Už nemám prečo žiarliť

4. aug 2022

Dnes mi muž povedal, že už nemá prečo žiarliť ,pretože moje prednosti (prsia, zadok) už nie sú. Ako viem, že po 2 deťoch nemám tú postavu čo predtým, som aj strašne chudá, ale to aj vďaka zdravotným problémom. Inak sa o seba každý deň starám. Pekne sa obliekam, líčim, češem... sklamalo ma to... snažím sa vyzerať dobre, a podľa neho nevyzerám... keďže nemám už svoje ,,prednosti " a 2 deti, tak už by ma žiaden nechcel... mám 24 rokov.

panelacikova
4. aug 2022

@dzejn80 nie, nemám ten pocit.

autor
4. aug 2022

@retatka on kedysi žiarlil a dosť. Prvé dieťa absolvovalo aj testy otcovstva, lebo jedna babka povedala... ale potom sme fungovali úplne super... len druhe tehu a kojenie ma troška,,zmenilo"

sasanka605
4. aug 2022

To naozaj ste sli na testy a potom si s nim normalne fungovala a mate aj druhé? 😵‍💫

autor
4. aug 2022

@sasanka605 áno. Ale tak bol nedôverčivý. A žiadny z jeho starých kamarátov ma nemal rád, tak mu huckali kraviny do hlavy... ale potom sa spamätal, a bol naozaj vzorný muž a otec.. druhé sme hneď neplanovali, ale zlyhala mi antikoncepcia.

sasanka605
4. aug 2022

Za mna nie, nie, nie. Mohol by sa aj na obláčiku vznášať, spievať ti ódy od rana do večera, ak co i len najmenším náznakom by si myslel ze deti nie su jeho, tak by som ho poslala do tam kde nic nesvieti. Toto je snad najväčšie poníženie ake ti môže dopriať. Prepáč.

retatka
4. aug 2022

Na začiatku vzťahu sa ľudia pretvarujú, ,hral to na teba a teraz ukázal pravú tvár…Chce ti len zraziť sebavedomie ,neber ho vážne. On určite žiarli vo vnútri ,no navonok sa robi macher .Nie moc šťastná povaha do vzťahu. .

autor
4. aug 2022

@retatka ktovie, ako to je..som zmätená

autor
4. aug 2022

@1gramofon jedna vec je pravda, že zatiaľ čo sa poznáme je ten kolega rozumný na svoj vek... ako kamaráti si rozumieme, ale ešte dlho nebude pripravený na vzťah a rodinu. A to teraz nehovorím, že by ju tvoril somnou 😄 ale on si ešte užíva mladosť, ako taký puberťak...ale pokec s nim je fajn.

dagmarovita
4. aug 2022

Mozno to povedal prave preto, že žiarli, alebo sa na Tebe vyventiloval, pripadne mu robí dobre druhym ublizovat, citi sa potom lepsie, chce ta dostat na jeho biednu uroveň. Normalny zdravý clovek toto nepovie, normalne ver sebe, svojmu rozumu a teda asi je sociopat, alebo narcista..:(

laska86
4. aug 2022

U mna by skoncil..hned..proste jak keby ti povedal najdem si bokovku a ty sa tu budes starat o domacnost a deti...kks moze toto povedat svojej zene 🤦...a on je co model?

daniela2202
4. aug 2022

Degeš.... pripomeň mu dve krásné deti.... že tam je tvoja krása

whatever1
4. aug 2022

Ziarli a chce ti zhodit sebavedomie. Zato ze on sa citi zle "kvoli tebe", tak nech aj ty sa citis zle. Pohonil si na tebe svoje ego. Obycajny chudak...

dzulli1980
4. aug 2022

Predpokladám, že on vyzerá minimálne ako Brad Pitt ... tak strašne by som dopriala každému takémuto cocotovi nosiť v sebe dieťa, porodiť ho ... a byť potom v takej kondičke, fyzickej i psychickej ako predtým ... za mňa je strašne úbohé, keď muž žene, ktorá mu porodila deti, JEHO deti, toto povie ... ja som bola štíhla ako laň, počas tehotenstva pribrala 30 kg, ani neviem ako, bola som aktívna, neprežierala som sa ... doteraz mi zostalo nejakých 5, mám väčšie brucho, no môj muž mi v živote takéto čosi nepovedal ...

autor
4. aug 2022

@dzulli1980 taký prerastený Brad Pitt. 181cm a 98kg. Ale farba vlasov sedí, ako má Pitt

arianna25
4. aug 2022

Och treba im zrušiť asi Instagram keď nemajú zdravý rozum. Jeden frfle lebo tučná, druhý frfle lebo chudá.
Ja som kedysi bola chudá, teraz som pribrata a keďže som si užila posmeškov dosť počas zakladky tak mňa neprekvapí chumaj nejaký. Skôr ja jeho že čo ja na to 😆

kassandra25
5. aug 2022

Si mu mala povedat, ze moznosti tu sú, len ci on je nato ten pravý. Ze si nie si istá, ci by mu nato stacila penazenka. Kopa dermatolog.zariadení, kde dokazu trvalo urobit nejaký efekt, poradit, ukazat predom ..... ze to nie je problem v dnesnej dobe, len ci on je na dnesnu dobu pripraveny!!!! Poznam kopu zien, co to tam hore ani nemali nejako extra zle, ale dali si este vylepsit a su velmi spokojné. Sama by som ani minutu nevahala, ale tam hore mam od prirody exkluziv nadelene a pozadie cvicenim, sportom ako cele telo, je tutovka 👍. Tiez by sme sa pozreli na pana manzela, ci je taky cely dokonaly a neodolatelny, hodny 24 h denne ziarlenia a 7 dni v tyzdni. To, ze sa licis pekne a obliekas, žena, v tom pokracuj 👍, hlavu hore a ides, hladaj moznosti pre seba. A este nieco, pan manzel musi mat problemy, ked ta potrebuje zhadzovat a nie ti konstruktivne citlivo cestu predostriet v tejto sfére.....

moonlight1210
5. aug 2022

“to sme sa akurát bavili, ze azda neziarli na jeho kolegu, že s ním idem občas na cigu. A na to mi povedal to čo som napísala..”

Nepoculi sme sice cely rozhovor, ale mne toto dava trochu iny kontext. Jednak to bolo take šprihnutie, lebo (jeho urazena) hrdost, jesitnost (zas narazas na to, ako som ziarlil?!).
A jednak kusok skrytej ziarlivosti (Co? Ja? Ale kdeze. Ja? Ja neziarlim. Na teba? Ani trochu. Voooobec.)

Lebo taketo povie chlap a mysli to vazne vtedy, ked uz sa odmiloval. Popripade ma inu vo vyhlade.
Inak to povie, aby nieco ine maskoval. Robi ramena, aky je nad vecou. Ale fakt, ze by ta niekto iny mohol zaujat, mu v skutocnosti vadi.

eva8
5. aug 2022

Počúvaj, chodíš s jeho kolegom občas na cigu, zo žiarlenia si manžela upodozrievala prvá ty. Tak sa bránil svojim spôsobom = protiútokom. Teba to samozrejme vzalo, lebo sa chces páčiť. Ale aj jeho vzali tvoje slová, lebo chcel, aby on bol pre teba jediný.
Tak na to zabudni, nenič si sebavedomie, si mladá baba, ktorá o seba dba (až na tie cigarety ;) ) , tak sa pokus nad to povzniesť. Na sebe viem, že je to veeeelmi ťažké a boli to, no neoplatí sa tým trapit

eva8
5. aug 2022

@moonlight1210 teraz čítam - uvažujeme podobne 🙂

liljana
5. aug 2022

Mozno chcel povedat, ze uz choro neziarli, ale povedal to na hulvata, resp zahral frajera a teraz mas z toho zbytocne komplexy. Povznes sa nad to. Z ludi kadeco vypadne, ked maju "svoj" den. Lepsie je to pustit to jednym uchom dnu a druhym von.

autor
5. aug 2022

@moonlight1210 tak rozhovor bol, v podstate, kde som bola zase tak dlho zo psom (asi o 5 minut), tak som mu povedala, ze som stretla ,,Tomáša" tak sme dali cigu a pokecali... hneď začal,, no super, ste sa dohodli co? Ti bude riadne chýbať ,,Tomas" ( ma odísť do Nemecka) a popritom mal taky ten jeho nastaty výraz... tak som sa ho spýtala, ze hádam neziarli....

1gramofon
5. aug 2022

Možno si ešte chce užiť zivot, ale nevieš ako o tebe rozpráva pred tvojim manželom 😅 ten tvoj možno naozaj len žiarli a cíti sa neisto

liljana
5. aug 2022

Nuz podpichla si ho, on ti to vratil. Naco provokovat otazkou, ked si sa s niekym stretla, snad neziarlis k niekomu, kto ta z ziarlivosti dotlacil na skusku otcovstva? Vysledkom slovnych hratok je, ze mas sama teraz komplexy zo svojej postavy. Koze bolo dobre a isla na lad sa smykat ... 🙂

autor
5. aug 2022

@1gramofon to teda neviem....ale čo viem od Togo kolegu tak sa pýta len na deti..

autor
5. aug 2022

@liljana to nebolo podpichovanie...to bola normálna otázka... pred cca 2 mesiacmi mi zatrhol kávu z kamošom z detstva, lebo ziarlil a správal sa ako malý chlapec... čiže ta otázka mi prišla taká na mieste... zase keď povie, že mu vadí, keď sa s niekym mam stretnúť, tak sa nestretnem, aby bol pokoj..

1gramofon
5. aug 2022

No podla reakcie tvojho manžela si myslím, že nejaká poznámka na teba tam mohla byť

derdia
5. aug 2022

A ja by som porozmyslala keby mi toto muz povie (co by nikdy moj nepovedal) , a to myslim smrtelne vazne, ze s kym to vlastne zijem.

autor
5. aug 2022

@1gramofon to neviem.. to nikto neprizná...

autor
5. aug 2022

@derdia no v tom sa niekedy strácam..

breznica
5. aug 2022

@h2 mala som 24,bola som štíhla, upravená a aj tak odišiel za inou, ktorá mu za dva roky nakysla na minimálne 100kg,tak kto sa v tom má vyznať 🙈