Ženy na materskej, koľko času trávite so svokrou?

koala7
20. aug 2014

Zaujimaju ma vase skusenosti, hlavne mamiciek co su doma s 1 alebo viacerymi detmi, kolko a ako casto travite cas so svokrou. Chodieva k vam dajme tomu na dlhsiu dobu (aj ked je manzel v praci)? Kolko rokov ma svokra, pomaha vam s detmi? Ako spolu fungujete v jednej domacnosti? 🙂

ejuska79
21. aug 2014

nepomohla mi doteraz s nicim, nekocikovala deti, nikdy ich nevzala sama ani len von pred bytovku, svokor to iste...a to byvaju 3 minuty peso... deti ju dlho nevedeli zaradit a ked prisla raz za 2-3 tyzdne, pripadne raz za mesiac maly plakal a starsia ju vyhanala... teraz uz vedia ze je to babka a dedko... akurat ked maju narodky pozve na obed (resp. manzel povie ze prideme na obed)...a sem tam posle nieco zo zahradky (sem-tam = 2 až 3 krat do roka)... takze chapte, ze sa tam ani ja netrham chodit... oni maju svagrove deti-tie tam aj spavaju, bravaju ich na vylety atd... ale ako vravim, ona to bude raz lutovat...

barcelona94901
21. aug 2014

na návštevu chodíme,na výlety,oslavu sme ich brávali,na chatu
pomoc žiadna,ani nechceme

jamabe
21. aug 2014

0! Našťastie!

lenbea
22. aug 2014

v jednej domacnosti sa fungovať neda. teda ked to musi byť, tak je to strašne. zaleži od svokry, ako sa k Vam stavia, ako k rodine, či rešpektuje, alebo nie. a podla toho sa treba dohodnut na stretnutiach. my byvame žial v jenom byte a sukromie žiadne. teda ked trošku chcem mať, zavrem si dvere a aj tak je urazena. ona chce mať prehlad o všetkom...

siska53
23. aug 2014

Svokra bude mat coskoro 76 r. Ak nemozu nasi,postrazia deti aj svokrovci. Ked boli deti uplne malicke,tak mi pomahala tak,ze cez vikendy som ja vobec nemusela varit a bolo aj na pondelok. Kefze napriek veku este robi na ciastocny uvazok,tak cez tyzden nemoze tolko chodit. Ale travime s nimi dost casto vikend- v zahrade sobota,alebi aspon prechadzka,v nedelu doobeda kava v meste,obcas obed u nich,vtedy sa tam zdrzime do poobedia.
Ja so svokrou vychadzam dobre,nemam s nou problem,je to fajn mila,mudra osoba. Jasne,ze nie vsetko mi musi vyhovovat,len vyhrady mam aj k vlastnej mame ci otcovi. Ani ja nie som dokonala...
Takze nemam absolutne ziaden problem so svokrovcami travit cas. Som rada,ze je to tak.