V manželstve sa cítim ako slúžka

sisa0073
2. sep 2013

Ahojte ,volám sa Sisa mám 4Or. som vydatá 2Or.môje problemy nemajú konca kraja môj manžel ma ignoruje nevšíma , no to už by my ani nevadílo ale na všetko som sama neurobý nič len spí provokuje ma vstáva len ked potrebuje sa najest stále sa hádame lebo nepohne sa je takí samotár ani nerospráva s nikím no susedia ho poznajú aku má čudnu povahu ,no do spoločnosťi už vôbec nechodíme lebo ked si vipíje tak som tá najhoršia krava p... už to nezvládam prosím o radu dakuje.

mimka11111
2. sep 2013

@sisa0073 slúžkou sa staneš vo chvíli, kedy sama sebe dovolíš,aby si do takého stavu dospela.......nikto a nič iné ťa k tomu stavu nedonúti

macamac
2. sep 2013

@sisa0073 no neviem, to chceš riešiť teraz, po 20-tich rokoch?
ako píšeš, som pochopila,že je taký zrejme odjakživa
a čím ťa provokuje? asi už len tým,že je...neviem
cítiť z tvojich slov averziu voči nemu
tak ak máte deti dospelé, čo ti bráni to ukončiť?
veď si rezignovala...nevadí ti, že si ťa nevšíma....a to máš len 40 rokov
to chceš takto zostarnúť? nepovšimnutá?

tomikejt
2. sep 2013

preco sa nerozvedies?

anatalia77
2. sep 2013

@sisa0073 rozvod

zuriva
2. sep 2013

@sisa0073 mas tri moznosti. Mozes to riesit rozvodom, manzelskou terapiou, alebo budes naveky trpiet tak, ako trpis. Hlavne sa musis Ty sama rozhodnut, ktoru z tych moznosti chces. Mas 40, to je vek zrelej zeny, ktora si ma zivot uzivat, kedze deticky by uz mali byt ako tak samostatne. Neobetuj svoj zivot cloveku, ktory toho nie je hodny. Drzim prsty

slniecko154
2. sep 2013

@sisa0073 toto vyzera ako typicka vymyslena tema niekoho kto sa nudi, staci sa pozriet na tu gramatiku..

sisa0073
autor
2. sep 2013

@slniecko154 to neje nič vymíslené to je skutočne no neprajem nikomu take nečo

mamavera
2. sep 2013

@sisa0073 akú radu očakávaš? 99% žien ak nie sto ti tu napíše, aby si sa na neho vykašlala. A nehnevaj sa, že si myslia baby, že je to všetko výmysel, dnes dve nové témy, rovnaké pravopisné chyby, to naozaj vyzerá, že sa niekto kvalitne nudí....

sisa0073
autor
2. sep 2013

@mamavera no prepáč nesom taká žeby som si niečo take len ymíslela alebo to robíla s nudí asi si nezažíla nič také živote no ani ty to neprájem žiadnej

sisa0073
autor
2. sep 2013

@macamac no bol ale nie až takí ako teraz ,deti sú dospelé ale žijú snami nemajú ešte svoje rodinky preto nechcem ich opustíť lebo viem že on sa nepostára su to chlapci tak vieš si prestaviť že si nenavaria ani neviperú a aj ked niečo maju tak len somnou to rozoberajú aj ked su to chlapci preto neviem čo stím dalej

mirage
2. sep 2013

@sisa0073 1. neda sa ta citat.. 2. mas to tazke, odid.

lentilka1506
2. sep 2013

takúto podobnú tému som tu už dnes čítala s rovnakými pravopisnými chybami, nový nick - teraz zaregistrovaný, takže sa tu len hráme...

janinah
2. sep 2013

no vieš čo?ak je to pravda,tak nechápem čo ideš riešiť po 20 tich rokoch....to doteraz bol idealny a zrazu sa zmenil?to sotva....je možné,že ako starneš/aj keď v 40 sistále mladá žena/ a ubúd ati energie,tak ti to KONEČNE začína vadiť,ale jeho už nezmeníš..jediné,čo môžeš zmeniť je tvoj postoj....slušným ale ráznym rozhovorom by som mu povedala,že má mesiac na to,aby sa rozhýbal,inak ma už neuvidí,on samnozrejme sa ti vysmeje,že kam by si šla a -toto je dôležité-po mesiaci jeho ničnerobenia sa zbalíš a odídeš

sisa0073
autor
2. sep 2013

@lentilka1506 to je asi zlý sen ti riešíš moj pravopís tak dakujem ty za radu a pochopene si milá vidno že si netrpéla nigdy v živoťe

ultra
2. sep 2013

a preco mu v tomto opisovanom pripade robis stale sluzku. Preco sa na neho zvysoka NEVY..........
Mas 40 rokov co uz sidce nieje postpubertalny vek (jaaaaj bodaj by) ale nieje to este ziadna tragedia. Mala by si byt prave v najlepsom veku - skusena a vyzreta zena ktora vie o com je zivot a co by od zivota este chcela pretoze ma este zopar sanci na to aby si ukradla to "svoje" stastie na ktore ma kazdy narok. Nemas na co cakat. Vlak sa uz rozbieha.........uz len naskocit.........

...vela stastia a odvahy