Vzťah s rozvedeným

17alexis
5. apr 2015

Pred mesiacom som ukončila vzťah a začala som chodiť s rozvedeným chlapom, ktorý má z manželstva dieťa. Sme spolu iba necelé dva mesiace a môj problém je v tom, že sa mi málo ozýva a neviem, či je to vzhľadom k danej situácii normálne alebo nie. Chodievame von s jeho kamarátmi, nášmu spoločnému kamarátovi vraví, ako ma má rád a chce byť so mnou, no mňa trápi ten kontakt s ním. Naposledy som sa s ním videla pred necelým týždňom, pritom sme z jedného mesta. Povedal mi, že mám vydržať mesiac-dva, kým si vybaví nejaké veci a potom budeme fungovať normálne. Sú však sviatky a mne je z toho do revu, že ani nezavolá, nenapíše...možno je s dieťaťom, ale to neznamená, že mi nemôže dvihnúť telefón, či odpísať na SMS. Je mi jasné, že o tom sa musím porozprávať s ním, chcem sa však opýtať, či tu má niektorá skúsenosť s takým vzťahom, či je také správanie pochopiteľné, či normálne... Ďakujem.
PS: Nenudím sa počas prázdnin, už dávno som zo školy von.

17alexis
autor
16. sep 2021

@momoqui s odstupom casu to bol pubertiak v tele dospeleho. 🤣🤣 Stretavali sme sa po tom, ako som zalozila temu, aj to bolo v pohode, ale akosi som mu prestavala rozumiet. Par mesiacov po tomto prispevku som stretla terajsieho manzela a tamto skoncilo. Este sa mi ozyval, ale uz som ho ignorovala. Lepsieho muza, ako mam, som ani nemohla stretnut. ❤