Vadí vám u chlapa alkohol?

23. dec 2022

Ahojte,chcem sa spýtať,či máte mužov ,alebo partnerov,ktorí si vypijú cca každý druhý víkend a či Vam to vadí..Mne osobne vadí veľmi alkohol ,keď som mala priateľa a dal si víno alebo becherovku cez víkend,išlo má rozhodiť.Vadi mi ten zápach a všetko.To,že sa človek tak nekontroluje.Pritom nemusí byť opitý doslova,stačí ,že má v sebe alkohol.

flafly
24. dec 2022

Ja nepijem takmer vobec. Raz za par mesiacov pohárik. Moj muz cez vikend vypije flasu vina, nie na jeden krat, alebo pohar koňaku. Nevidím na tom nic zle, otec bol alkoholik, tak viem rozoznať kedy to uz nie je ok. Myslim, ze tlačením na pílu s absolútnym abstinenstvom nic nedosiahneš. Ja s pozície dospelého vravim, ze mam slobodnu volu a cakam určitý kompromis vo vzťahu. Ak ti to tak vadí nájdi si úplného abstinenta, lebo tahat od niekoho sľuby kvoli poháru vina je cez ciaru.

loginexistuje
24. dec 2022

nevadi mi to pod stromcek som mu nakupila rumy konak za 200 eur ale moj vie povedat dost

megan777
24. dec 2022

No v tomto Ti poradit viem iba ked bude zavisly,som abstinentka 8rokov a zijem s abstinentom ak budes potrebovat napis mi spravu❤️

huxy
24. dec 2022

Mne osobne by to vadilo. A či som sekera? Nech. Nezaujíma ma v tomto smere vôbec, kto si čo o tom myslí. Ex si rád vypil a bol potom hovado, v podstate nám alkohol zničil manželstvo, lebo mal už prepity mozog. A to nechlastal každý deň, ale vydržal nepiť aj mesiac, no potom keď si vypil (nemusel byť ani na mol), tak bol debil. Preto by som už takého chlapa nechcela. Nepoviem raz za čas, na nejakej oslave si niečo dať. Ale nie v zmysle, že niekto si vždy nájde dôvod na oslavu a pitie (ako to býva zvykom v rodine ex).

zeldia
24. dec 2022

@mamula20 detske je humus ale Hubert bez alkoholu je super, frcime na tom na terase v lete s ľadom alebo robím Hugo koktail s bazovym sirupom a ľadom.

majulino
24. dec 2022

Napriek tomu, že väčšia časť mojej rodiny sú tvrdý alkoholici, mi vôbec nevadí, ak si môj manžel vybehne z kolegovcami alebo kmotrom na pivo. Viem, že viac ako 2 veľké nedá, aj keď je tam 3-4 hodiny

mamusa123456789
24. dec 2022

Aká som rada ze toto nemusím riešiť... Môj manžel mal alkohol v ústach naposledy na svadbe a 3-4 hrušky... Zo alkoholického smradu z úst mi je do grcania... My aj na Silvestra kupujeme detské sampanske

mija_ja
24. dec 2022

Nezalezi tak na tom co vadi nam ale co vadi tebe.Kazdy mame ine hranice. Podla toho co pises je za tvojou hranicou aj ten prilezitostny poharik. Ak uz mas takeho partnera prebrala by som svoje pocity s nim. Ak nemas, hladala by som uplneho abstinenta.

breznica
25. dec 2022

@zeldia nealko huberta sme mali vlani na Silvestra,smrdelo nám to ako grcka🤣 aj chutilo podobne.to už radšej vineu 😃

zeldia
25. dec 2022

@breznica 😜😏 viac nám ostane 😉