z fitka a dotoho okukáva na Fb tú fitnesku v tangáčoch tak som si uvedomila že ja mu teda nebudem na srandu, mne už o postave nemá čo pekné povedať? nahneval ma, no už som vychladla a po radách čo mi dali tu baby som si uvedomila že to preháňam,muž ma má rád, ani v sexe neotáľa, len by som chcela mať pevnejšiu postavu ako voľakedy aby som sa mu celkom páčila nie len že šak po ďeťok ok, a preto žiarlim na tie baby čo komentoval. Už som si upravila stravu aj sa rozhýbala a bruško mi kúsok spľaslo aj keď ovísa jak šlak,no pomaly to hádam pôjde..

laura1804
28. máj 2016

Moj tiez parkrat poznamenal na adresu inych zien, ako dobre vyzeraju, naposledy o svojej byvalej ziacke, ze aka sexica z nej vyrastla...a ja som len zareagovala ze " Vidis...aka skoda, z ta nechce...ty mas vlastne neuveritelne stastie, ze aspon aj som chcela...ze som ta "spratala", lebo by si tu teraz sedel stary mladenec s pivom v ruke a smutne spominal na casy, ked si bol mlady a krasny...esteze ma mas 🙂 "

sirinka
28. máj 2016

@laura1804 no ake krasne a jednoduche, tak si predstavujem, ako by asi reagovali damy, keby im toto povedal ich partner 😉