Záchrana manželstva ďalším tehotenstvom

gulicka55
3. jún 2013

Chodili sme spolu 4 roky, potom sme sa zobrali a mame dieta. Neviem, ci by dalsie dieta zachranilo nas vztah. Bol niekto v takejto situacii?

makmitka33
3. jún 2013

ani ďalšie dieťa nepomôže, aj ja verím, že kým sa nám druhé narodí, tak už budem rozvedená

ivkarastik
3. jún 2013

@gulicka55
Ahoj gulička....z vlastnej skúsenosti ti môžem napísať, že žiadne ďalšie dieťa ti nezachráni vzťah alebo manželstvo...iba to môže urýchliť rozpad vzťahu....môj syn nemal ani dva roky, keď sa nám rozpadlo manželstvo, som už šťastne rozvedená a šťastná - v novom vzťahu 🙂 Držím ti palce a prajem všetko dobré...

zuriva
3. jún 2013

@gulicka55 v stredu tam idem, dam Ti vediet

mamavera
3. jún 2013

@gulicka55 za vás ju nik nevyrieši, ale dobrý psychológ by vás naučil, ako spolu komunikovať, ukázal by vám, že keď každý trošku ustúpi z niekedy nezmyselných požiadaviek, tak sa niekde stretnete.

14petulka88
3. jún 2013

@gulicka55 Hmmm... nie.. urcite ja som myslela ze druhym to bude vsetko lepsie opak pravdou deti milujem ale to co som si myslela ze bude lepsie nieje.

minnie55
3. jún 2013

Ahoj 🙂 mám okolo seba viac párov, ktoré sa snažili zachrániť manželstvo ďalším dieťaťom - ani jednému páru dieťatko nepomohlo. Ja by som v čase manželskej krízy nikdy nad dieťaťom neuvažovala - je to nezodpovedné voči vám obom a hlavne voči tomu dieťaťu.

edita84
3. jún 2013

nečítala som príspevky ale to je úplná blbosť zachraňovať manželstvo druhým dieťatkom :( niektoré páry ktoré majú len prvé dieťatko to rozdelí a nie ešte nefungujúci alebo krachujúci vzťah :( bože nechápem takéto rozmýšlanie muža dieťaťom nechytíš!!!!!!

jabadaba
3. jún 2013

dieta nie je urcite naplastou na posramotene vztahy. Ak nieco poriesi, tak len velmi kratkodobo. A potom co? Myslis, ze ked oznamis drahemu tehotenstvo, ze zrazu zahori zabudnutou laskou? Nebud naivna. Skor popracujte obaja na riesieni vasej krizy. Pojde to lahsie ak nebudes precitlivela v dalsom tehotenstve. Ocakavala by si pocas neho ovela viac a mohla by si ovela viac prepadnut sklamaniu. Detto pocas naslednej starotlivosti o novorodenca. Budes unavena Ty aj manzel. Ty budes ocakavat zmeny a ak sa nebudu diat budes podrazdnena. Muz zas bude pod tlakom tvojej netrpezlivosti. A to neprospeje vztahu, ktory uz oslabeny krizou je. Ja by som to teda takto neriesila celkom urcite. 😉

jankajanka28
3. jún 2013

@gulicka55 ahoj manzelska poradna je fajn vec, ked natrafis na dobru. Pomohla by vam v komunikacii a aj v tom ako dalej a ci to ma vyznam. Dieta tiez neodporucam najskor si byt isty na 100% ze dokazete dalej fungovat ako manzelia a rodicia, inac ostat sama s dvomi detmi predpokladam ze nechces.

16nela
3. jún 2013

gulicka55 tazko povedat aku situaciu mate ale moj osobny nazor dieta nikdy vztah nezachrani pokial je uz na prd ale ak nieje este uplne straneny moze posilnit lasku to je pravda..len sa treba naozaj nad tym zamysliet aby si neostala s dvomi detmi sama a aj tak zazila rozvod...ja mam po rozvode tiez a viem coho sa bojis ze dieta nebude mat kompletnu rodinu atd..ja viem my matky by sme za svoje deti aj dychali ale lepise odist z nefungujuceho vztahu ako trpiet v nom vsetci...dufam som pomohla

16nela
3. jún 2013

@gulicka55 tazko povedat aku situaciu mate ale moj osobny nazor dieta nikdy vztah nezachrani pokial je uz na prd ale ak nieje este uplne straneny moze posilnit lasku to je pravda..len sa treba naozaj nad tym zamysliet aby si neostala s dvomi detmi sama a aj tak zazila rozvod...ja mam po rozvode tiez a viem coho sa bojis ze dieta nebude mat kompletnu rodinu atd..ja viem my matky by sme za svoje deti aj dychali ale lepise odist z nefungujuceho vztahu ako trpiet v nom vsetci...dufam som pomohla

victory1
4. jún 2013

@gulicka55 Keby sa medzi vami malo nieco zasadne zmenit tym, ze budete mat dieta, tak by sa to zmenilo, ked sa vam narodilo prve dieta. Ako pises, manzel nerobi nejake zasadne prusery, ale ked je chyba v komunikacii, tak tu chybu treba odstranit. A ak to nedokazete sami dvaja, potom ten maly uzlicek to skutocne nedokaze.
V podstate moj nazor sa zhoduje s nazorom vcsiny dam, ktore ti tu pisu. Najskor treba odstranit pricinu problemov v manzelstve, ak to teda nezvladate sami, tak za pomoci dobreho psychologa, aby ste sa vedeli dohodnut , co dalej. Az ked budete obidvaja ok, az potom bude ten spravny cas na dieta.... 😉

danculka25
4. jún 2013

@gulicka55 akurát tomu dieťaťu ublížiš,ale nepolepšíš si,skôr naopak,pridáš sebe viac starostí aj problémov

fiona83
6. jún 2013

@gulicka55 tak to by som určite nerobila...Ja som si myslela,že mám funkčné manželstvo a minulý rok som si myslela,že som tehotná,ale našťastie som nebola...a o pár týždňov nato som ostala so synom sama...manžel sa vrátil k predošlej priateľke po rokoch nášho manželstva...takže pokiaľ to u vás nefunguje ďalšie dieťatko neplánuj,to vôbec manželstvo nezachráni!!!