V poslednej dobe cítim, že muž je ku mne iný

zuzkka111
21. apr 2013

je mi to luto :(.nechape ma asi .po dlhsej dobe pracujem kazdy den do vecera. .vecer pridem a nic nepomoze este naberat jest musim..ale inak vie sa postarat o rodinu ze pracuje je sikovny.ale v poslednej dobe krici namna,podrypava ma chut sa hadat. potom povie ze ho to mrzi ze som moc dobra .inak nemam chut uz na sex neviem sa uvolnit.nedari sa mi ani chudnut .niesom stastna,ked je taki namna naj by som usla ale..ja by som nedokazala sama existovat .je mi smutno

sorciera24
21. apr 2013

@zuzkka111 trosku nerozumiem, ale skor sa mi zda, ze nie si spokojna sama so sebou, vela negativnej energie z teba citit...mas sa vobec rada? 😨

kikaba44
21. apr 2013

@zuzkka111 a ten pocit pochádza zvonka, alebo hlavne zvnútra po udobrovani 😀

trish31
21. apr 2013

@zuzkka111 ved treba sa s muzom porozpravat co sa udialo....preco sa takto chova

karin1234
22. apr 2013

Porozprávajte sa spolu otvorene o všetkom. Ak si nespokojná aj so sebou tak začni na sebe pracovať, budeš sa lepšie citiť, hlavne mysli pozitivne, je to dôležite.

zuzkka111
autor
22. apr 2013

@sorciera24 si to trafila ano citit zo mna negat.ale ja neviem ako to zmenit

jabadaba
22. apr 2013

@kikaba44 pocuvaj Ty si impertinenciou zivena/ny alebo co mas za problem? V kazdej jednej teme impertinentny prispevok. Si tak nadrzany alebo neuspokojeny alebo mas komplexnejsi problem, ktory takto nekomplexne riesis v prispevkoch? Inac, ako odznelo v jednom romane - "poznam dievca, ktore hned ako bolo impertinentne, umrelo..." No tak davkuj s mierou. 😀

pragmaticka
22. apr 2013

@zuzkka111 ako ste si svojich chlapov naucili, tak ich mate!! teda sorry, ale je to tak. ja mojmu chlapovi naberam jedlo na tanier , len ked to robim aj sebe a pripravujem nam prave pekny obed ci veceru , kde sa obaja spolocne najeme, pokecame. Potom on zvycajne sprace po vareni a pod...Ale ked pride napr. z prace a ja som uz najedena, vsetko zostava a zostavalo uz od zaciatku vztahu na nom (tzn. ohriat si jedlo, nabrat, upratat po sebe). Takze velakrat ste si zeny same na vine. Nooo ale co sa teba tyka, podla mna ti padlo totalne sebavedomie co sa odraza na tvojich naladach. S nabratymi kilami jasne ze prichadzaju aj depresie, negativne myslienky, podcenovanie samej-seba. To ze si pribrala este ALE neznamena ze si nezasluzis respekt, lasku a pozornost. Alebo si myslis ze si ta tvoj muz bral len koli tvojej postave??????? Ja si osobne myslim ze nie!! Bolo by urcite fajn, keby si si to co najskor uvedomila a zacala sa mat opat rada, a vazit sa taka aka si!!! Urcite mas tisic super vlastnosti, schopnosti koli ktorym ta tvoje okolie ma velmi rado a rado sa s tebou stretava. Mysli na tieto veci a nie na take povrchnosti ako je stihla postava. Samozrejme uz len koli zdraviu by nebolo zle, dat sa opat dokopy a nastolit nejaku zdravsiu zivotospravu pri kt. by sa ti podarilo aj trosku zhodit. Hned by si sa urcite citila aj psychicky opat lepsie. Ale ako som pisala nemusi to byt pravidlo. Poznam vela zien-baculiek kt. su so sebou vyrovnane to ake ake su, a stastne!!! Tak isto ako poznam opak, tzn. stihle zeny kt. ziju nestastne, nemaju ziadne sebavedomie, ziadneho partnera a pod...Co najskor to zacnes riesit, tym lepsie pre vas vztah. Uvedom si ze ak zostanes taka aka si,a nebudes na sebe pracovat, rozpadne sa ti vztah a zostanes sama. Ved kto by uz chcel vedla seba taku negativnu nespokojnu nestastnu depresivnu zenu??? Neviem ako ty, ale ja nepoznam ziadneho takeho muza!! Prepac ze som obcas neprijemna, snazim sa len poradit najlepsie ako viem.

sorciera24
22. apr 2013

@zuzkka111 citala som viac tem, kt. si zalozial, problemy so svokrou, problem samoty, smutok....cele zle!!!!....same negaitvne myslienky...ak budes negaticne mysliet, budes stale pritahovat len negativne veci! to si zapamataj!!!! navzdy.....vsetko je v halve! chces byt stastna? BUD, chces byt spokojna? bud.......musis sa mat v prvom rade sama ty! nechsi akakolvek, nech vyzeras akokolvek, ak nebudes mat seba samu rada, ako cches, aby ta mal rad niekto iny??? ci tvoj muz, ci ini ludia?......prefackaj sa, nastv spravne myslienky, obliekni nieco smrncovne, kup si kabelku ci topanky, chod cvicit (nielen kvoli postave, ale kvoli prilevu endorfinov), kasli an ostatnych, prvorada si terz TY!!!.....zachran co sa da, kym sa da, ale tymito myslienkami to nebude......nemysli na to, co nechces, co ri sposobuje bolest a smutok, s cim si nespokojna, mysli na to, co chces....negativna energia vzdy pritahuje negativnu, len pozitivny clovek moze byt spokojny.....musis uplne zmenit myslenie! zacni tym, ze bud vdacna za to, co uz mas (kludne si to spis na papier).....a usievaj sa pre to, lebo mas veci a mohlo by byt aj horsie, ale nebude, lebo ty to nesmies chciet!

barbora01
22. apr 2013

@pragmaticka asi to nepoviem uplne presne, ale napisem to tak, ako som to prezivala ja - mne robilo radost starat sa o muza a deti, jasne ze som niekedy nevladala a bola som na pokraji sil, ale som to robila s laskou pre moju rodinu. A ano cakala som aspon taky maly prejav vdaky, alebo ani nie vdaky, ale toho, ze maju z toho radost a ze vidia co pre nich robim. Mas uplnu pravdu, ze ako si vychovas tak mas, ale ja nejako stale to neviem pochopit, ze ked niekomu uplne prejavis lasku (ano starostlivostou, lebo pre mna je prirodzene starat sa o svojich najblizsich) tak sa ti ten clovek obrati chrbtom a potom este ti niekto povie ako si si naucila tak mas. Ano na jednej strane to chapem, ale na druhej strane nechapem, ze niekto koho milujes najviac na svete, nevidi co pre neho robis. Mna nebavia tie hry - vycvic, hraj, predstieraj - proste ked niekoho milujem, tak urobim vsetko aby bol stastny, ALE musim povedat, ze po mojich zivotnych skusenostiach mas pravdu ty. Zatial mi to stale tak vyslo, ako hovoris ty, ale verim tomu, ze raz natrafim na niekoho, kto bude rozmyslat tak, ako ja. Proste, ze niektore veci robis len tak, z lasky