Už roky ľúbim bývalého

marca12
7. jan 2015

Niekedy su moje stavy dobre,dokazem samu presviedcat,ze takto je to spravne,ale potom pridu dni ako napr. dnes,kedy by som najradsej vykricala do sveta ako strasne mi chyba a ako velmi by som chcela,aby sme boli znova spolu.rozisli sme sa ani neviem preco,mala som vtedy nervozne obdobie a on to nezvladol.neskor,ked som sa ako tak pozviechala z rozchodu som spoznavala roznych chlapov,no ziadny mi nevyhovoval a nikoho som nevedela lubit.potom som si nasla sucasneho priatela,s ktorym sme spolu uz stvrty rok.asi v polovici sucasneho vztahu sa mi ex ozval ako strasne olutoval,ze ma opustil a nesnazil sa vtedy zachranit vztah a chcel by ma naspat.vtedy mal aj on priatelku a ja som ho odmietla.proste som stavila na istotu,kedze s priatelom sme kadeco ustali,neopustili sme sa v casoch,kedy sme mali aj financne a ine problemy,vzajomne sme sa podporili.no ja stale lubim exa,neviem opisat tuto situaciu,ale stale citim,ze on mi bol sudeny a s nim som sa citila najlepsie.nechcem nic menit,len chcem pocut,ci niekto nieco podobne zazil,lebo predstava,ze cely zivot budem lubit jedneho chlapa ma desi.sucasny vie o tom,ze ho nelubim a nikdy nebudem lubit tak ako exa.on dokonca tvrdi,ze dolezite je,aby sme si rozumeli a ktovie mozno ani on mna nelubi 🙂 ... on tvrdi,ze by chcel byt so mnou,ale ja mu uz neverim.uz dalsi podraz nezvladnem,ak zase v najhorsom zuteka.on sam je velmi komplikovany clovek,co sa citov tyka.nie sme v kontakte.neozyval sa tri roky a nechapem naco sa vobec ozval

obsadenemeno
26. mar 2018

@kadika123 to je teda riadna blbost o tej "jedinej, osudovej laske...." ak je "osudova" nic a nikto by vas nerozdelil. A ludia sa menia, ich sny, tuzby, priority, to, co je pre teba super duper fantastikos vztah v 18tke, bude tak trosku nedostacujuce v 40tke, ze???
Ludia, ktori su stale s ich prvou laskou, a stale stastni by ti povedali, ze aj ten ich vztah bol hard work pocas tych rokov..... a ze na nom pracovali, ale OBAJA!!!!

Ta rozpravka o "jedinej, osudovej" laske je pekny marketingovy vztah.... a hlavne zeny nanho naletia a casto nevidia dobreho chlapa, co maju pod nosom, ale sa trapia a placu pre takeho, co je uz daaaavno niekde inde a s nejakou inou. Preco sa ten tvoj netrapi pre teba?

Inak, moja prva a najvacia laska ( alebo snad najintenzivnejsia) - stale sme v kontakte, napiseme si, ale za partnera by som ho uz veru nechcela - lebo vidim aj jeho chyby a viem, ze dnes by som ich uz netolerovala. Lebo teraz uz od partnera ocakavam nieco uplne ine, ako ked som mala sladkych osemnast. Nastastie som si ho nevzala a dobre som urobila. Ked vidim, ako sa choval k svojej byvale manzelke. Lebo ludia sa nemenia. A cim su starsi, tym viac na povrch vychadzaju tie ich nedokonalosti.

somavi
26. mar 2018

@kadika123 nie nie , ja svojho ex nelubim . Ale milovala som ho veľmi a asi nikdy ho zo srdca nedostanem úplne . Ale čím viac času ubehlo ,tým sú spomienky na neho slabšie a menej časté . A vždy má sen s ním zaskočí a poviem si “ešte stále ??” Po tých rokoch sa mi s ním sníva? 😃 a som z toho kus rozhadzana . Ale nikdy by som nemenila.

lucijja
27. mar 2018

@kadika123 Ano Ano, sme spolu uz štyri roky a som stále veľmi šťastná. Uz sme aj dva roky svoji 🙂

lillystranska
27. mar 2018

@lucijja ahoj hovoriš presne ako o moj chlapovi. On bol ale ten nervozny a podraždený, že sa s ním nedalo vydržať. Rozišli sme sa. O 3 mesiace neskôr sa chcel vrátiť lebo si uvedomil, že som ta prava. Ano mnoho žien na konikovi na osudovu lásku neveri a vysmieva sa tomu. Ale pravdou je že je a bol mojou spriaznenou dušou. Mnohy nevedia pochopiť prečo som s človekom ktorý je aký aký je ale ja ho už poznam skrz na skrz a viem naozaj aky je. Po 4 mesiacoch som mu dovolila sa vrátiť a začať znova budovať naš vzťah a poviem Ti lepšie som nemohla urobiť. Naš vzťah je pevnejší a silný a stojime si bok po boku a je to jediný človek ktorému verim na 100000% percent. 🙂

evagertrudlucas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz