Všetko mi doma vadí, zažívate niečo podobné?

1inis1
21. okt 2019

Potrebujem poradiť. Mám pocit, že už mi všetko vadí....čo sa týka mojej rodiny, bytu, dieťaťa, muža. Byt máme neprerobený - nie sú peniaze, syn 8 ročný totálne neposlúcha, stále je chorý. Je nepozorný, robí si čo chce, z čoho má prospech....je taký akoby necitlivý. Muž je na neho prislabý. Ja mám so synom podobnú povahu, preto sa nevieme zniesť. Všetko je stereotyp, samé problémy finančné, zdravotné, vzťahové. Často rozmýšľam nad tým, že utečiem niekam preč od všetkých a všetkého. Nech ma tieto starosti obídu. Viem, že to je nesprávny prístup, ten najhorší voči rodine, ale ja fakt nevládzem. Nemám oporu, niečo alebo niekoho, kto by mi robil radosť. S týmto si zadovážim akurát tak ochorenie, mám to geneticky dané, ale neviem inak. Chodila som aj k psych. ale nepomohla. Vraj treba zmeniť prostredie, ktoré ma...ani nie že deprimuje ale priam rozčuluje. Len bez financií nejde nič. Len sa snáď dať hospital. na psychiatriu, ale to tiež nejde naveky. Potom by ma zase len čakal návrat do reality. Necítim ani tak depresiu ale strašný hnev mám v sebe, že som si pokazila život, že som sa zle vydala, žijem na nesprávnom mieste, nezarábam viac a pod. Proste cítim, že som si hneď v začiatkoch pokazila život. Rozviesť sa nechcem, skôr odísť, resp. utiecť od všetkého niekam ďaleko. Trvá toto už dlho, ani neviem kedy som sa naposledy zasmiala....Zažil niekto niečo podobné? Resp. poznáte niekoho kto z ničoho nič utiekol od pôvodného života a nechal všetko tak? Keby nemám dieťa, je to jednoduché. Keby sme si aspon rozumeli....

miadi
28. nov 2019

@1inis1 ochorenie nemas. Len nemas zaujem. Nic sa nezmeni kym nezmeniś pristup. Opakuj si ze “chcem mozem urobim.” A drz sa toho. Urob radost druhym aj sebe. Na x sposobov kazdy den. Pochval muza pochval syna a samu seba.viac sa smej. Oži už konečne!