Vyzerám príliš mlado a mám problém nájsť si partnerku

lumir711
7. nov 2014

Som už tridsiatnik a vyzerám príliš mlado. Mám problém nájsť si dievča, pretože o mňa záujem majú iba teenagerky a neveria mi, že mám podstatne viac. Ako si mám nájsť rovesníčku? Možno mi niekto poradí.

ushuaia
7. nov 2014

@lumir711 dalsia ,,detektivka,, na vecer... 😖

tenerifka
7. nov 2014

@lumir711 tvoj problem je ale uplne niekde inde.....

actimela
8. nov 2014

@lumir711 co by som ja dala za to vyzerat mladsie 😀

mijunik
8. nov 2014

@lumir711 Ahoj, je výhoda vyzerať mladšie, aj keď - kamarátovi sa už takto stalo, že si pýtali jeho občiansky, keď si chcel dať pivo... A to už mal cez 20... 😀 Čo sa Teba týka, tak jediné, čo ma napadlo - skús si nechať na tvári strnisko, ak normálne zarastáš, mohol by si vyzerať staršie (poznám však aj mužov, ktorí zle zarastajú a u nich to nevyzerá ktovieako). Chodievaj na miesta, kde môžeš stretnúť rovesníčku (diskotéka to asi nebude). Neviem, akým máš štýl obliekania, možno aj zmena v tomto smere by mohla zabrať. 🙂 Kamarát sa so svojou, teraz už manželkou, zoznámil cez zoznamku na internete, lebo tiež zrejme mali obaja problém nájsť si partnerov. Neboj sa, nájdeš si partnerku, vy muži to máte jednoduchšie, môžete začať s partnerským životom aj neskôr ako ženy. Veľmi Ti držím palce. 🙂

lumir711
autor
8. nov 2014

@mijunik Ahoj, som rád, že si pochopila. Problém mám v tom, že som príliš chudý a nemôžem pribrať. Bol som na vyšetreniach a hormonálne som v poriadku. Sme v rodine všerci príliš chudí. Mám navyše svetlé kučeravé vlasy a dievčensku tvár. Zarastán nálo. Napadlo ma, čo ta skúsiť nejakú vizážistku, ale problém je v tom - kde by som ju našiel. Alebo možno zmena učesu by pomohla.

libka1
8. nov 2014

@lumir711 tak svetle kucerave vlasy by som si urcite dala ostrihat uplne nakratko... po tom ako si sa popisal si ta viem predstavit ako "anjelika" 😀 akurat teda bud rad ze nie si baculaty, lebo to by ta uz mohli rovno na vianocne pohladnice fotit... a vizazistu by som kludne skusila, vhodne zvoleny uces, oblecenie dokaze vela... ale ta spravna baba si ta najde aj tak ked budes vyzerat na menej ako v skutocnosti mas 😉

lumir711
autor
8. nov 2014

Ale kde by som našiel vizážistku?

dusika11
8. nov 2014

ved chod do posliky.ja chapem ze kazdeho nieco trapi...ale takato tema..sa no zda velmi divna na forum pre mamicky...sorry to len taky nazor som dala

ammellia
8. nov 2014

Na postavu zacni posilovat, nech sa spevnis a naberies svalstvo. Aj s tym ucesom nieco sprav. Vizazistku nehladaj, skor len dobreho kadernika.

adelakk
8. nov 2014

Mozes skusit zmenit uces, ale v tom to podla mna nie je. Moj manzel je odo mna o devat rokov mladsi a vyzera na svoj vek. Takze to nie je o veku, alebo o tom na kolko rokov clovek vyzera. Je to o vzajomnych sympatiach. Verim, ze si casom niekoho najdes. Chce to len trpezlivost. @mijunik ja som bola pred rokmi s manzelom v obcode a som este odbehla nieco zobrat, takze sa manzel dostal k pokladni sam. Nechceli mu predat alkohol a tiez mal viac nez 20. Nemal pri sebe doklad, ale stacilo ked som prisla ja a on, ze to je pre nu. Pokladnik pozrel na mna a hovori, ze ok to je potom v poriadku a bez problemov to nablokoval. Potesi.🙂

jurly
8. nov 2014

@lumir711 skus speed dating 😉

maca_p
8. nov 2014

@jurly co je to speed dating? to este nepoznam. asi to bude v tom, ze sa uz roky nezoznamujem 😀

valy
8. nov 2014

@lumir711 zmen styl obliekania, nenakupuj v teenagerskych znackach. A aj miesta, kde chodis, aby si nestretaval teenagerky, ale aj starsich ludi.

maria1989
8. nov 2014

@lumir711 netráp sa, aj ty časom zostarneš. ja som tiež vyzerala mlado, tak som si našla o dosť mladšieho partnera 🙂

mamulienka30
8. nov 2014

@lumir711 - toto je v obliekani a v tvojom vystupovani, kam chodis jest, kam sa chodis bavit, s kym sa stretavas? Pokial budes behat po diskotekach samozrejme, ze sa na teba budu liepat len 15-17 rocne zaby 😀 Treba zainvestovat do kvalitneho, pekneho oblecenia, boss, s oliver, ralph lauren, lacoste, aeronautica militare, este dajme tomu zara... vytried poriadne satnik a dopraj si nieco slusneho, zaklad nebehat v teniskach ale peknych kozenych topankach a mat dobre upraveny uces, pekne hodinky, mne je jasne, ze toto stoji peniaze, ale vonat a vyzerat dobre je asi to najdolezitejsie na prvy dojem, zvysok uz potom fakt o tych sympatiach. Ale takto budes jednoducho atraktivnejsi aj pre zeny, nielen pre dievcata...

charllotte
8. nov 2014

co takto pridat foto, aby sme my odbornym okom ohodnotili a poradili hmm? 🙂 🙂 😉 😀

vefi89
8. nov 2014

@charllotte tiež ma to napadlo 😀
@lumir711 nič si z toho nerob, odo mňa si pred mesiacom pýtali OP, keď som šla kupovať cigarety 😀 😀 😀 ale mne to veru lichotí 😀

filipal
8. nov 2014

@lumir711 a kolko mas v skutocnosti rokov?

mamulienka30
8. nov 2014

A este ma napadlo - dufam, ze mas vlastny byt, pracu a nebyvas v hoteli mama, to zeny tiez dost odradza ;)

henamichal
8. nov 2014

@lumir711 veď svoj vek im môžeš dokázať svojim občianskym preukazom, to Ťa nenapadlo???? !!!

janickacrazy
8. nov 2014

@lumir711 Moj manžel tiež vyzerá velmi mlado na svoj vek a ja takisto, ale zoznámili sme sa na internete, takže tam sme si hned povedali kolko máme rokov. Moj takisto menil účes na kratšie vlasy a tak vyzerá trochu staršie, ked mal dlhé všetci mu tipovali minimálne o 10 rokov menej ako mal.

maca_p
8. nov 2014

@mamulienka30 kde sa da taky najst? aj ja by som xela takeho 😀

lumir711
autor
8. nov 2014

V mamahoteli nebývam, príležitostne pracujem v zahraničí. Koníka som si nepomýlil so zozonamkou, tú druhú časť názvu doplnil admin. Pri príležitosti okrúhlych narodením som sa rozhodol zmeniť vzhľad, a keďže je tu toľko mladých žienok, požiadal som o radu. A dnes som sa poradil aj s jednou mladou kaderníčkou. Aj vy ste ma k tomu nakopli.A vraj s tou postavou nemusím ani ktoiviečo robiť, sú aj také dievčatápríliš štíhle. Ďakujem za všetky poradenia.OK

mamulienka30
8. nov 2014

@lumir711 - neboj najdes, vela zien hlada a dobrych chlapov je ako safranu ked to tu tak citam ake individua maju niektore doma 😉 Ked zmenis par veci tak to urcite dlho nepotrva, kym sa ta prava objavi, drzim palce.

irenkask
8. nov 2014

@lumir711
Nájdi si nejakú starú a bohatú. 😉

maca_p
8. nov 2014

@lumir711 mozno tu najdes nejaku spriaznenu dusu, je tu kopec kociek, ktore su same 😉
mozno by to chcelo tu nejaku sekciu, ze hladam niekoho - to je jedno koho 😉 - obrat sa na admina.

a urcite si neber k srdcu radu, co ti napisala uzivatelka @irenkask 😉
to by bolo k nicomu... 😲

mijunik
8. nov 2014

@lumir711 Kolega chodieva do posilky a hovorí, že vraj pri posilovaní sa chlapom tvorí testosterón. Neviem, či to je pravda, ale ak áno, možno by Ti posilka v tomto smere mohla pomôcť. Nevyznám sa v tom, ale fakt možno na mužskejší vzhľad máš testosterónu málo a treba nejako zvýšiť jeho produkciu. (Len prosím Ťa žiadnu chémiu!!!!) Zdravým posilovaním určite nič nepokazíš a možno ako bonus tam stretneš kočku, ktorá bude pre Teba tá pravá. 🙂 Všetko Ti tu vlastne už dievčatá napísali, fakt andelíčkovký účes Ti na veku moc nepridá, takže s tým určite niečo urob. Alebo si už dnes absolvoval zmenu? 🙂

hankm
2. mar 2015

zdravim vsetkych. Ad1. Porovnavat mladistvy vzhad muza a zeny nie je na mieste. u muza je to generalne mensia nevyhoda. ak je to tak ako autor prispevku tvrdi, cca 30 rocny vyzera na cca 20. a to nie len v osobnom zivote. Ovplyvnuje to aj porofesny zivot. Vyvolava to nedoveru, znizuje respekt. Samozrejme to zavisi to od pracovnej pozicie. Clovek sa musi viac sustredit a viac pracovat na vybudovani dôvery a respektu. castokrat sa clovek musi velmi kontrolovat, aby nestratil respekt, aj kvôli malickosti, ludia to ihned vycitia a vyuziju. U muzov s prirodzenym maskulinnym zovnajskom a vzhladom primeranom veku a s prirodzenym respektom si ludia tolko nedovolia.
Ad2. Pri Kontaktovanie zien je velmi podobne. Samozrejme tam musi muz zaujat aj inak. ale prvy dojem he prvy dojem.

Zit sa s tym da ;) trosku nadnesene povedane, mladistvy vzhal odzrkadluje mladistvu dusu s troskou rebelie, ale s vyzretymi nazormi, skusenostami 🙂 ale vnimavy ludia si to velmi rychlo uvedomia.

Ad3. Zmena vitaze, obliekamie. Co ked mu takyto styl nazvyme ho bussiness casual nie je vlastny? co ked ho to nejakym spôsobom "spotvori" jednoducho mu to nesadne, bude vyzerat "divne". ??? Co ked to celkovo zmeni jeho osobnost a pride o to svoje, jedinecne? azda je lepsie aby sme boli vsetci rovnaki, sterilni v polo tricku a rr svetriku? ( ak nenosi vsade teplaky a pod, bez akejkolvek stipky vkusu....)

@mamulienka30 , ak byva u rodicov, ano odradi to nejake napadnicky. A cokeby sa najprv opytali na dôvody preco. Ci je to iba z pohodlnosti, alebo to ma ine dovody?

Ale suhlasim, ak to autorovi prekaza tak nech s tym nieco robi.

@ lumir711 a rad by som aj vedel, ci zmena prebehla a ci to nieco zmenilo

ivia25
2. mar 2015

@hankm a čo tak začať cvičiť,určite zmužnež! tomu ver,minule som videla jedného chlapca po dlhšej dobe nemohla som uveriť vlastným očiam,že je to on. 🙂 No je to moj sused z detstva,a minule keď som s ním hodila reč,tak mi povedal ,že začal cvičiť v posilovni a zdravo sa stravuje/kuracie mäso,tvaroh,tuniaky,ovsené vločky,sušená srvátka -dodá ti svalovú hmotu,tak tak šup cvičiť a do leta určite nájdeš dievča svojich snov,držím ti palce 🙂 🙂 🙂