Vadilo by vám to?

sunnyfunny
14. nov 2015

Ahojky,co si myslite o nasledujucej situacii?: Muz ma ist rano s dietatom vonku. Trva mu to vsak aj hodinu. Wc s telefonom,kde si pozera spravy,sprcha..Ranajky,ranna kava sa nerataju..Zena ma zatial uz pol obeda hotove,dieta po svacine..Dik za prispevky, hlupe ignorujem.

sissy27
14. nov 2015

@sunnyfunny čo si o tom máme myslieť? treba mužovi zadať presnú hodinu, kedy má s dieťaťom opustiť byt a nech sa dovtedy vychystá, a rovnako kedy sa má vrátiť... "ráno" je veľmi široký pojem...

seahorse27
14. nov 2015

O tejto situacii si myslim, ze ju uplne standardna 😀

sunnyfunny
autor
14. nov 2015

@seahorse27 😀 lebo mne to niekedy hranici s narcizmom 😀 Ako je pekne,ked sa muz o seba stara,ale odtial potial.. 😠

mawka
14. nov 2015

@sunnyfunny vies, lebo kym zena je schopna vykonat potrebu expresne rychlo a opustit wc, chlap tam proste potrebuje tronit a vyrabat otlacok na zadku. neviem, preco to tak je, ale zatial som sa stretla len s tym, ze chlapi proste sedia na wc dlho. ked idu von, musia sa upravit, lebo ved treba vygelovat vlasy jeden po druhom, okukat sa v zrkadle, spravit par ksichtikov, ponapinat svaly. potom ze co na seba, to je horsie pomaly ako zenska. myslim, ze nic nove a extra nemas doma. to su proste chlapi 😀 a ako pise sissy, pre chlapa je fakt rano siroky pojem. tam musis davat jasne poziadavky. jasne a strucne. sak preco sa furt hovori ze sme z venuse a oni z marsu.. no aj pre toto 😀

sunnyfunny
autor
14. nov 2015

@mawka jasne poziadavky su mi jasne..no a "ukludnila"si ma svojim prispevkom 😀 ale aj tak mi to vadi.zeny dokazu milion veci a muz len jednu.

slnecnica174
14. nov 2015

@sunnyfunny Nabuduce mu oznam, ze idete von vsetci a za desat minut uz stepuj aj s dietatom oblecena a ,,akoze hrozne nervozna,, pri dverach😉 Uprimne, myslim si, ze by si mu mala presne vyticit cas od kedy do kedy by mal byt s tym dietatom vonku.

bonaqa2013
14. nov 2015

aj ten môj sedí na WC s mobilom v ruke a hrá sa tam alebo pozerá správy... je to zvláštne ale ja ho vždy posúrim či už konečne ide....

jahodka8
14. nov 2015

No neviem, mať už pol obeda hotového ráno o desiatej. Závisí či robíš z polotovarov a čo vlastne varíš. A prečo sa tak ponáhľaš? No bud rada že ide von sám s tým dieťaťom a urobí mu program a nezavadzia. Ako veľké je to dieťa?

siska53
14. nov 2015

@sunnyfunny nez nadejny svokor vstal,nadejna svokra mala obed hotovy. Ale ona vstava o 5 a on tak ako kedy,dakedy si pospi aj do 8.
A kolko je vonku,sa dohodnite vy. My totiz chodime vsetci,ved aj ja sa chcem vyvetrat,tak bud uz mam navarene z predosleho dna alebo vstanem skot a snazim s amat navarene tak,aby sme do 10opustili byt.
A veru,je fajn,ze ide s dietatom. To u nas je minimalne. Skor svagrovi prisu cez vikend deti zobrat von.

terezka1947
14. nov 2015

@sunnyfunny co ja viem...podla mna to zalezi od povahy chlapa,moj ma vzdy na vsetko cas,kludne vsetko stiha....a mna ide roztrhnut,ze urcite nestihame a on uuuplne pohodickaaaa...no a najhorsie je,ze naozaj vsetko vzdy stihneme,na sekundu sice presne,ale stihneme a potom si vypocujem vitazoslavne=vidis???????...a ja ticho vrcim...ale s tym "tronenim" na zachode je to u vacsiny asi rovnake 😀

enka81
14. nov 2015

uprimne zavidim babam, ktorym muz vezme deti von, mam dve deti, starsi 8, mladsia 5 a za cely ich zivot to urobil snad 2x. Takze u nas by bola situacia o tom, ze zena uvari obed a potom vezme deti von

malabiba
14. nov 2015

@sunnyfunny ešte keby si mala k tomu aj zo dvoch, troch synov bola by ešte väčšia sranda 😀 - u nás doma pokým sa oni traja vychystajú, tak ja som pomaly aj nazad 🙂

amadora
14. nov 2015

@sunnyfunny u nás je to tak bežne 😀

drotenka
14. nov 2015
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

myslim ze pri chlapoch je to bezne

0silvia0
14. nov 2015

@sunnyfunny aj moj 14- ročný syn takto funguje, dnes pol dňa strávil na hajzli. To bude takto pokračovať aj keď bude raz ženatý a bude mať dieťa??? 😨

katinka71
14. nov 2015

moj mm sa naucil ze si musi pohnut kedze som nastupila po materskej do prace po roku,odisla som z domu 5,45 h tak si musel zariadit cas tak aby dal malemu ranajky,obliekol ho a aby vysli vcas do jasliciek,ked presvihol cas musel byt s malym az do 21 h sam ,a ked maly bol iba do 12 h v jaslickach vzdy bolo navarene ,poriadene ,oprate,u nas trva takto rezim doteraz jeden z nas doma a druhy v robote takze sa musi stihat

malabiba
14. nov 2015

@0silvia0 u nás doma sa prídu ešte aj zdvorilo opýtať, pokým tam idú tróniť na 40 minút: "Mami nebude ti treba ísť na WC?" 😀

lavinis
14. nov 2015

@sunnyfunny ha ha...to poznám 😀 keď ja sa mám postarať, mám 5 minút na to po zobudení, môj drahý potrebuje pol hodiny, aby vzal malého 😀

seahorse27
14. nov 2015

A to este musím podotknúť, ze ked sa chlap niekam chystá s deťmi, tak mu ich treba odovzdať na komplet vychystane - vycikane, oblecene, najedene, pripadne s nejakou drobnostou na jedenie a pitím v ruksaku.

stary_ujco
14. nov 2015

No a teraz pohlad z druhej strany...
Ja kym sa vytronim a osprchujem, ocakavam, ze polovicka dieta oblecie a nachysta von...
Potom ma cely den na to, aby nalozila umyvacku, uvarila si kavu, ocistila zemiaky, poukladala oblecenie zo snury...
Ale nie, vstaneme. Ja sa chystam do prace, cestou mam odniest deti a rano sa mam postarat o seba, urobit detom ranajky, obliect ich, vychystat. Ano, manzelka medzitym nesedi na zadku, ale robi veci, ktore v danej chvili nie su absolutne podstatne.
Uplny extrem je, ked obleceny stepujem pri dverach, ze odchadzame a ona sa vitazoslavne zjavi vo dverach kupelne s flasou vody, ze ide polievat kvety... Minule som jej taktne tu flasu vzal, polozil na zem a poziadal, nech aspon jedno dieta laskavo obuje. Ze stihneme vypadnut o 3 minuty skor a potom sa moze kvietkom venovat aj 3 hodiny.

0silvia0
14. nov 2015

@malabiba my máme dve kúpelne a dva záchody, takže u nás to nie je až také obmedzujúce 🙂
ale slušňáci a zdvoriláci sú tí tvoji 🙂

ewisam
14. nov 2015

@sunnyfunny 😀 ja ti poviem len tolko, ze moj chlap bezne ide na wecko, prave ked sa chystame von. Ja uz oblecena, deti nachystane....ale kym nepoviem , ze ideme von, pokojne si sedi a cita, alebo pozera televizor

borkavan
14. nov 2015

@sunnyfunny tiež mi hodinu trvá, dokedy sa ráno vychystám s dieťaťom na prechádzku. Tiež musím mať záchod, kávu a malému dať doma svačinu. Takže pohodka. Skôr povedz mužovi, že syn musí chodiť von o konkretnej hodine, a on vstane prv a dá si kávu, sprchu, záchod prv.

janinah
14. nov 2015

Nevadilo,nebudem stresovať muža,dieťa ani seba pre hlúposť,idú len vonku,neidú na letisku,lietadlo ich nečaká 😉

julma
14. nov 2015

Do slaka a ja ze mam doma strasne vymakany jedinecny original a oni su ti chlapi naklonovani...ked ja neviem kam skor skocit, tri deti mi ziapu na usami kazde inu rovnako dolezitu poziadavku, hori mi jedlo na sporaku (zatial mi mastal este nehorela) a ja by som ho poprosila aj uplnu malickost, aby som zachranila za tie dve minuty aspon nieco a zavrela spon jedny usta, tak on mi povie:"mam ti dat pozor na alzbetku? Ale ja som sa chcel najest prave" Do riti psovej NAJEST?? Moj zlaty ja som dnes este ani necurala...sa to smradi a viete co je uplne najhorsie? Ze im nedochadza a ani keby ste im tu domacnost a deti nechali na tyzden, ani tak im nesvitne.

ukulela
15. nov 2015

@julma lajkla som ti nie preto, ze sa mi to paci, ale ze s tebou sucitim 🙂 presne - do riti psovej s takymi chlapmi 🙂

sissmiss
15. nov 2015

Ja takeho chlapa nemam 😕 Ja som taka 😀
Moj sa rano osprchuje, chvilu potroni, nemusi jest, kavu stihne nejako pomedzi ostatne cinnosti, ak berie deti von, poprosi o pomoc s tym co im ma obliect a ja pomozem s chystanim, on je schopny do 15min od oznamenia ze sa ide von naozaj odist a to pred tym sedel v pyzame s kavou a cital spravy... Zato ja 😀 vcera som meskala pol hodiny lebo som si "nemala co obliect". Asi 6outfitov som vyskusala 😖

sunnyfunny
autor
15. nov 2015

Ach jaaaj,tak ste ma milo prekvapili,ze nie som sama..akoo,nie je to moj obrovsky problem,ale ma to vie straaasne vytocit.
@julma Klobuk dole pri troch detoch..ale ver tomu,svitlo by mu,len by si musela byt prec..
@ewisam flegmos 😀
@malabiba 😀 tak to mas veseleee
@enka81 hmm,smutne,ze je to tak u vas..ja si to vazim,ze mm chodi von,aj pomaha v domacnosti,len toto co pisem ma vytaca nesmierne :D

sojorez
15. nov 2015

Tiez mame system,ze ked idu kocky von s tatom,tak musia stat vychystane pred dverami 🙂 a potom mame dvojaky scenar - bud cakame manzela my,kym sa vysonta alebo ked nedajboze je hotovy skor (rozumej ja spotena,lebo dve deti vychystane,veci zbalene a pripravene,on sa AZ obuje),prehodi: no,zas cakame len na mamku... no na infarkt 🙂

mima4
15. nov 2015

@sunnyfunny nie, nevadilo, ak ma na starosti dieta, nech sa zariadi ako uzna za vhodne.

prepac, ale co sa mi nepaci je, ked zeny buzeruju muza a spravaju sa k nemu ako k nesvojpravnemu... ved ako si to on zvoli, tak ma... treba ho respektovat... a nie byt jeho matkou, ale zenou.