Vyhodila som muža a on žije teraz u milenky

essinna
24. júl 2015

Ako som tu uz pisala , potvrdila sa mi nevera , muza som vyhodila a zije u milenky... lenze on sa ku mne sprava ako keby som ja urobila nie čo zle , ma problem este aj cau kravo povedat a to nehovorim o tom ze sa s nim neda rozpravat ani o vyzivnom ani kedy si berie malu ...nic ...
Ked mu napisem tak je mudry a pritom dva dni do zadu mi pisal ze ako to zvladam... snazim sa k nemu spravat slusne ale vytaca ma ... ako sa mam k nemu spravat ?

moni244
24. júl 2015

@essinna správaj sa ako doteraz, nenechaj sa vyprovokovať, chce ťa vyprovokovať, aby on bol ten chudáčik a ty hysterka, jeho sms si archivuj, komunikuj len cez sms, emaily, aby si mala dôkaz, čo napísal, čo povedal, čo najskôr ísť požiadať o určenie výživného a zverenie dieťaťa do tvojej starostlivosti, podať žiadosť o rozvod

sissy27
24. júl 2015

@essinna nijako... ignorácia bolí najviac 🙂 nekontaktovať, nepýtať sa... keď si bude chcieť prísť pre malú, tak sa ozve a ty uvidíš, či ti to vyhovuje alebo máš iný program... ak ste ešte manželia, tak podaj návrh na rozvod, zverenie dieťaťa do opatery, výživné, úpravu styku otca s dieťaťom, vysporiadanie bsm... on sa zachoval ako chuj a ty sa snažíš byť milá? načo? nemusíš mu robiť zle ani sa mu nepodkladaj...

essinna
autor
24. júl 2015

@sissy27 BSM som dala zrusit hned na druhy den co sa mi potvrdila nevera , v stredu idem k pravnikovy aby mi pomohol zo zverenim opateri malej a vyzivnym . Len ja ho nechapem , on spravy co spravy a este ku mne sa chova tak ako keby som ja bola na vine ? to co je toto ?

moni244
24. júl 2015

@essinna proste tip človeka, čo si chybu neprizná ani za svet, potrebné kroky si urobila, tak ignoruj

sissy27
24. júl 2015

@essinna nad tým sa nezamýšľaj... rozmýšľam, koľko je chlapov, ktorí si dokázali priznať svoj diel viny a povedať áno, som chuj, idem inam ale nebudem ti robiť zle a budem sa snažiť byť v rámci možností korektný... skôr lotto vyhrám ako takého nájdem 😀
nerieš jeho, rieš seba a dieťa...

janickacrazy
24. júl 2015

@essinna To je taký paradox u mužov, oni niečo pokašlú, ale vinu si priznať nechcú, preto sa k žene po nevere správajú tak otrasne, lebo sa snažia tú svoju vinu, ktorá ich ťaží, hodiť na nu. Je to choré, ale časté, poštuduj dáke psychoknižky, tam je to pekne vysvetlené. Aj tu na MK je veľa takých prípadov popísaných. Kašli nanho, ked sa s ním nedá dohodnúť, všetko rieš súdne.

essinna
autor
24. júl 2015

@moni244
@sissy27 ďakujem baby ... ako mne je jedno ze ma milenku , zrejme po tom vsetkom ako mi ublizoval a ponizoval ma sa vytratila aj ta laska k nemu ... len ma boli to ze preco sa ku mne vlastne takto spraval ... davala som vsetko

moni244
24. júl 2015

@essinna a presne o toto mu ide, aby si sa cítila zle, ako posledná chudera, čo za všetko môže

essinna
autor
24. júl 2015

@moni244 ale ved to je chore

essinna
autor
24. júl 2015

@janickacrazy takze ho mam ignorovat a byt taka svinka ako oN ?

moni244
24. júl 2015

@essinna je, ale takémuto človeku nevysvetlíš, presne, ignoruj a reaguj len na správy, kde sa bude zaujímať o dieťa, ináč nič, nezáujem

sissy27
24. júl 2015

@essinna na toto neexistuje odpoveď ☹ a ver mi, zažili sme to viaceré, včetne mňa... proste sú takí... ego, ješitnosť? asi... viem, že to bolí, investovala si do vzťahu maximum a on si to nevážil a ešte z teba bude robiť debila... ale nedaj sa tým ovplyvniť, máš na viac 🙂 teraz bude chvíľu ťažko a všelijako, ale prebolí to a zas vyjde slnko 🙂 porieš praktické veci, nedaj sa opinkať a uvidíš, ešte budeš rada, že išiel do prdele 😉

essinna
autor
24. júl 2015

@sissy27 ako ja som rada ze siel do prdele , lebo to ako sa ku mne choval som uz psychycky nezvladala a uz som zacinala verit ze som fakt ta pip... teraz neviem ci sa sa mam rozviest alebo nie ... chcem dat zverit malu mne + vcyzivne a ked sa poriesi majetok tak az vtedy by som dala ziadost na rozvod , alebo je to hlupost ?

janickacrazy
24. júl 2015

@essinna Presne tak, pekne ho odignuruj, nestojí ti zato, aby si sa s ním dohadovala. Len som ti chcela povedať, že je to "normálna" mužská reakcia, že určite nie si sama, ktorá má takéto starosti. Máloktorý chlap si dokáže priznať svoju chybu. Drž sa.

charity
24. júl 2015

@essinna Ze som taka smela, ako si dala zrusit BSM den po odhaleni nevery? Ved to trva minimalne pol roka.

barushkaaa
24. júl 2015

@essinna môj ex mi kedysi po necelom roku chodenia povedal hlášku : "já se s holkou nikdy nerozejdu, ale udělám něco, aby se rozešla ona se mnou" - vtedy som bola mladá a blbá, tak som tomu neprikladala význam. Chyba, veeeeeelká chyba!!!!!

Proste prístup chlapa, nech urobí akúkoľvek chybu. Ja som ten chudáčik a ty si tá zlá. Na niekoho to zvaliť musí no nie....? takýto chlap nie je žiadne terno, pretože nie je schopný si pripustiť chybu a niesť za ňu následky.

natalym
24. júl 2015

@essinna A nie si Ty na vine, že musel hľadať inú? Nerýpem len sa pýtam. Niekedy my ženy pre vlastnú krivdu a hnev nevidíme ako to naozaj bolo.

essinna
autor
24. júl 2015

@charity vypisala ziadost a podala. 25 augusta je sud .

sissy27
24. júl 2015

@natalym nemyslím si, že je podstatné, kto akú chybu spravil a čo bolo príčinou nevery... pointa je, že spolu skončili, ale to nie je dôvod na to, aby ju nepozdravil a nebol ochotný sa dohodnúť ohľadne dcéry...

essinna
autor
24. júl 2015

@natalym neviem , on uz necely rok po svadbe mal fopa s jednou zenskou , dost casto mi nadaval a hlavne ked vypil.

bratislavcankanm
24. júl 2015

@charity @essinna to by ma tiez zaujimalo, ako sa da zrusit BSM ?

To, ze chlap hadze vinu na zenu, je normalne...teda nie normalne ale bezne, caste. Moja skusenost je, ze maximalne po prevaleni pruseru sa chlap citi previnilo, 1,2,3 dni. A potom vsetko zacne postupne otacat proti zene, ona je zrazu hlupa a vinna a vlastne ho dotlacila k tomu najst si milenku. A on mudry, nestastny a vlastne preto, ze bol (kvoli zene) nestastny, tak urobil co urobil.

Drzim palce palce, ale moc ti neporadim. Akurat tolko, treba zatnut zuby. Ak sa s nim neda bavit ani o vyzivnom a dietati, tak sa s nim o tom nebav, ries to cez pravnikov a sudy.

elise
24. júl 2015

@bratislavcankanm bsm sa da zrusit notarskou zapisnicou,kedykolvek pocas trvania manzelstva, pritom manzelstvo moze pokracovat dalej

danielita18
24. júl 2015

@essinna najlepšia obrana je útok,to je u chlapov typické ale ty sa teraz k nemu správaj iba úradne a nepolav ahlavne rieš to čo najskor,všetko ohladom starostlivosti a výživného a on to čo si vybral nech si tak žije,a ty sa s naž mysliet najviac na malú a predýchat to a hlavne sa neobvinovat z ničoho

essinna
autor
24. júl 2015

@bratislavcankanm mozes ho zrusit ak je manzel podnikatel alebo ak je gembler a podobne.

vroni
24. júl 2015

@elise, neda. Notarskou zapisnicou mozes maximalne vec x (spravidla nehnutelnost) vynat z BSM, zrusit BSM notarskou zapisnicou sa neda, jedine sudne.

elise
24. júl 2015

@vroni my sme mali s muzom 7 rokov zrusene bsm

vroni
24. júl 2015

@elise , aj ste to niekde pouzili? Lebo notarska zapisnica ti je napriklad v pripade exekucie na manzela platna asi tolko, ako mrtvemu kabat. Moze ju ale akceptovat povedzme banka pri poskytnuti pozicky (len jednemu z manzelov)

elise
24. júl 2015

@vroni kupovala som dom a aj pozicku som brala, exekutora sme nemali ale nadobudali a predavali sme majetky kazdy sam. Ono to bolo pred 8 rokmi mohli sa zmenit zakony, zrusit sme tomuseli podanim navrhu na sud aby sme maliznovu bsm.

luciferkax
24. júl 2015

Načo sa do neho ozývaš? odpovedaj len vtedy, ked sa ťa niečo pýta, a viac sa o neho nestaraj, neozývaj sa.. ignoráci a najviac zamrzí :D len ho nenahánaj a výživné nech určí súd ak sa ináč nedá

essinna
autor
24. júl 2015

@luciferkax no uz nebudem , nema to zmysel bo je aj tak momentalne indisponovaný a zdravy rozum mu nesluzi kedže ho ma teraz blizko ritneho otvoru .. takze sa nemienim zbytocne rozculovat nad tym ze panko ma teraz sweet zivot a nic ho nezaujima co sa tyka malej a majetku .. bude mat predvolanie na sud , ten to poriesi.