Veľmi žiarlim na speváčku, ktorá spieva v kapele môjho priateľa

milamimi
29. nov 2021

AHojte, neviem, či som už ja tá divná alebo je to normálne, ale neuveriteľne mi vadí, keď môj partner oslovuje na spoluprácu rôzne speváčky (prevažne atraktívne).
On je gitarista a venuje sa hlavne vymýšľaniu pesničiek a ja spievam a tiež vymýšľam piesne. No za celých x rokov nášho vzťahu ma neoslovil, aby som s ním mala spoločný hudobný projekt. Najnovšie si do kapely našiel mladú atraktívnu speváčku a trávi s ňou čas - aj keď len pri tvorení hudby, no mne to veľmi vadí. Neskutočne ma irituje, keď ospevuje jej super hlas a púšťa si doma jej nahrávky. Pritom má speváčku doma.... :( Čo by ste robili na mojom mieste?

agacela
29. nov 2021

Ako dlho myslis že bude trvať kým mu tvoja žiarlivosť začne liezť na nervy ?
🙂
Ako my ženy veľa veci prežívame viac ako treba … no ty musíš byt najskor vyrovnaná …potom nebudeš mat dovod žiarliť … 💪🏻

katren
29. nov 2021

@milamimi mna by skor zaujimalo, ci on vie, ze tebe to vadi.....chlapi si nevedia domyslat, takze pokial mu to nepovies, neberie to tak vobec....

milamimi
autor
29. nov 2021

@katren vie, povedala som mu, že mi to prekáža, aby s tým prestal...

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milamimi
autor
29. nov 2021

@fairyprincess myslela som, že neprestal s ňou hrať... nahrávky si púšťa keď nie som doma...

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milamimi
autor
29. nov 2021

@fairyprincess povedala mi to moja dcéra

elizabet173
29. nov 2021

@milamimi že ospevuje jej super hlas, to je v poriadku, môže sa mu viac páčiť jej hlas a celkovo jej spev, to neznamená, že by ťa nemal rád. Ale nepáčilo by sa mi to, že s ňou trávi čas, veď sa teraz nikde nehrá. Inak pri tvorení hudby tam ona byť nemusí, veď ona len spieva, to mi pripadá ako fajn výhovorka a najmä, keď vie, že ti to vadí.

titla
29. nov 2021

@milamimi Nechcem ta urazit, ani sa ta dotknut, ale to, ze si ta vybral za partnerku v osobnom zivote nemusi znamenat, ze mu vyhovujes ako spevacka v tom profesnom. Predpokladam, ze tvoj spev pozna a ako spevacku si ta nevybral (tym nechcem naznacit, ze spievas zle, len ze pre svoju tvorbu hlada niekohi s inymi kvalitami), alebo mozno len nechce miesat sukromny a pracovny zivot. To Ti povie len on. Skus mu to navrhnut a uvidis aka bude jeho reakcia.
A to ze ziarlis na spevacku v jeho kapele. Vo vsetkych profesiach existuju pracovne vztahy, ktore prerastli v nieco viac, takze stat sa to moze vzdy. Ale z toho co si popisala, tvoj priatel je nadseny jej hlasom. Tym, ze mu svojou ziarlivostou budes pilit usi v tvoj prospech hrat nebude.

tosomja
29. nov 2021

Tak keď je dobrý a atraktívny gitarista, tak hľadá peknú atraktívnu a šikovnú speváčku. A zase...možno keby si mu navrhla, aby ste skúsili spolu niečo zložiť, tak by aspoň skúsil, podľa mňa.
Vadilo by mi, keby s ňou trávil čas mimo nahrávania a keby hľadal zámienky ísť nahrávať, aby bol s ňou. Chod s ním niekedy , pozri ako im to ide, aká je naozaj. Možno zmeniš názor.

7lenka11
29. nov 2021

aj moja kamoška spieva v kapele a tiež si do nej neťahá svojich príbuzných, hoci má v okolí veľa hudobníkov.. proste je to jej práca a nepotrebuje byť obklopená rodinou aj tam, navyše spory o peniaze, termíny, nahrávanie atď by sa rýchlo preniesli aj do ich bežných vzťahov a práve to nechce
bohužiaľ, v živote s muzikantom si musíš zvyknúť, že sa okolo neho točia ženy - speváčky, ženy v bare, nádejné fanúšičky atď.. to je však aj vo vzťahu so športovcom, hercom, moderátorom... je to o dôvere.. snáď ho najlepšie poznáš a vieš, aký je.. žiarlivosťou ubíjaš najmä seba a zabíjaš harmóniu vo vašom vzťahu.. buď mu budeš veriť alebo ťa rozhodí od zlosti/žiarlivosti

milamimi
autor
29. nov 2021

@titla nie, neurazím sa 🙂 a v tom je ten problém, ja mám pocit, že pre neho nie som dosť dobrá... čo sa týka nie len spevu, ale aj iných vecí.... keby mi počas nášho vzťahu x-krát nevyčítal mojich pár kíl navyše , tak by som možno nemala v hlave, to, že chodí do skúšobne s mladšou a štíhlou babou... áno, pozná ma ako speváčku, myslím, že tá baba je isto lepšia ako ja, ale to len milion-krát podkopáva moje sebavedomie... ON mne tú šancu nedal.... kvôli tomu sa trápim...

elizabet173
29. nov 2021

@milamimi ty sa netráp preto, že ti nedal šancu ako speváčke vo svojej kapele, nemusí sa tam hodiť tvoj typ hlasu, ale môže sa perfektne hodiť k inému štýlu hudby. Mne by ale vadilo, že by som sa cítila pre neho neatraktívna, nebola by som s ním, keby mi vyčítal pár kg navyše, teda ak tých pár nemyslíš 12-15. Skôr by som brala, keby mi povedal, že by som bola ešte krajšia, ako som, keby mi ubudlo pár kg a preto nás zapísal na kurzy spoločenského tanca, kde idú kg dolu jedna radosť a kúpil nám obom kolieskové korčule a miesto trávenia času so speváčkou by sme spolu chodili korčuľovať. Ale niečo so svojou žiarlivosťou rob, pretože ak budeš s ním, tak sa bude celý život obklopovať mladými atraktívnymi speváčkami

maminkadeticiek
29. nov 2021

@milamimi Tak v tom je problem?Ze si ta neceni ako spevacku?Ze sa citis nedocenena,ohrdnuta?Skratka sa mu mozno tvoj hlas nepaci,co je normalne,lebo ani mne sa nepaci hlas a tvorba mnohych spevakov,hoci su spevakmi.Chapes ako to myslim?Ak mas ziarlit na kazdu babu s ktorou bude pracovat,tak bybsi sa mala na tento vztah vyprdnut.

enoula
29. nov 2021

Spevacku si človek najviac vsimne z kapely, ci chlap ci baba.. takze ťažko tam asi menit cosi

milamimi
autor
29. nov 2021

@enoula ako to myslíš?

janisa31
29. nov 2021

možno aj tá tvoja žiarlivosť pramení z toho, že si si nie moc istá sama sebou, keby si si viacej verila, tak myslím, že by ťa toto tak nerozhodilo 🙂

enoula
29. nov 2021

@milamimi je jasne, ze hlada atraktivne zeny. Baby putaju prvu pozornosť.
Neznamena to, ze ty pre neho nie si, ale mozno by on nemal rad pohľady inych na teba. Ktovie. Ked si to normálne nepoviete, tazko patrat

mironka
29. nov 2021

moj muz ucil telesnu a ma krasne kolegyne telocvikarky...a zobral si mna,co telesnu nenavidi a doteraz neviem ani kotul urobit a preskocit kozu...poviem mu,ze kolegyne su krasne..kocky...ale on povie,ze nie vobec...zato oceni zenu,ktora sa mu vzhladom paci...ale vobec neziarlim...a on to vie...

milamimi
autor
29. nov 2021

@enoula práveže mi to povedal.... jednoducho to chce mať všetko po svojom a robiť to s niekým iným ako so mnou... pritom nemáme nejakú inú spoločnú záľubu, kt. by sme robili....

maria1989
29. nov 2021

@milamimi bud rada, ze s nim nepracujes. Mozno by sa ti nepacilo, keby ta ako spevacku "dirigoval".

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milamimi
autor
29. nov 2021

@beata_k ale kto tvrdí, že ja nie som atraktívna.... 🤣

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marika142
30. nov 2021

tak su ludia, ktori nechcu miesat vztah a pracu, tak je to mozno aj u neho. a pozri dovod na ziarlenie - ze si pusta jej nahravky ked nie si doma, a je hudobnik, to nie je dovod nepodviedol ta.

sari24
30. nov 2021

Ja by som vôbec neriešila nejakú speváčku, s ktorou pracuje. Keby mal kancelársku prácu, tak by mal tiež nejaké kolegyne.
Mňa by skôr trápilo to, že by hodnotil môj vzhľad a vyčítal mi kilá navyše. Mám averziu voči takým chlapom, lebo sami na seba sa nepozrú, ale komentujú ženu. Skús si vyriešiť tento problém a nenechaj si to.

milamimi
autor
30. nov 2021

@sari24 no ono to vlastne aj možno z toho pramení... keďže sa mu nepáčia moje kilá navyše, tak potom mám z týchto vecí fóbiu... pritom si nepripadám ako nejaká šereda 🙂 chlapi o mňa celkom prejavujú záujem....

simdob
30. nov 2021

ak by ťa ozaj miloval, ako podľa mňa by také veci neriešil. miloval by ťa totižto takú, aká si. ak sa za teba hanbí, tak ťa nie je proste hodný. človek by sa nemal meniť kvôli niekomu inému, keď už zmena, tak hlavne pre seba

zuzubb007
30. nov 2021

@milamimi vsak zacni sa sebe venovat, zacni cvicit a bude aj z teba chuda kost, opustat sa je zbytocne, a po dalsie co myslis, ze bude nasledovat, ked budes furt takto ziarlit pojde za inou co ho nebude terorizovat to ako v dobrom, poznam x pripadov, kde toto muz netoleruje a ide si svoje, tebe nevadia tvoje kila? Ja ked daco chcem idem si za tym

janickacrazy
30. nov 2021

@milamimi no ja by som so svojím mužom pracovať nechcela, nerobí to dobrotu vo vzťahoch, čo poznám páry, ktoré spolu robia, tak väčšinou to nie je vôbec ideálne