Zanevrela som na mužovu rodinu

zuzkka111
27. dec 2012

ahojte zienky..mozno sa zase opakujem ale moj zivot -to neni zivot..a zanevrela somna muzovu rodinu uz len s toho dovodu ze sme tam stale lozili a ...ja uz nebudem! mam svoj zivot.. ..je to tazke no,, treba starsim pomahat ale len v tedy pokim tam v okoli nemaju ziadnu pomoc!-.-.......a praveze maju az dost.. tak preco sa mi chcu montovat do zivota ?uz som tak zdepkovana ze ked som tam , som mimo.. a ja uz neviem co mam robit ale jedno viem ,,zurim zurim na nich! nemam ch rada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzkka111
autor
27. dec 2012

a ani oni mna haha : D.....susky musky za chrbtom.. a teraz ze...nepokaz si vztahy....... haha

zuzkka111
autor
27. dec 2012

@zuzkka111 sak ja si myslim ze ked mi ani svokra nevolava... haha ..ze to je znamenie nie? 🙂)))) nieze by niekedy pekne prekvapila.. preco by som musela ja?... dnesna doba je ina a nie nevesta pomahaj ,rob!...... var,...na zabijacku sup sup.. nie nie.. to neni moj zivot..

mima4
27. dec 2012

@zuzkka111
no, musi to byt u vas smutne, ze mate take vztahy.. asi to chce pouvazovat, kde sa robia chyby, a co sa da zlepsit, ale v prvom rade ti poradim:
1) miluj svojho muza. Pokial mas vlastny zivot, tak si nepochopila, ze v manzelstve uz nie si ty a on, ale VY. Komunikuj s nim o tom.
2) nauc sa mat rada svokrovcov a akcetpovat ich takych aki su. Toto je vec rozhodnutia. Nemusis sa im hadzat okolo krku, ale oni su manzelovymi rodicmi a vzdy si beres aj rodinu manzela... preto je dolezite prijimat ludi takych aki su...

zuzkka111
autor
27. dec 2012

@mima4 ano pekne si mi to napisala ale aby sme travili skoro kazdy vikend tam u nich?.......to akoze iny program neni? a nebude? ved ma tam nemusia,.....tak naco tam mam ist.. nemam s nimi o com komunikovat ..svagriny mam dve vobec to nefunguje ani svagry ...neviem.. totalne som znechutena
.mozno to je tym ze ja jedina mam dieta ..

zuzkka111
autor
27. dec 2012

@zuzkka111 citim sa tam nahovno..prideme tam a ja neiem co tam mam robit.. oni maju vlastnu pracu a ine zaujmy..to nieje ako navsteva... ale ani doma som tam neni ja mam tu domov kkde sme my traja

mima4
27. dec 2012

@zuzkka111 rozpravaj sa o tom so svojim manzelom, ale nie takym stylom prosim, ako pises tieto prispevky... Povedz mu co citis, ale hlavne spolu komunikujte.

zuzkka111
autor
27. dec 2012

@mima4 ale ja som proste taka.. vybuchnem a uz to zacina byt medzi nami ..onicom..aj pomne krici ..aj ma zhadzuje ..vie ze mi je tazko aj tak to robi. ..sikovny je ale bojim sa ze uz ho nelubim ...

mima4
27. dec 2012

@zuzkka111 tak potom skor ako svorkovcov ries vztah s manzelom. Darmo je sikovny, na to si zaobstaras majstrov... manzelstvo je vsak o porozumeni, vzajomnej podpore a laske.

maruska24
27. dec 2012

@zuzkka111 a to ťa tam núti chodiť? veď nechoď keď nechceš. Ostaň doma. Ži si svoj život /len s manželom si berieš aj jeho rodinu, rovnako ako on tú tvoju /. A čo by si robila keby si nebola u svokrovcov? Myslím tým to "mám vlastný život". Mužovi skús povedať, žeby si rada aj nejaký výlet len vy ako rodina, alebo niečo iné naplánuj a podstrč ho nejako.

maria117
27. dec 2012

@zuzkka111 ahoj,ja mam skor pocit,ze by si potrebovala mat viac vasu na seba,venovat sa nejakym zaujmom,chodit medzi ludi,mat svoj okruh znamych a uplne idealne,ak by aspon obcas (raz za tyzden,dva) sa toho/ al niecoho podobneho zucastnoval i tvoj manzel... Myslim,ze potrebujes nejaku cinnost,kt ta zamestna,o kt budes moct hovorit a na kt budes moct byt i hrda...

cica99
27. dec 2012

@zuzkka111 neviem , ci ma zmysel pridavat podchvilou temu s tym istym problemom, len s rozdielom počtu výkričníkov v názve ...
10. decembra si pridala "Citim sa hrozne u svokrovcov", 17. decembra "Vydata s pocitom samoty". Riešiš stále to isté. Je to už trápne. A o tom, ako chaoticky formuluješ úvodný príspevok radšej pomlčím.

renata5
27. dec 2012

ahoj v jednej diskusii pises som strasna mama svokrovci su zly uz aj manzel je zly pises ze si leniva si taka hentaka proste musis sa zmenit hlavne ty a ty druhy ty ich menit nemozes otravujes vsetkym okolo zivot ked o sebe vies negativa tak by si ich mala zmenit obvinujes vsetkych ale ty si tiez neni bohvie co keby som sa ja takto spravala ako ty uz davno nemam ziadnu rodinu trosku pokory vela krat som ti radila vidim ze nic s toho si si nezobrala k srdcu tak dalej nic to co ste vybudovali vela stastia

renata5
27. dec 2012

este jedno ti napisem aj ty mas deti predstav si ze raz vyrastu a ich polovicky budu teba nenavidiet ako sa budes citit ked budes takato casom ta nikto nebude mat rad pokial neukazes ze si lepsia ako jeho mamina nebude si ta vazit ani manzel ako sa on moze citit ked toto rozpravas o jeho rodicoch ktory mu dali zivot asi neboli az taky zly ked ho to tak tam taha vsetko je o vzajomnej komunikaci

zuzkka111
autor
27. dec 2012

jasne mudre ste ,ked nemate taky problem

zuzkka111
autor
27. dec 2012

@maruska24 ano suhlasim. praveze ma nenuti tam chodit ale on tam chodi a na nas-mna kasle...

latvia
29. dec 2012