Veľmi mi chýba sex

kvetinkaaaaa
6. sep 2016

Ahoj baby, sme s priatelom spolu uz 7 rokov. Dali sme sa dokopy dost mladi. Mam 25 rokov. Problem je ze s priatelom este spolu nebyvame, bohuzial este nie su na to financie, lebo chceme este cosi malo nasetrit. Este chvilu musime vydrzat byvat od seba. Problem je, ze nam obom velmi chyba sex, nakolko ho mame naozaj velmi velmi malo. U nich aj u nas nemame svoje sukromie, nakolko vzdy je plny dom ludi u oboch rodinach a sukromie mame nulové... sex riesime asi tak, ze ked nahodou niekdo odide na pol hodinu prec, tak sa na seba vrhneme, v lete chatovacky, stanovacky, auto...snazime sa chodit na vikendove pobyty tak casto ako sa to da, ale to sa neda stale....sex mame maximalne 1x za mesiac aj to len taka rychlovka ...kvalitny sex ani nepamatam kedy sme naposledy mali...obom nam to chyba....mne sa uz tri dni po sebe v snoch sniva o tom...a priatel je na tom rovnako...mozno este horsie, ved chlapi :D mate nejake napady ako toto vydrzat rok mozno dva kym sa osamostatnime uplne ? dakujem

moni244
6. sep 2016

@kvetinkaaaaa tak keď ste to vydržali 7 rokov, rok dva hore dole

salfusco
6. sep 2016

ak ta to poteši,si na tom ovela lepsie 🙂

lucka1987
6. sep 2016

@moni244 😀 😀 ty si optomistka ... jak vzdy ..
do kelu, sak aj ja som bola mlada ( a hadam aj som este ) ale ked je chut, a cas, tak ostatne sa vzdy nejako poriesilo .. ci dnesna mladez ( som nou stale aj ja ? 😕 ) je uz tak pohodlna, ze si nevie ani na chvilky intimity najst miesto ? 😕 😨

moni244
6. sep 2016

@lucka1987 no a čo tu radiť? keď sa nechcú osamostatniť, tak nech vydržia 😀

lucka1987
6. sep 2016

@moni244 kym sa osamostatnia aj chut ich prejde 😀 alebo treba zacat skusat vzdy a vsade, ako sa hovori, kde je vola tam je cesta. a zas kto povedal, ze kvalitny sex sa zaziva len niekde vo vonavych naduchanych perinach 😝

moni244
6. sep 2016

@lucka1987 tak tak, najlepšie roky za nimi, kedy mohli sexovať od rána do večera, takto začnú spolu bývať, rýchlo dieťa a už to bude

kvetinkaaaaa
autor
6. sep 2016

@lucka1987
@moni244 boze baby dufam ze tak to nebude ako pisete :D a dufam , ze najkrajsie roky su este len pred nami...naozaj nas financie stale nepustia...nestraste ma prosim :D

ukulela
6. sep 2016

mate robotu? obaja? to je problem platit nejaku garsonku ako podnajom na ten rok, kym vezmete hypo, ci ako to planujete? a aspon si vyskusate, ci realne viete so sebou aj existovat v beznom zivote ,,,,

mondolina
6. sep 2016

@kvetinkaaaaa
toto si tu uz riesila,

moni244
6. sep 2016

@kvetinkaaaaa keby ste veľmi chceli, tak to poriešite, ale niekto je pohodlnejší, keď má mamaservis a nemusí sa o nič starať

lucka1987
6. sep 2016

@kvetinkaaaaa mam o 4 viac ako ty, a nastastie je to stale vsetko ok. clovek si vzdy najde cas ked chce ... len je to malicko komplikovanejsie.

kvetinkaaaaa
autor
6. sep 2016

@moni244 myslis tym mojho priatela ? ach no ktovie...on sa tvari ze to kvoli mamahotelu nie je

moni244
6. sep 2016

@kvetinkaaaaa nielen on, aj ty, veď tiež žiješ u rodičov stále, no nie?

kvetinkaaaaa
autor
6. sep 2016

@moni244 ano, ale este nezarabam, len brigadujem, predlzovala som skolu, tak si platim za to. Ty si sa kedy osamostatnila od rodicov ?

moni244
6. sep 2016
ukulela
6. sep 2016

@kvetinkaaaaa a ako planujete byvanie, ked skoncis skolu? (citala som minule diskusie) hm? hypo, alebo podnajom?
inac, neviem, odkial ste, kde ma mlady robotu,ale vsak aspon na izbu na nejakom studackom podnajme by ste urcite naskrabali ,,,, takto nic nevyriesis. co ti mame radit? aby ste si to rozdali v skusobnych kabinkach v tescu? bud pojdete do vlastneho/aspon podnajmu, alebo vam budu hormony trcat aj z usi ... 7 rokovchodit spolu a stale nebyvat spolu, to uz je vykon.

kvetinkaaaaa
autor
6. sep 2016

@moni244 chapem 🙂 ja tym ze studujem, tak sa to cele straaasne natiahne co sa vlastneho príjmu a aj byvanie týka

moni244
6. sep 2016

@kvetinkaaaaa kto si ako zariadi, tak ma. sestra ma 21 a byva sama s priatelom, na vacsiu cast si zarobi, tiez studuje, brat mal to iste, studoval a pracoval, nedotovali nas rodicia

ukulela
6. sep 2016

@kvetinkaaaaa pozri,izba na nejakom studackom podnajme - kolko moze stat? 100 eciek? nech 150, tolko na mesiac nedate do kopy?

kvetinkaaaaa
autor
6. sep 2016

@ukulela ja vie ze to vykon a samu ma to trapi :D treba vydrzat..ved ked zacnem zarabat ja, tak mu ukazem :D ze sa zvladne podnajom v pohode...lebo priatel sa boji ze to nevyjde

ukulela
6. sep 2016

@kvetinkaaaaa boji, boji - to su dristy, pre krista ... ja som s mojim bola v podnajme 7 rokov - aj v case, ked bol bez pravidelneho prijmu, a teda som najom cvakla a on mi potom vratil. akoze co chce robit, ked nie podnajom?vziat hypo - ved toho sa bude bat eset viac, hypo jevacsia suma ako podnajom ....
dva roky uz riesis tento problem a nikam ste sa nepohli. dokonca brigadujes - co si kvoli skole najprv odmietala - a aj tak si neviete dat dokopy postare dve stovky (nech nezerem, tri) na nejaku zaprdenu garsonku? kolega v krajskom meste prenajimal jednoizbak za 170, my sme mali dvojizbak za 270, vsade sa daju najst prijatelne ceny.

kvetinkaaaaa
autor
6. sep 2016

@ukulela ked...? no my sme si pozerali podnaom u nas v meste a jednoizbak 300 euro

ukulela
6. sep 2016

@kvetinkaaaaa pozerali, alebo aktivne hladali? ja som za tu cenu bola v krajskom meste 5 minut peso od centralneho namestia. najst sa da - len treba chciet. a teda ked nemate na cely byt, vsak sa spojte s dakymi studakmi, oni jednu izbu, vy druhu.

sissy27
6. sep 2016

@kvetinkaaaaa no buď dvihnite milostivé prdelky a makajte na to, aby ste mali svoje súkromie, ale buďte viac kreatívni... no ale keď s týmto si neviete poradiť, tak neviem čo budete robiť s hypotékou na krku a nedajboh popri deťoch... asi už aj nič 😅

lalia87
6. sep 2016

A ked ste u vasich,ci u neho tak aj v noci je s vami niekto v izbe? Mate spolocne izby so surodencami? A rodicia su cele dni doma? Nepracuju? Ked len pol hod.raz za mesiac,nechapem. Ja som sa osamostatnila s vtedajsim priatelom ked som chodila na VS,mala som brigady,byvali sme v podnajme,chodili sme na vylety,na dovolenky,normalne sme si pekne zili. A zacinali sme v jednej izbe v trojizbaku,potom sme sli do jednoizbaku,ale chceli sme byt sami a chceli sme byt spolu. Ked sa chce,vsetko sa da a ono to mozno vadi len tebe a jemu az tak nie,lebo keby chcel,tak sa o tom minimalne s tebou porozprava,ze by s tebou chcel vyskusat zit sam a nieco by preto aj urobil.

valy
6. sep 2016

@kvetinkaaaaa nechapem, preco idete cakat dalsie dva roky na osamostatnenie. keby ste fakt chceli, tak ste spolu hned od zajtra

kvetinkaaaaa
autor
6. sep 2016

@lalia87 ano, on sa snazi, ale ta aktivna ktora hlada a porovnava ceny, pocita kolko by nas vysli potraviny a najlacnejsie byvanie som na...celkovo sa tak citim ze on mi povie, ze neboj raz to bude, ale teraz na to este nemame.

n0mi
6. sep 2016

A garsonka na zaciatok nestaci ci co??? Nechapem kto chce hlada a nie sa vyhovara.

kvetinkaaaaa
autor
6. sep 2016

@valy ja chcem, pre mna za mna hned zajtra, len financne by to bolo viacej na priatelovi, a tak a boji co by to utiahol, na by som vedela len nejaku 100e prispievat

lalia87
6. sep 2016

@kvetinkaaaaa vravim,ak by ste chceli obaja,da sa zacat aj v jednej izbe vo viacizbovom byte s tym,ze by ste tam byvali aj s inymi najomnikmi. Ale ano,su aj taki,co do najmu ani za svateho,ked ma doma vsetko a zadarmo,preco by si platil nieco co ani nie je jeho. U nas to bolo o to lepsie,ze sme sa obaja chceli osamostatnit. A zili sme tak,ze som zriadila obalky,jedna bola najom,jedna strava a jedno na minanie-vylety,kino,kofola.. a podla toho sme zili. To je ale aj sikovnost "gazdinky", navarit s tym co ma a nesiahnut do tretej obalky napr.a pod. 🙂 ale da sa to,je to len o spravnom hospodareni