Verejné ospravedlnenie mojej manželke

machiabeli
3. okt 2013

.Baby zeny mamičky mamičky čakatelky pridávam tuto diskusiu lebo sa chcem ospravedlniť mojej manželke som mladý chlap ale nadovšetko milujem svoju rodinu spraval som sa ako kreten a preto sem pridavam kratke ale vystizne ospravedlnenie :
........­.OSPRAVEDLNENIE.............
Milujem Ťa a to sa nikdy nezmení :-* je mi Ľutooooo­ tak strašne moc mi je všetkého luto ☹(((( Toho čo som povedal predchádzame ťažkým obdobím a ja reagujem takto .......JA­ SOM TEN IDIOT...:-­(
Chcel by som to všetko vrátiť spať no nedá sa :-/ a preto Aďka prosím o odpustenie­ viem že som sa už par krát choval ako blbec dosť mierne povedané a mrzí ma to ja len keď je toho na mňa všetkého veľa daj mi ešte poslednú šancu zmením sa od základov polepším sa a nepíšem to tu len tak myslím to úprimne ty malý Alex a Lili ste pre mňa najdôležitejší ľudia na svete LASKA ešte raz PREPAČ ☹ odpust mi a zmením sa nadovšetko tak milujem som zufalý s toho všetkého preto to píšem sem neviem ako sa ti už ospravedlniť ale chcel by som to čo najviac verejne a to preto že mi na tebe a nasej rodinke zaleží a nechcem ta stratit tak ma už netráp ja viem že si to zaslúžim len ma s toho všetkého už boli srdiečko a viem že aj teba tak sa uzmierme tak to je asi všetko čo som chcel napisat a dúfam v odpustenie majte sa pekne a prajem prijemny deň. 🙂

mariannan
3. okt 2013

ži tak aby si sa nemusel ospravedlňovať !!! si dospelý, zodpovedný za svoje činy, správanie, svoje deti...tak sa tak aj chovaj a nebudeš sa musieť ospravedlňovať...to je to posledné čo človek od človeka čaká !!!

lulka12
3. okt 2013

@machiabeli No podľa mňa si mladý a už s takým prúserom v manželstve ,že musíš hľadať záchranu vo verejnom ospravedlňovaní ☹ ☹ ☹ ..
No neviem ,či si vo vzťahu k rodina bol ľahkovážny ale tak ako si veľmi premýšlal ako sa manželke ospravedlniť, tak veľmi premýšlaj každý deň ráno AKO CHCEŠ PREŽIŤ DEŇ , ŽIVOT.... aby sa toto nemuselo opakovať....

Niekedy je lepšie viac energie investovať do snahy budovať vzťah, ako hľadať záchranné riešenie ...Tie už sa môžu minúť účinku.... ☹ ☹ ☹
Prejem aby si sa z chýb poučil a bolo to trvalé. 😉 😉 😉

machiabeli
autor
3. okt 2013

@zemruska neviem uz presne to by ti povedala ona je to napisane pre nu tak snad sa nad debilom zlutuje

vefi89
3. okt 2013

chcelo by sa na to pozrieť z pohľadu detí. Moji rodičia fungovali na podobnej vlne ako ty so ženou. Otec sa nevedel ovládať, v jednu chvíľu bola mama šlapka, kurva, pobehlica, a o pol hodinu stál medzi dverami so slzami v očiach a kyticou ruží. Myslíš ako som videla oca vo svojich očiach? Bol to buran, a mama si vždy povedala, že dám ti poslednú šancu kvôli deťom, tie posledné šance mal 6 rokov, za tých 6 rokov sa to vyhrotilo z lásky do takej podoby amokov, že rozbíjal nábytok (žiaľ bol chlap a jednou ranou padalo všetko), prerážal päsťami dvere, vykrikoval jej slová, čo boleli aj nás ako deti. Konečen prišiel rozvod (plakala som, predsa som ho ľúbila aj keĎ som sa ho bála) a pre nás to bolo oslobodenie. Takže zhrnula by som to tak, že sme trpeli všetci. On za to, že sa nedokázal ovládať, matka za to, že to znášala kvôli deťom, a mi deti preto, že sme vyrástli v takej doslova pakárni, čo nám poviem úprimne pekne drblo na mozgy. Vo mne to nechalo hlbšie stopy ako v bratovi, predsa som bola menšia a nevedela som tak rýchlo triediť názory, ale doteraz, a to je 12 rokov, čo som oca nevidela keĎ mi niečo šuchne za chrbtom, sa inštinktívne krčím, lebo sa bojím, že čo mi preletí ponad hlavu.
Takže ak sa nevieš ovládať a žobroníš si o šance, tak sa skôr zamysli, či by ste nedali radšej deťom šancu na lepšie detstvo ako som mala napr. ja

machiabeli
autor
3. okt 2013

@lulka12 Dakujem vies topiaci sa stebla chyta suhlasim s tvojim nazorom len som fakt mlady a blby ale vztah k rodine mam velmi dobry zevraj som ten naj ocko ale ako manzel som zabaranil tak preto aj tato diskusia existuje

machiabeli
autor
3. okt 2013

@vefi89 plne ta chapem decka ma maju radi alex sa vo mne vidi vo vztahu k detom nie je problem len ako manzel som urobil dost chyb ono je to sposobene mojov povahou tym ze zijeme u rodicov ale vsetko sa uz riesi tak snad to bude fajn ale chapem ta k deckam som nikdy nebol zly a ani nebudem dakujem za tvoj nazor

zemruska
3. okt 2013

@machiabeli pockaj a ublizene jej bolo len verbalne alebo aj fyzicky

machiabeli
autor
3. okt 2013

@zemruska FYZICKY NIEEE nikdy som ziadnu zenu neudrel to je chrapunstvo verbalne slovami ☹

vefi89
3. okt 2013

@machiabeli ani on nebol ku mne zlý, nikdy na mňa ruku nepoložil. ale vážne sa hlboko z amysli, ak deti vidia ako sa k sebe správate, budú to považovať za normálne- to jest ak sa ty neovládaš voči žene, existuje predpoklad, že Alex bude v dospelosti stejný. samozrejme, kiežby nie, ale rodičia sú vzorom detí. tak si daj zaucho aby si sa zobudil a ke´d bude toho na teba veľa tak radšej odíď a vráť sa domov s čistou hlavou

kveta
3. okt 2013

@machiabeli Pises, ze ona sa pripadne odstahuje k svojej mame. Teba ani nenapadlo, ze sa mas odstahovat s nou?

Vzdy stoj na strane manzelky /proti rodicom/ a nebudes sa mat za co ospravedlnovat. A odstahuj sa s nou. To su ciny.. Nie kecy.

pragmaticka
3. okt 2013

@machiabeli no teda sorry ale mna by si tym urcite neohuril.skor nastval,ze takto verejne.

hradnapani
3. okt 2013

@machiabeli ja nemam rada teatralne gesta, ale ked si mal tu potrebu, tak dobre. Len nerozumiem, preco si tu daval aj jej fotku. Vies, mnoho ludi ju mozno pozna hoci aj len z videnia a manzelke to mozno nemusi byt prijemne, ze o nej vedia viac ako by mozno sama chcela... Mna by to napriklad dost poburilo.
Viem, ze si to myslel v dobrom, ale aj tak...
A fakt pracuj za svojom sebaovladani, to je stonasobne viac, ako sa potom kajat. Drzim palce.

terezka1947
3. okt 2013

no ja neviem.....ale mne by sa taketo ospravedlnenie nepacilo....skor by som ha hanbila 😒
ale kazda z nas je ina....a mozno sa tymto vela veci zmeni...ale urcite drzim palce,aby sa problemy vyriesili 😉