Zapozerala som sa do môjho vedúceho

23. dec 2021

nikdy som si nemyslela, ze sa to stane prave mne a este to znie ako klise, no "zakukala" som sa do mojho veduceho v praci, kde som zatial nova vo firme a v skusobnej dobe. zaciatkom februara ma maju presunut na ine oddelenie, kde uz on moj veduci nebude. vlastne sme na tom obaja tak, ze citime, ze by sme chceli travit cas aj mimopracovne, no obaja si uvedomujeme, ze teraz by to nebolo vhodne.
prezivam doslova muky, ked som s nim, zauca ma a viem, ze musim vydrzat... otvorene sme si to totiz povedali, teda on mne, ze s podriadenymi si nezacina, aby sa nesirili pletky, ze som v praci ostala protekcne.... je slobodny, ale rad by ma spoznal aj mimo, co mi otvorene povedal. je starsi o 8 rokov, ja mam 28 a on 36.
v podstate prejavil svoj zaujem on mne ako prvy, nja som bola nevsimava a chladna, ale teraz aj ja som v pozicii ze ani neviem, co robit, ci cakat alebo co. ale asi si viete predstavit, ze je to pre mna ako taka lovestory 🙂 co by ste robili, ked by vas to tak tryznilo... snazim sa byt pri nom neutralna a vystupovat profesionalne, radsej mu este stale vykam, ale vnutri a ked pridem domov, tak ma to v celku aj zoziera 🙂

jaskolka
23. dec 2021

Veď tvojim vedúcim nebude potom, keď ta preradia na inú pozíciu? Tak v čom je problém?
Kľudne sa môžte stretávať a uvidíte, či vôbec z toho daco bude. Mesiac uplynie veľmi rýchlo..

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lija22
23. dec 2021

jejda ja z teba citim zamilovanost. neviem poradit. nieco mi vravi, ze bude ruka v rukave resp kocur v trube a bude to super 🙂 ja som tajne randila s kolegom, tajne sme bozkavali vo vytahu atd atd..uz je moj muz. bolo to super obdobie. laska je najviac, daj tomu sancu ;)

autor
24. dec 2021

@jaskolka potom uz nebude, ale teraz prave ide o to ze nechce, aby sa sirili nejake reci, ze som ostala v praci kvoli tomu, ze randim s veducim a prave na to som sa pytala, ci sa tu s tym niekto nestretol 🙂
@lija22 to je krasny pribeh 🙂 tak snad v mojom pripade nejde iba o plane reci a ano, pomaly sa namotavam takze je to take 🙂 ci teda vobec na mna pocka alebo na to, kym uz budem na inom odd. 🙂

autor
24. dec 2021

@lauristrk nuz mame nejaky kodex podla ktoreho sa obliekat slusne, a on si ma uz vsimol, ide len o to, ze nechcel zatial riesit sukromie, aj ho chapem ak ma teda take zasady, mozno len to mi huta v hlave ci to nepovedal iba tak, hoci....on mi prvy prejavil naklonnosti 🙂 tak asi ostava len pockat a vydrzat 🙂