Vadí mi mužova partia

6. júl 2021

No hrozne ako si na seba zvykli. Dá sa povedať že jazdy druhý deň musia byť spolu vonku na pive ..ja viem ,je leto blaaa blaaa.. ale to už je ako choré.. raz vola jeden kamarát muža na druhý deň druhý..a pritom sú tam stále 😂🤦vkuse ..o čom stále vedia kecat . No ja niesom taká komunikátivna a vôbec nerada takto moc medzi ľudí . Na skôr len s mužom sama.
Čo mám zas zakazovať?už som to nervami riešila pár krát že stačí 2krat do týždňa nie ...to nie že prísť domov najesť sa a ja urobiť to jedlo a spinkať ..tu ide aj o mňa hello aj o dieťa aj o to čo čakáme

sweet20
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malva123
6. júl 2021

Trochu som sa stratila: takze otec dietata a manzel tehotnej zeny si v pohode chodi s kamaratmi na pivo? Je to tak? Ak ano..nieco zle je vo vasom manzelstve..manzel si este neuvedomil ze nie je slobodny chalan bez zavazkov...a zodpovednosti...Nezakazuj,nezur...tade cesta nevedie..bude to brat ako obmedzovanie a o to viac bude chodit von a este budes ta zla...Na radu ..si toho napisala malo...

ifava
6. júl 2021

Mozno by bolo dobre sa o tom otvorene pozhovarat, ze vlastne by mal aj pomoct, ze si to predstavujes inak, ze aj ty si chces niekedy vyjst. Chlapom mnohokrat treba nastavit zrkadlo aby pochopili o com hovoris.

autor
6. júl 2021

@malva123 ako moc malo som napísala ? Je pravda že pracuje .a narobí sa . Ale tak píšem že trochu obmedziť by mohol .veď to je smiešne toto už

autor
6. júl 2021

@ifava už to tu bolo rozhovory ..ale tak veď už som skoro na konci tehu ..čo mám robiť ? Niekedy už naozaj len doma som najradšej a myslela som že večery budú naše. Prechádzky a tak . Keby išiel aj von ale len aspoň na 2hod a nie na 4-5 to už fakt ako cecky sú . Nehovorím že jeden je slobodný druhý ženu doma a tretí ,tam chodí aj s ním jeho ale to je ..akoby chlap tá žena

ivanka12311
6. júl 2021

Aj mnee by to vadilo tieto časté návštevy posedenia s kamošmi😕 neviem veľmi ti neporadím ale viem že by som mu za toto okolo zadku neskakala, má doma servis chodí si ako slobodný...ty si vylož nohy oddychuj snáď mu to dopne

nttnnt
6. júl 2021

tiez som takeho mala :D po praci rovno krcma za kamosmi a dosiel domov o pol 8 vecer ze jaky je narobeny, umyl sa najedol ani sa na dieta nepozrel a zalahol.....som stastne rozvedena ja sa s dementom dlho neseriem :D

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcellka32
6. júl 2021

No a ako dlho toto tolerujes a neriešis? 4-5 hodín denne? Čiže príde z práce o 16-17 naje sa doma a ide do krčmy na 4-5 hodín? Čiže príde o 20-21? Čo sa týka detí a domácnosti kedy ti pomôže? My s tým nenarobime nič, ty mu musíš povedat, že to nebudeš viac tolerovať, ešte si aj tehotná a nestará sa o vás....ako trávi čas s deťmi a s tebou? Načo ti je taký chlap čo do krčmy chodí denne? Ešte ma aj fullservis doma, načo by sa namáhal

ifava
6. júl 2021

Ked si mu povedala, ze chces aby ste spolu viacej casu travili a tak co ti povedal? Nema aj on potrebu byt s tebou viac? Ako napriklad na zaciatku vztahu?

katkati
6. júl 2021

Musí to byť hrozné. On sa nehanbí? Načo sa ženil? To, že pracuje je úplne normálna vec a v žiadnom prípade to netreba preceňovať. Veď čo má nepracovať? A z čoho by ste žili? Netreba to vyzdvihovať a ospevovať ako by to bol nadštandard. A že sa narobí? Niekedy psychická záťaž v práci je oveľa vyčerpávajúcejšia ako fyzická. A keď je unavený, tak nech ide domov, oddýchnuť pri rodine, porozprávať s manželkou a nie v krčme s kamarátmi. Veď to musí ísť do peňazí a keď je to tak často 4 - 5 hodín, tak to je už závislosť. Teraz neurobíš nič, pretože rozviesť sa určite nechceš a hranice si si mala stanoviť na začiatku vzťahu.

ivkazba
6. júl 2021

Ja nechcem byť zlá, ale máš takého chlapa, akého si si vybrala. Mať otvorené oči už na začiatku sa vyplatí. Môj bol tento rok vonku s kamarátmi 1 krát. Inak chodíme po práci na drink či limonádu spolu. A tiež pracuje, porobí doma všetko, ale domov je pre neho dôležitejší ako pivo s kamarátmi.

evulincula
6. júl 2021

a nerobi to tak preto teraz, lebo vie, ze ked pride dietatko na svet, uz si tak casto s kamosmi na pivko nezajde? no toto je podla mna vec, ktoru tak praktikuje od zaciatu, ci s tym zacal az teraz?

kitycat
6. júl 2021

Tu places na nespravnom hrobe. Tvoj uzasny muz si rad a casto vypije v krcme, ty ho doma cakas s vecerou a podla poctu deti mu aj s radostou das. Naco si si nasla extroverta ked si introvert?

Je to smutne, ze s tebou netravi cas na prechadzkach s tebou a deckom, ale asi pri tebe nesedel ani ked si cakala to prve, ci ano?

Este dodam: pytaj si tolko kolko on prepyje pre seba a kup si nove saty, kozmetiku nie decku na zmrzku. Ked si dopriava on dopraj si aj ty, co by si mala sediet doma a cakat na neho

retatka
6. júl 2021

Presne ako tu pišu ,je to extrovert ktorý potrebuje spoločnosť denne .Nezmeni ho ani rodina ani dieťa ,to by musel on chcieť .Proste tu nič nenarobíš ,taký bol od začiatku,je to jeho povaha .Tento typ muža ti nebudete ležať na gauči pri telke ,mobile denne.Malokedy sa dokáže introvert prispôsobiť extrovertovi a opačne ,pochopiť ho ,to by sa museli velmiii snažiť .Len teda nepochopím ,naco si ženy robia deti s takými mužmi ...veď jeho priorita je krčma a kamoši a nie rodina.

autor
6. júl 2021

@retatka ale donedávna to tak bolo ..len my .a neskôr to tak začalo ,keď som pracovala poobedne .keď bol sám doma ..a tak to pokračuje

autor
6. júl 2021

@kitycat ani 10e to nieje ..peniaze ja nepotrebujem to mám . ..mám všetko okrem spoločnosti

0kristina0
6. júl 2021

Si si ista ze chodi do krcmy?

malva123
6. júl 2021

Naco sa pytas? Akonahle ti vytknem ja a ine baby tvojho muza utocis ako osa a zastavas sa ho...tak o co ti ide?

janickacrazy
6. júl 2021

Ty si pracovala poobede a on bol sám doma? Dieťa bolo kde? Treba mu doma prideliť nejaké povinnosti, si tehotná, nevladzes, povedz mu, nech povysava, umyje podlahy, vezme dieta vonku. Skúšala si?

autor
6. júl 2021
autor
6. júl 2021

@evulincula môže byť oboje a aj to že soľ dosť citlivá a všetko si beriem alebo možno preháňam . Aj to je možné no ja to vidím tak že je to dosť tak sa stretávať s inými

autor
6. júl 2021

@ivkazba no vidíš ..super aj my sme chodili . občas ideme ale dôležitejšia bola partia viem to ,veľakrát šál prednosť

autor
6. júl 2021

@ifava no neviem ..ale niekedy mi príde že sa mu ani nechce tam ísť ale ide ..ja neviem ,raz sme sa tak povadili minulý rok že mi povedal že nebude sedieť doma .ale veď ja a ním chcem ísť len nechcem mať cudzích ľudí okolo seba ..a načo

autor
6. júl 2021

@ivanka12311 hmm no veď áno ..som taká ja .aj ráno som horw a chystám ho do práce roky .ale asi si to moc neceni

autor
6. júl 2021

@malva123 neútočim..ty si to tak berieš ..ja som zvyknutá vždy odpovedať tak ako mám na jazyku .

maria1989
6. júl 2021

Vyššie ti už všetko hlavné napísali. Zrejme nemá o rodinu vôbec záujem, keď s vami netrávi čas. Potrebuje svoju voľnosť a kamarátov. Skús sa s ním dohodnúť - týždeň má 7 dní, tak začni napr. s dvoma - pôjde von s vami, resp. sám s dieťaťom. A postupne pridávať. Aj keď osobne myslím, že nebude chcieť, ale vyskúšať môžeš. Ak neurobíš nič zásadné, on nemá dôvod meniť svoj voľný čas, vyhovuje mu to. Okrem toho, koľko vypije v krčme?

liusa82
6. júl 2021

Aj mňa takto štve jeden v kuse len kamarádčaky a chaty výlety,túry s partiou.Ved nepoviem aj s nimi treba s času na čas.Ale nie stále.A ja na také nie som že v kuse len niekde s partiou aby tam sekundovali.Hádam aj na záchod isť s nimi zachvilu.Teraz sa zase zobral dakde to Tatier s nimi,predtým zase na nejakú chatu a pred 2 týždňami zas.škoda slov

autor
6. júl 2021

@maria1989 Tiež si myslím
A vrchol je ked som išla sama s mužom von ,videl nás jeden a dobehol za nami ako pes ..žiadne že súkromie alebo čo ..

autor
6. júl 2021

@maria1989 4piva?