Vyhnanie duchov z domu pomocou jasnovidky

denisa098
25. júl 2017

Vyhnanie duchov z domu pomocou jasnovidky a bielej magie.. skusal niekto?Dakujem

mimi1237
25. júl 2017

Od jasnovidcou a vseliakych sarlatanou ruky prec ,radsej skus toho knaza ,ja by som dala pre istotu prec aj to zrkadlo 😒

wejky
25. júl 2017

Urcite knaza a odsluzenie sv. omsi za zosnule duse, taktiez odstranit pochybne predmety z domacnosti, z ktorych pritomnosti sala nepokoj, vid zrkadlo, osobne by som sa snazila vypatrat co najviac o minulosti toho domu a o osudoch ludi, ktori v nom zili a tiez za ich duse dat odsluzit sv. omse.

marusia12
25. júl 2017

@mimi1237 ja by som dala ruky preč od kňazov

marusia12
25. júl 2017

@denisa098 nejak nerozumiem, čo má jasnovidla s vyháňaním duchov... asi nemáš jasno v tom, o čo ti ide...
Ak chceš vyčistiť priestor, tak to si pozri čistenie soľnou alebo šalviou... napríklad. Tiež nerozumiem tomu, prečo by si mala dávať preč zrkadlo... 😀

marusia12
25. júl 2017

@wejky babenka sa pýta na názor a nie na to, čo by si urobila ty.... ty si daj preč zrkadlá a pátraj po histórií v dome.... a neraď blbosti, keď o tom nič nevieš.

marusia12
25. júl 2017

@dominika6
@skriatok26
@laura1804
@mamina_tatiana
Zrazu koľko odborníčok a všetky naivne veria farárovi.... ešte dajte vedieť, koľko si za to bude účtovať 😀 Inak tu všetky drístate také blbosti, že to snáď nemôžete mať ani z vlastnej hlavy.
Mágia sa nedelí na farby, ani na dobro a zlo.... takto to zväčša delia tie, ktoré o tom nič nevedia a rovnako tak tie, ktoré s tým nič nemajú, len na tom zarábajú....

marusia12
25. júl 2017

@lilke Nerozumiem, prečo od mágie odrádzaš... len preto, že si s ňou mala ty zlé skúsenosti? A rovno posielaš za farármi? Zaujímavé...

wejky
25. júl 2017

@marusia12 ved sa pyta na nazor, tak som sa vyjadrila, a v dobrom umysle poradila, je na autorke temy, co si z tych rad a odpovedi vezme ku srdcu, nechapem, aky uzitok ma priniest tvoje zabrdanie do odpovedi a nazorov ostatnych

lulkala
25. júl 2017

Nápis tu správu mamičke s nickom amorleo ..ona ti určite poradí..

denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oli18
25. júl 2017

@denisa098 A že my si to o tebe myslíme ti nevadí?

lilke
25. júl 2017

@marusia12 Máš skúsenosti s mágiou? Ja som bielu mágiu robila, a viem, čo to spôsobí aj po rokoch. 🙂 Pohybovala som sa v tých kruhoch roky, viem preto o viacerých podobne "postihnutých". Preto varujem. A snažím sa pomôcť vlastnou skúsenosťou, nie nejakým jedna babka povedala... Samozrejme, sme slobodní, autorka si vytvorí vlastný záver na základe návrhov.
Ku "plateniu kňazom". Áno, za slúženie omše sa zvykne dávať príspevok, nie vysoký. A je dobrovoľný, keď nedáš, kňaz Ťa neodmietne. A príspevok nejde kňazovi do vrecka. Aj prevádzka kostola a kancelárie na fare niečo stojí. A keď príde kňaz do domácnosti, ponúknem ho rovnako ako iných hostí, nič mu neplatím.

denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oli18
25. júl 2017

@denisa098 Jasnovidky a veštci v 21. storočí? To akoby si verila, že ťa doniesol bocian 🙂

figurka1985
25. júl 2017

uff, krute... ti poviem- mala by som teda bobky, a riadne... to zrkadlo by som rozhodne dala prec... my ked spime u mamy, tak v mojej byvalej detskej izbe je zrkadlo- to stale na noc davam dolu, a zakryvam ho plienkou... ked som to nerobila, dcerka sa budila s placom zo sna... bola nepokojna.. teraz spi ako babatko. Inak- v tej izbe ako dieta som mavala kadejake zazitky tiez z onoho sveta... mizol mi paplon- nasiel sa na druhom konci bytu divne poskladany, pocula som hrkanie skiel, vsetci sme poculi kazdy vecer az do rana kroky na chodbe bliziace a vzdialujuce sa- akoby sa niekto prechadzal po chodbe hore dole (mali sme tam koberec, a to sustanie bolo zretelne pocut).. atd... bolo toho viac... a razom to skoncilo odo dna, ked sme dali knazom vysvetit byt. Takze rozhodne ti radim. zrkadlo prec... a zo zvedavosti by som zavolala tomu ujovi, podla mna si nerobil srandu, ked zo srandy vravel, ze mozno je aj zakliate... preco ho mal na povale? teda.... mna to strasne zaujima. A knaza volaj co najskor. Podla mna ta babka ochranuje pred tym chlapom- co tam nema byt... nech ma aj ona pokoj, aj on... drzim prsty

katkalubkova
25. júl 2017

@denisa098 ak je pravda, to co pises, treba zavolat knaza aby vysvatil dom, byt, izby

denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1988majka
26. júl 2017

@denisa098 necitala som vsetky prispevky ale od akejkolvek magie jasnovidiek liecitelov sa drz dalej. Vrati sa ti to neskor v zlom. Pretoze toto vsetko funguje ale cez zlych duchov. Miestny farar moze pomoct ale najlepsie ak by ti poradil exorcistu ak nebude vediet on tak biskup urcite. Nevadi ze niesi veriaca.

modrava
26. júl 2017

otazka autorky znela ci sme skusali magiu a jasnovidky...
tak teda ja osobne nie.
ano, potvrdili mi niektore, ze mame v dome rozne bytosti. ale ja som si to "upratala" po svojom.
neverim ze duch sa da vyhnat. akoze za mury domu? za plot? niekam ich ten knaz presunie? zahubi?
beriem to tak, ze duchov citia len niektori ludia. a duchovia tym padom chodia za ludmi, u ktorych vedia, ze maju sancu, ze budu citeni a vypocuti. takze ja som tym mojim oznamila, ze ja dam pokoj im a oni maju moznost dat pokoj mne. ze sa mi s nimi neziada komunikovat. taky pokoj zbraniam. ja ich nebudem vyhanat svatenymi vodami a knazmi, oni budu v mojej pritomnosti a pritomnosti mojej rodiny mlcat a neupozornovat na seba. spoluzitie na jednom mieste, v jednom dome, ale v oddelenych dimenziach. pomohlo.
raz za cas dal o sebe vediet nejaky novy. casto sa to dialo ked som prisla z cintorina a daco som dovliekla na sebe nalepene.
istil ma krizik, modlitba a flasa svatenej vody v skrini.
na tvojom mieste by som dala presklit to zrkadlo. nova cista zrkadliaca plocha je asi bezpecnejsia. v rame problem nebude.

mtdk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
redlola
26. júl 2017

@denisa098 do carodejnic, zariekavaciek, zaklínadiel, vestic s im podobnych, by osm nešla ako ti tu niektoré písali. Radšej naozaj ten kňaz.
my sme mali posvätený byt v rámci troch kráľov a aj tak sme mali problém s ujom, ktorého nám stále ukazoval nás dvojrociak. Trvalo to trištvrte roka.
Prešli sme si všetkými racionálnymi vysvetleniami, aj psychologickými, až sme nakoniec usúdili, že ten maly asi naozaj niečo vidi. V tej dobe nám doma padal obraz a veci z políc. Stále si to vysvetľujeme že otrasy z okolia, nesprávne zavesený obraz a tak... hoci keď to pominulo, ani raz už nič nespadlo🙂))
A už úplne sme uverili, keď som stretla bývalú majiteľku bytu a povedala mi presne ten istý scenár - ich trojročný syn ukazoval uja v byte, rozprával sa s ním, hádzal mu loptu a popísal ho identicky ako nás syn.
Riešilo sa to omšou za zbludile duše, potom boli dušičky - vtedy je týždeň za duše v očistci, tak tam bolo niekoľko omši za duše. Zrazu to prestalo. Syn ho prestal spomínať. Dovtedy minimálne 5-6 krát do týždňa hovoril o ujovi, pozdravil ho alebo sa mu inak prihovoril. Nám hovoril, že mu niečo ukazuje a že mu hovorí, že nemôže odísť. Ako by si dva a trištvrte ročne dieťa mohlo niečo takéto vymyslieť? A identicky s ním si rovnaku vec vymyslelo iné dieťa v približne rovnakom veku? My sme racionálne založení ľudia, skôr takýmto veciam neveríme ako veríme. No toto už presahovalo naše hranice chápania.
Mimochodom, chlapci opísali uja ako vysokého starého pana v klobúku, ktorý bol zviazaný lanom a mal čierne oči a bledú tvar.
Nám vtedy kňaz hovoril, že toto trojkralove požehnanie príbytkov je ochrana proti zlému. Ale ten "ujo" nemusel byt zlý. Spomínal nám o množstve zblúdilých duši o veciach, ktoré nie sú jasne nikomu prečo sa deju a ako sa deju. Ale že on ako kňaz ročne pozehna stovky príbytkov, lebo niekde straší, či niekoho niečo otravuje. A on nevie posúdiť či tam naozaj straší alebo nie. Že nevie sa k tomu vyjadrit, ale pozehna. Aj neveriacim ľuďom.
Takze by som v pohode šla za farárom a porozprávala sa o tom s ním. Nie je to nič neobvykle.

redlola
26. júl 2017

@modrava ja mám podobný názor, tiez ma zaujimalo či behá iba po našom byte alebo v rámci stupačky, alebo obhospodaruje cely vchod, či nebodaj cely barák. Čo robí počas dňa, či niekde čučí a čaká na to, že ho niekto zbadá alebo letí niekam inak. Či je stále v tom byte (áno, aj vtedy keď spoločne budujeme manželstvo - či sa pozerá alebo sa taktne vzdiali)
Proste praktické oblasti "žitia" jedného ducha🙂
No po tejto skúsenosti si myslím že sú veci ktoré možno pochopíme neskôr alebo vôbec🙂 ale nevylučujem už ich existenciu.

sophinka17
26. júl 2017

@denisa098 zrkadlo prec a zavolaj knaza, vysvati svatenou vodou a bude pokoj. U kamosky to pomohlo

marusia12
26. júl 2017

Toľko naivných ovečiek v 21 storočí, čo sa s pomocou utiekajú k farárom, kňazom a podobnej sebranke 😀
Ktosi čo tu písal, že príspevok ide na prevádzku fary a podobné bláboly.... aj tomuto veria len naivné ovečky. Cirkev ako taká je najbohatšia organizácia na svete, neodvádza dane, neeviduje majetok, jednoducho bezodná skrinka... práve preto potrebujú občanov, aby mali z čoho žiť. Cirkev nemá patent na duchov.... toto všetko zvládnete aj samé, len treba zapnúť rozum a nie slepo veriť podvodníkom.
Práca s duchmi.... opäť ako tu niekto uvádzal.... a evidentne o tom zas nič nevie... neznamená, že sa ti niečo vráti v zlom. Nesmieš vysielať zlú energiu ty sama, nepožaduj od nich negatívne veci zamerané proti niekomu... a nebude sa ti mať čo vrátiť... a hlavne, všetko s pokorou.

marusia12
26. júl 2017

@sophinka17 u kamošky to pomohlo 😀 ajeeeje....

redlola
26. júl 2017

@marusia12 ale za vysvatenie domu neplatíš. Ja osm sanestretla so žiadnym oficiálnym cenníkom ani som nepocula, že by si kňaz pýtal za to niečo. Takze je to trochu scestné.

marusia12
26. júl 2017

@redlola Scestné je to, čo píšeš.... oficiálny cenník nemajú práve preto, aby nemuseli mať registračné pokladne, aby nemuseli platiť dane a viesť účtovníctvo.... všetko špekulatívne obišli tak, že sú to dary 😀 Šikulky... že? 😀

juhseverzapad
26. júl 2017

@denisa098 zbav sa toho zrkadla, to je priechod medzi svetom živých a mŕtvych