Útek od všetkého a od všetkých

juli779
15. feb 2021

Citim ze ma blizka rodina a partner velmi lubia a zalezi im na mne, ale tiez citim ze mi to viac skodi ako pomaha. Najradsej by som bola sama aspon na istu dobu a utriedila si vsetko v hlave a nemusela sa stale niekomu spovedat, nemusela znasat neustale kontroly. Normalne lutujem ze existuju telefonny a ze mozeme byt neustale v spojeni.

gulka123
15. feb 2021

Ah... taktiež to takto mám chápem ťa... Rodina a priateľ má milujú a ja ich taktiež, ale občas mám taký pocit, že chcem byť sama... Najlepšie niekde v prírode a počuť len to... 🥰

juli779
autor
15. feb 2021

@gulka123 uplne, vies a riesit nieco ine ako tie zakladne veci fyziologicke co si jedla a co si robila a co kto povedal a co kto urobil a co sa kedy stalo, stale stale stale nieco riesit uplne prizemne hluposti dokola dokola dokola ale aj utek do prirody tak nahodou by som nedvihala mobil alebo bola bez toho tak oni uz tie najhorsie scenare by videli ze co sa neozyvam, neviem, tuzim sa uplne osamostatnit a najst si okolo seba ludi podonych ako som ja

unicornlady
15. feb 2021

tak skús zmeniť tému v telefóne

a keby si v prírode, na prechádzke sama... a volajú ti, tak len povedz, že si vonku a zavoláš im neskôr (prípadne, ak vieš, kedy ti volávajú, tak im napíš vopred sms, že sa ideš prejsť, vyčistiť hlavu na vzduchu, takže nebudeš dvíhať mobil (vziať si ho so sebou môžeš, len vypneš zvuk)

marcellka32
15. feb 2021

Mňa zaujíma koľko krát za deň ti partner volá? Nestačí raz? Keď náhodou nedvihnes už sú najhoršie scenáre??? Prečo? Im si nepovedala, že nech ti nevolajú toľko?

madelane
15. feb 2021

@juli779 a vedia tvoj partner a rodina o tvojich pocitoch? O tom, ze ti je ich zaujem obcas neprijemny?
Nememu dietatu ani vlastna mat nerozumie a vsetko sa da povedat, aj odmietnutie, laskavo ❤️

zuzzuzi909
15. feb 2021

a co ti brani to spravit? Niekedy clovek naozaj potrebuje reset niekde daleko. pokial nemas deti tak preco neodist niekam dalej a realizovat sa ?

deti95060810
15. feb 2021

tiež túžim byť aspoň niekoľko dní sama.... kľudne aj doma - len sama. Deti nechodia do školy od pol októbra a už to je toho veľa aj na mňa ...😉

88lienka
15. feb 2021

@juli779 tak zober zivot do vlastných rúk a o samostatní sa... Len tak nájdeš svoju cestu a to co napĺňa teba... TEBA

ndrag
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janickacrazy
15. feb 2021

@juli779 tak choď do prírody kde nie je signál a upozorní ich nato vopred

whatever1
15. feb 2021

@juli779 problém nie je to ze existuju mobily a môžete byť v spojení, ale to že musite. Je to na teba moc. Ak nebudeš mať chuť sa bavit tak sa pravdepodobne urazia, alebo sa dlhšie neozveš tak sa budú o teba bat. Pre nich normálne a pre teba povinnosť. Nie ste na rovnakej vlne. Tu je problém na oboch stranách.Oni to nevidia a ty to nevieš dať najavo...

teleskop
15. feb 2021

@juli779 zle si si zariadila, stale mozes prenastavit, kedysi som to mala aj ja tak

miadi
16. feb 2021

Ty mas problemy ako puberta. Ved nemusis dvihnut telefon a ked tak sa nemusis bavit o tom co si jedla bav sa o tom co Ta zaujima. Co si potrebujes urovnat v hlave ? Ze priatela nemilujes? Vacsinou ked toto ludia vravia ze chcu byt niekde sami a urovnat si v hlave- tak sa Proste chcu rozist len nemaju gule to urobit hnet otvorene..

lavender273
16. feb 2021

@juli779 ano, presne to chapem. Preto som sa v 26 rokoch odtrepala na druhu stranu zemegule 🙂