Vadí mi mužova partia

6. júl 2021

No hrozne ako si na seba zvykli. Dá sa povedať že jazdy druhý deň musia byť spolu vonku na pive ..ja viem ,je leto blaaa blaaa.. ale to už je ako choré.. raz vola jeden kamarát muža na druhý deň druhý..a pritom sú tam stále 😂🤦vkuse ..o čom stále vedia kecat . No ja niesom taká komunikátivna a vôbec nerada takto moc medzi ľudí . Na skôr len s mužom sama.
Čo mám zas zakazovať?už som to nervami riešila pár krát že stačí 2krat do týždňa nie ...to nie že prísť domov najesť sa a ja urobiť to jedlo a spinkať ..tu ide aj o mňa hello aj o dieťa aj o to čo čakáme

ivanka12311
6. júl 2021

Anonym: neopovaž sa má ruky zdravé nech si urobí sám, keď zvláda chodiť posedieť s kamošmi zvládne aj desiaty si robiť.Je riadne rozmaznávany a zvyknutý..no ja by mu dala 😃

maria1989
6. júl 2021

Oni to tak neberú, že máte súkromie. Poznám to dokonale. Zrejme sa nezmení, a nedúfaj, že kamošov priškrtia ich ženy a bude lepšie... nebude. Nájde si nových. Ale ak máš dieťa a druhé na ceste, skús to cez deti.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
prasiatko30
6. júl 2021

A kolko mate rokov - obidvaja? Mne to pride nevybureny chalan okolo 25, ktoremu sa donedavna pacilo hrqt sa na romantika ale chalanisa asi porozchadzali s ich frajerkami a zase ziju slobodny zivot a on sa musi nudit a prechadzat sa s ufrflanou tehotnou priatelkou

kitycat
6. júl 2021

@kitycat skoro mi oci vykolalo ale nechapem kde sa v tom mojom dodatku v prepije vzal te ypsilon, dzids 🤦‍♀️