V mužovom aute som našla cudzie rúško
Našla som v muzovom aute cudzie rusko zaspinene od ružu..Muž tvrdí že nevie koho to je, že on žiadnu ženu v aute nebral..
Najlepšie výhovorka. Ja neviem ako sa tam ocitlo 😂 samé tam prislo? Blikala by mi kontrolka
Boze hej, same sa mu tam teleportovalo nie? 😂 joj dmnt ta uz radsej mal povedat ze viezol kolegynu.
To je výhovorka, že nevie. Ako 5-ročne dieťa. On ti dá informáciu, ktorá je očividné klamstvo a ty si s nou máš stotožniť? Tvoj muž nemá gule.
Tomu tam dal asi Samo Sato.... Túto frázu používa moja 7 ročná keď zatlka že nevie ako sa niektoré veci udiali... Takže ak to na bol Samo Sato tak muž klame
Ta pinda ho tam nechala naschval.
Predtym nez..
To je katastroficky scenar.
Po B. Je to univerzalne rusko?
Mozno si ho s niekym vymenil omylom na nejakej vacsej akcii..
Skor by som ale tipla, ze viezol zenu o ktorej ti via nechce povedat.
Chlapi sa drzia hesla zatloukat zatloukat a ked to nejde este viac zatloukat.
Skus ostat pokojna a sleduj dalsie signaly
@katkati kľudne mu to tam mohol hodiť neaky kolega aj naschvál akože sranda...alebo si muž skúšal ruž a hanbí sa to priznať😂... Srandujem... V každom prípade to nie sú to gatky alebo podprsenka, myslím ze keby ju podviedol a konfrontovala ho s ruskou, tak by sa lepšie vynašiel a nepovedal by, že nevie a ze žiadnu ženu nebral v aute. Ved by stačilo povedať áno viezol som kolegyňu a bol by mimo podozrenia🤷♀️
no teoreticky sa mu rusko mohlo nalepit na topanku na parkovisku...videla som uz par rusok na zemi odhodenych...ale ze by si to nevsimol? No neviem...niekedy aj tie najnepravdepodobnejsie vysvetlenia mozu byt realne. Ale moze byt aj ze ti klame a velmi dobre vie koho je to rusko...
@whatever1 no, niekedy sa fakt stavaju veci ktorym nik neveri ze sa naozaj mohli stat...ktovie...snad sa autorka nejako dopatra kde je pravda
Daj s nim rozhovor. A ak bude klamat tak to mozes zbadat. Vyhyba sa pohladu do oci alebo naopak ziza do oci az prilis nasilu. Zakriva si rukou usta alebo sa dotyka nosa, prekrizi si ruky pred telom, urobi krok dozadu alebo ak sedite proti sebe tak sa vzpriamy aby bol oed teba dalej, gesto rukou kedy zmatie veci zo stola aj ked tam ziadne nie su alebo naopak prilsna tuhost a ziadne gesta, hovori s kontrolou. Ak sa vyslucha nevynny clovek, tak toho to skor nahneva a naruzivo sa obhajuje.... proste skus dat rozhovor a sleduj ci sa sprava inak ako normalne.
Ked zacne blikat kontrolka je dobre to sledovat a dat na svoju intuiciu.

Len tak sa mu tam samé ocitlo?🤷♀️