Žiadosť o rozvod a všetko okolo toho. Prosím poraďte

kamajka
11. feb 2008

Ahojte,

ak niekto viete poradit, prosim poradte.
Som vydata takmer 3 roky, mame dve deti, 4rocnu dcerku a 19 mesacneho chlapceka.
Manzel pracuje mimo bydliska, chodi domov zriedka. Velmi sme sa odcudzili, vo vztahu bola aj nevera, snažim sa to stale držat pokope aspon kvoli detom, no čim viac sa snažim, tym väčšie h.. som pre neho... A tak važne uvažujem o tom, že už nechcem takto žit.. Neustale ma komanduje a ponižuje, chce mat zo mna cvicenu opicu, vo vychove tiež nie sme jednotni, no proste katastrofa je to, o dceru v poslednom case nejavi zaujem vobec, len so synom sa mazná a ju stale odstrča, nechce ju pocuvat a vidim, že mu vadí. Furt ma daky problem a rozpravat sa so mnou nechce, lebo vraj trepem.

Prosim poradte všetko okolo rozvodu a aj ako by mala vyzerat žiadost v takomto pripade ako je nas a nejake poplatky a podobne veci... Už toho mam plne zuby, a stale sa to len stupnuje. Cim som lepšia, tym je všetko horšie.

Dakujem velmi pekne za každu radu a skusenost.

hela36
23. feb 2009

ja som tiez mala tie tyky ze hanba nieco sa po.... kto za to moze??? asi ja ???ze mam dost nato rokov a nezvladla som to!!!!!bla bla !!!potom som to rozmenila na dve a dve a bolo lepsie nemala som len ja vinu 😀

batika
23. feb 2009

aktak aj ja som jej to povedala až keď sa ma na to opýtala, lebo sa to dozvedela od cudzích.
Ináč ten môj raz vybrakoval synovú pokladničku, a potom mal tú drzosť, že to chcel zvaliť na deti mojej sestri, tie sú tam super vychované, že by nikomu nevzali ani lízanku. Ale mne si vziať nedovolí, ale to je asi tým, že ešte pracuje, tak má za čo piť

hela36
23. feb 2009

mam dat nieco o sebe????ja len nerada o sebe hovorim!!!!!

linda77
23. feb 2009

to ano, ja si často hovorím, že nie som ani prvá a ani posledná, začinam o rozvode rozprávať už aj v robote medzi kamošmi, nieže potom zostanú prekvapený

aktak4
23. feb 2009

baby mam asi blbu otazku,ale ked pridam prispevok vzdy ma to vyhodi z temy 😠 aj vas? ci to je normalka?

batika
23. feb 2009

veď to, že ten chlap mi vkuse nadáva, že za všetko môžem ja, až sa nakoniec s tým zmierim, a hambím sa za to, čo sa u nás deje.

Linda, hej ja som na materskej, malý ma rok.

hela36
23. feb 2009

mam dve deti!!dcera 16a pol a syn bude mat 10rokov 🙂

linda77
23. feb 2009

mňa nie len to dlho trvá, nebavme sa už o trápeniach hela začni tak niečo daj

linda77
23. feb 2009

hej aj ty zato môžeš ja že som sama

hela36
23. feb 2009

ja ked dam prispevok tak ma to vyhodi az na tu tabulku s temami

batika
23. feb 2009

no ja kým tu niečo napíšem tak vy už tu točíte o niečom inom 😀
Ja tu zase nemôžem pridávať smajlíkov, musím ich robiť zo znakov

linda77
23. feb 2009

vieš čo ja som si myslela, že mna nie, ale vrati ma to na začiatok hihi

hela36
23. feb 2009

no ja fakt neviem aby nas nezrusili ked nebudeme k teme

batika
23. feb 2009

hela ty máš 36?

aktak4
23. feb 2009

batika-mojej to nastastie nestihol nik povedat,to by mi snad ani neodpustila..takto sme si pekne v nedelu sadli a ja som jej vyklopila,ze ma moj muz,jej zat zadlzil az nad usi 😠 takze dobre,ze sedela..a potom postupom casu uz vychadzali na povrch aj ine veci,perlicka bola na zaver,ked ma v praci navstivila manzelova "priatelka"-uz som to pisala batike-ktora mi opisala v skratke ich priatelstvo,ktroe zacala niekedy v obdobi ked mal mladsi syn nieco vyse roka...mi bolo az na vracanie vtedy,lebo vsak mi sme normalne fungovali-vsak happy family..nuz bola to taka lahsia zena,ako som sa potom dozvedela,ale aj tak jej verim..nema mi preco klamat,lebo aj ju oklamal,si od nej pozical prachy a odvtedy ho nevie zohnat 😀 😝 som mrch za tych smajlov?
linda77 robim v obchode

linda77
23. feb 2009

batika len sa s tým nezmier, to nie je tvoja vina, aj ja som si to myslela, keď som bola na materskej ja bola som hrozná, závisla na ňom a tiež som si myslela, že za to môžem ja a keď neprišiel domov tak sa mi išiel zruťiť celý svet. Teraz, keď pracujem som rada, že nieje doma 😉

hela36
23. feb 2009

no to je fan a kazda si pokeca sama odpovie lebo ta prva zabudne co chcela ta tretia a druha co stvrta a je sranda 😎

linda77
23. feb 2009

to je sila mužova priateľka, ja neviem ako by som reagovala, aj keď už k nemu nič necítim, tak toto by ma ponížilo asi veľmi, ja by som mu rozbila hubu normálne, neviem či takéto slová môžem používať, on je síce každú noc preč, ale neviem nemyslí si že niekoho má a či mal, ned tým sa nezamýšľam

batika
23. feb 2009

mne sa vlastne aj uľavilo, že mama o tom už vie, že nemusím všetko hovoriť ja, a potom odrazu kopec známych mi na nos vešali čo kto počul o mojom mužovy.
A je to tak, som na materskej, on zarába, všetko je jeho, ja som nezarobila ani na slanú vodu

linda77
23. feb 2009

hela to hej, je to taká virtuálna sranda

hela36
23. feb 2009

tak to ja ked som povedala byvalej svokre dlhy prachy nezaplateny byt exekut.tak mi povedala ze ked som to vedela ze neplati tak co si to neplatila ty!!!!s materskej 1240 sk vtedy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

linda77
23. feb 2009

mne minule povedal, že som sem prišla s jedným tielkom a tak aj odídem, no zabudol, že som už čakala dieťa a odídem aj s ním haha 😀

hela36
23. feb 2009

pomoc ja nestiham vy ste sa rozbehlii ja si to docitam a dobehnem vas 😀 😝 😅

batika
23. feb 2009

u nás zatiaľ nie je taká zlá finančná situácia, muž platí byt, aj pôžičku, len na stravu mi nedáva ani korunu, a dlhy má, o tom viem, aj pôžičky z nebankoviek, čo bral sám pre seba, a stále nachádzam nejaké zmluvy na brata, na svokra, dokonca aj na môjho otca jednu uzavrel, vraj potrebuje na podnikanie

linda77
23. feb 2009

môj muž prehral byt ani som o tom nevedela, jeho otec to vyplatil a snažil sa to ututlať predo mnou je to chudák, jeden syn je normálny a druhý d...l

linda77
23. feb 2009

on má tiež, ale kým neohrozí mňa nech ho berú, inak ja pracujem ako obchodníčka, obvolávam zákazníkov, chodím po slovensku, po školeniach a tak, no teraz už asi veľmi chodiť nebudem, a ta kríza no uvidíme čo s robotou

batika
23. feb 2009

linda môže to byť tak aj u nás , ja už počítam so všetkým, možno už teraz má také dlhy, že by to nevyrovnal ani náš byt

hela36
23. feb 2009

o co ide 😉 ja som veci ako ked som ho podozrievala z nevery asi po 5 rokoch prestala riesit on robil okolo hudby:::::ku....su to vsetci vsetky tie noci co nebol doma telefonaty.......

hela36
23. feb 2009

a zas som vedla 😀

linda77
23. feb 2009

v pohode, mne neukazuje čo píšete až po chvíli