Veríte svojim chlapom?

dovetattoo
29. aug 2013

zacala som tuto temu formou otazky ale lepsia bude asi diskusia 😝 ..takze kopirujem:
Taka anketka...baby verite 100% svojim chlapom? dali by ste za nich ruku do ohna? pytam sa zo zvedavosti..ja svojmu verim, ale asi kazdej obcas nieco take napadne..a ste ziarlive? 🙂

bodka70
29. aug 2013

Nuž, keby všetky tie ženy, ktoré by za svojho muža chceli ruku do ohňa dávať, by tento záväzok aj naozaj splnili, tak by po svete chodilo véééľmi veľa žien s obväzmi na rukách 😀 😀 😀

katkas1
29. aug 2013

@dovetattoo noja som zialiva kao pes, neznesiem aby sa na mojho muza pozrela ina zena, dokonca niekedy som ziarlila aj na svoju svokru ze je s nim viac ako ja/ked sme spolu este nezili/, podla mna je moj muz ten najkrajsi a najdokonalejsi muz na svete, sme spolu 10 rokov a ziarlim viac ako na zaciatku 😒

dovetattoo
autor
29. aug 2013

@bodka70 je to mozne... 😅 🙄 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dovetattoo
autor
29. aug 2013

@katkas1 fuhaa.... 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aliza
29. aug 2013

@dovetattoo verim len sebe 😉, to jedine sa mi v zivote osvedcilo....

laska1982
29. aug 2013

Ja neverim na sto percent nikomu 😅 , ani mojmu muzovi...Zivot ma naucil..A co sa ziarlenia tyka, tak neziarlim..aj tak si tym nepomozem...

dovetattoo
autor
29. aug 2013

@fidka79 to je super.. 😉 aj ja ziarlim obcas..aj moj partner..dokonca som niekedy zbytocne domyslava.. 😅 to je o povahe 🙂

dovetattoo
autor
29. aug 2013

@aliza asi si sa sklamala, vsak.. 😒
@laska1982 ja verim, ale obcas to vo mne mierne hloda..ked sa pozriem okolo seba, co vsetko sa deje v rodinach...100% nie je nic..

clarissa
29. aug 2013

Verim mu a nerozmyslam nad tym co by,keby,,,,moj je stale v praci a ked nepracuje tak je s nami alebo nieco majstruje na dvore...Nevravim ze by nemal cas nieco vyviest,ale myslim ze sa dost vyburil za mlada,rovnako ako ja, takze nema dovod znicit si rodinu a verim tomu ze ani nechce. Ale ako vravi @fidka79 ,nikdy nevies co sa moze stat,takze ostanem pri tom ze mu uplne verim a ruku si radsej pred ohnom vopcham do vrecka 😉

laska1982
29. aug 2013

@dovetattoo no ved...ja som verila, ani by ma len nenapadlo neverit..ale tak udiali sa urcite veci, ktore ma donutili zmenit nazor a zistila som, ze nikomu sa neda verit na sto percent...dokonca ani najblizsim osobam...smutne, ale je to tak..zial bohu...

dovetattoo
autor
29. aug 2013

@fidka79 to aj ja mavam take stavy...ked citam kona napriklad.. 😀 ale vidim to aj vsade okolo seba..zial

dovetattoo
autor
29. aug 2013

@clarissa rozumny pristup 😉

sissy27
29. aug 2013

@dovetattoo nepoznám vo svojom okolí jedinú dvojicu, kde by aspoň jeden z nich v tomto smere nezlyhal, skôr či neskôr sa to stane... a nad vyjadreniami typu "nikdy by som neveru neodpustila" sa len pousmejem... dopredu takéto veci neriešim, keby som mu neverila, tak s ním nemôžem existovať, ale jednorazová nevera nie je to najhoršie, čo sa vo vzťahu môže prihodiť... až to príde, potom sa tým budem zaoberať, dovtedy si budem užívať pohodu...

anatalia77
29. aug 2013

nie ja nedám ruku do ohňa ani za seba,lebo sa všetci vyvíjame,formuje nás život,a čo platilo včera,tak dnes nie.Ja keď som bola mladá a blbá tak som si strašne potrpela na vernosť!
Nakoniec sa to po 15 rokoch vyvrbilo tak,že si muž našiel nejakú ochotníčku,čo ho vedela pochopiť.Po 15 rokoch, novom baráku,3 detoch a hypotéke som sa dozvedela,že vlastne pri mne celý čas trpel....Potom sa začali nabalovať také problémy,že vernosť bolo to posledné,čo ma zaujímalo-neprispieval na domácnosť,dlhy,ignorancia....
Nikdy som nepátrala po nejakej inej.Toto všetko,čo sa nám dialo,bolo dielo mojho muža.On sa rozhodol,že sa bude správať ako kkt,ja som mohla len adekvátne zareagovať.
Musela som sa naučiť veriť hlavne sebe.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aliza
29. aug 2013

@dovetattoo ano, zazila som neveru, spracovala som to, preniesla sa cez to, vela veci pochopila....a teraz sa mi zije ovela slobodnejsie, uz nikoho nevlastnim, nie som na nikom citovo zavisla, od nikoho neziadam zaruky, nikoho nerobim zodpovednym za moje vlastne stastie, moj zivot nie je postaveny na dovere v druhych ludi, ale na dovere v seba. Nemam strach, ze ma niekto podvedie, opusti.....snazim sa milovat bez podmienok a bez zaruk....prijat toho druheho takeho, aky je a nemat ziadne ocakavania. Som takto omnoho stastnejsia, takze svojim sposobom som aj rada, ze som prezila neveru 😎, vela som sa naucila. Ja proste 100% doveru vo vztahu nepotrebujem. 100% dovera v druheho totiz neexistuje, nikto nemoze rucit za druheho cloveka, kto si mysli, ze ano, tak klame sam seba.

laska1982
29. aug 2013

@fidka79 ak si tou prispievatelkou myslela mna, tak ja verim ludom okolo seba, len nie kazdemu na sto percent...a nemyslim si, ze som o nieco ukratena...doverujem, ale preverujem...a ako napisala kocka vyssie , citujem "na sto percent neverim ani sama sebe" ... Nikdy nevies, co sa stane, a ako sa s tou situaciou vysporiadas...nevies, ako zareagujes... 😅

dovetattoo
autor
29. aug 2013

@laska1982 to mi je luto... ☹ ja sa tak obcas zamyslam..kolko je takych chlapov, ktorych ich zeny vnimaju ako anjelov, ktori by ich nikdy nepodviedli, nesklamali...a pritom su to len skveli herci...je to smutne..ale zase keby sme len pochybovali, boli si neiste...zblaznili by sme sa.. 🙂

laska1982
29. aug 2013

@aliza pekne si to napisala 🙂 .. zdielam tvoj nazor 🙂

anatalia77
29. aug 2013

@fidka79 v tomto máš pravdu,človek by sa mal obklopiť aspon nejakými ludmi,čo im može veriť.takáto až chorobná nedovera v ludí hraničí snád až s nejakou diagnózou.

laska1982
29. aug 2013

@dovetattoo no ved... mna mm nepodviedol, ale stalo sa nieco, co tou mojou doverou otriaslo...ale nezmizla..len sa troska zmensila a uz niesom taka naivna...to je vsetko...nemam vztah bez dovery...viem, ze ma lubi, ja ho lubim tiez..len uz sa nanho pozeram troska inac...ale nezmenili sa moje city voci nemu...

anatalia77
29. aug 2013

@aliza perfektne napísané
ty už snád musíš byť v nebi 😀 zááávidím

dovetattoo
autor
29. aug 2013

@anatalia77 rozumiem...je mi to luto..to su zbytocne premrhane roky... ☹

laska1982
29. aug 2013

@fidka79 a samozrejme mam kamosku, ktorej verim...len tato tema je o dovere v partnera..tak pisem o dovere partnerskej..a nie medzi kamoskami..to je zasa tema sama o sebe 🙂

clarissa
29. aug 2013

@dovetattoo 😅 Ja myslim ze keby sa aj tomu najzarytejsiemu antinevercovi ponukne inteligentna mila kraska presne podla jeho predstav kdesi na opustenom mieste,mozme len polemizovat ako sa zachova,pretoze to co prebehne chlapovi v danom momente nevie dopredu ani on sam,nieto este my 🙂 takze ako vravim,zit si pekny rodinny zivot a radsej nemysliet na to,co sa koniec koncov vobec nemusi stat 🙂

bodka70
29. aug 2013

@aliza , presne takto rozmýšľam vo svojom vzťahu, a to som pri tom nezažila neveru 😉 . Ale tieto veci môže človek pochopiť aj na iných skúsenostiach v živote. Ak človek získa vnútornú slobodu, zistí, že vlastne každá otázka týkajúca sa budúcnosti, je zbytočná. 🙂

jarka721
29. aug 2013

@aliza krasne napisane,tym si prispela aj zamna ☹ 🙂 🙂

dovetattoo
autor
29. aug 2013

@aliza suhlasim