Zachovala som sa zle?

11. dec 2022

Zoznámili sme sa na zoznamke a mali sme sa stretnúť. Ja som mu napísala, že mu dám vedieť kedy, lebo cez víkend mám školu, študujem diaľkovo. Bolo toho dosť a popravde aj som bola unavená, cez týždeň práca a víkendy škola. Tak som mu okolo tretej napísala, že nech sa nehnevá, ale že to preložíme. On mi píše, že už je v autobuse. Ja úplne hotová a hlavne som sa cítila zle, ale to stretko som nepotvrdila a on už utekal na autobus. Večer som sa už stretnúť nechcela, nepoznám ho, bola som unavená, nebola som ani upravená. Napísal mi, že som ho strašne sklamala. Cítim sa úplne zle, že za mnou cestoval.

iv007
11. dec 2022

@morgane1975 mnohi vzdelani aj bohatsi ludia chodia busom, nebohy reziser Bednarik chodil zasadne busom a vlakom.Vysmievat sa z toho je ubohe..btw.zarabam nadpriemer (2000+) a tiez sem tam sadnem na bus, je to ekologicke, pohodlne a mozem si vypit🙃

dadka128
11. dec 2022

A ako vieš ze tam bol ?

morgane1975
11. dec 2022

@iv007 ja s tym uplne suhlasim…Ja tiez pouzivam MHD. Ale ak idem na rande, tak ako muz by som sa snazila urobit co najlepsi dojem a teda ak nejde o teenagera, prijst na prve rande busom… 🫣

autor
11. dec 2022

@dadka128 písal, že už je na stanici. A že sa na mňa teší.

toskanka
11. dec 2022

@morgane1975 To, že prišiel aj busom, hovorí o tom, že ani pokazené auto nebolo pre neho prekážkou. Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody.

klarolinne
11. dec 2022

Koľko km vás delí a koľko máte rokov?

autor
11. dec 2022

@klarolinne Mám 29, on má o niečo málo viac, má 33 rokov. Býva cca 65 km odomňa.

som_realistka
11. dec 2022

Neviem, či som nepreskocila časť príspevkov, ale keď to bol posledný autobus do tvojho bydliska, ako chcel ísť naspäť?

mimka2019
11. dec 2022

@som_realistka pravdepodobne domov ísť nechcel 😁

autor
11. dec 2022

@som_realistka Odomňa ide posledný bus/vlak o 23.05.

123andy123
11. dec 2022

33 rokov? Ja ze ste pubertaci alebo mladí dospelí. To ti nemohol napísať, idem na bus čakaj ma na stanici. A nie bum som tu. Kkso 33 rocny sa trepe 65 km busom ani si to nepotvrdi a nezavola dopredu.
Mne sa skôr zdá ze išiel na hotové, proste prídem a staraj sa omna all inklusive samozrejme. Ešte zahrá na city ze posledný spoj... no niečo tu smrdi

petkazamborska
11. dec 2022

na tvojom mieste by som to uz nejak uhrala a bola sa s nim stretla aspon aby si vedela na com je...mne by to zle padlo urcite...mpj brat sa vie na take veci uplne nastvat a reagoval by rovnako ...neviem kolko cestoval k tebe tak je to taky podraz trochu ...najma ked to nemal po ceste atd...podla mna ta chcel prekvapit a velmi sa chcel stretnut...

euka210
11. dec 2022

Nepoznate sa, dohoda bola, ze mu das vediet...ze necakal jeho problem. Jasne ze ho to stve, lebo zbytocne cestoval...ked je normalny, tak ho to prejde a bude ok. Ak z toho bude vinit teba, ani sa s nim uz nestretni.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz