Žijete si spokojný život a predsa máte niekoho, kto je vaša slabosť?

diridiridin
5. máj 2016

Nie, nemyslím milenca. Nemyslím ani to, že milujete niekoho iného ako vášho muža/partnera/ženu/partnerku.

Myslím slabosť. Človeka, ku ktorému vás to priťahuje, vždy priťahovalo a vždy priťahovať bude.

Lebo ja takého človeka "mám". Nestretávame sa, nekomunikujeme, nepokúšame, ale je tam. Už cez 5 rokov. V hlave. Milujem svojho drahého, žijeme si krásny život, som spokojná, môj chlap je príťažlivý, starostlivý, úžasný a nikdy NIKDY by som ho nevymenila.

ALE viem, že nemôžem pokúšať. Lebo by to dopadlo zle. Jedná sa o človeka, s ktorým som pred pár rokmi "chodila" a nakoniec sme zistili, že sme rodina, tak sa to celé skončilo "v tom najlepšom" a celá tá chémia nového vzťahu ostala otvorená. A nikdy sa neuzavrela.

Napadlo ma to, lebo sa mi dnes v noci o ňom snívalo a už sa cítim ako podvodníčka. Pýtala som sa pár dobrých kamarátiek a tiež mi povedali svoje príbehy... A tak premýšlam - možno aj naše babky majú slabosti, aj naši chlapi, tety, ujovia, všetci. A verím, že ak má slabosť aj ten môj, tak snáď si ho vždy udrží v gaťoch...

natalym
5. máj 2016

Mám ale je to človek, s ktorým sme si strašne rozumeli v robote. S ním robiť, radosť, aj bez slov, proste sme sa dopĺňali. Možno sa ešte stretneme. 😉

tobnuf
5. máj 2016

Ja slabost nemam ziadnu moja slabost je moj mm. Ale ked to pises takto ze nic .. tak je to v poriadku nemusis sa zle citit..

maajushka
5. máj 2016

@diridiridin aj ja mam taku slabost... chodili sme spolu jak pubertaaaci, chemia tam vzdy je, aj ked svojho manzela by som nemenila za nic na svete! mozes byt kludna 🙂

shia
5. máj 2016

myslím, že toto pozná asi veľa z nás ;) nemusíš sa cítiť vinná, ak o nič viac než "myšlienku" nejde

gir
5. máj 2016

Tvoje myšlienky sú len tvoje, neviem, či by som sa o tom vykecávala pred kamarátkou, nikdy nevieš či si časom niekde nepustí "jazyk na špacírku". a myslíš, že ti potom manžel uverí, že ho miluješ? Keby si sa dozvedela že mužíček sníva o nejakej dávnej láske, tiež by to bolo nepríjemné. Nemyslím žiarlivosť, len nepríjemnosť.
"Bolo koze dobre, išla sa kĺzať na ľad" 😉

jana_eyre
5. máj 2016

neviem, ci to mozem nazvat slabost, obcas si spomeniem na stare casy a dvoch byvalych, ktori boli v mojom zivote dolezitejsi ako ti ostatni.. niezeby som spominala rovno na nich, mala pre nich nejaku slabost - myslim, ze keby som ich stretla v meste, tak sa nerozlejem /aj ked mozno by som uvazovala nad tym, ci vyzeram dostatocne dobre 😀/, len proste spomienky na ten bezstarostny zivot, mlade vztahy, riesenia hluposti, vyznavania lasky a tak.. je to skor ako spomienka na dobru knihu by som povedala..

tiez sa mi obcas s nimi prisnije - ale tak to teda uz vobec nepovazujem za nejaky podvod.. keby som si vedela ovplyvnovat sny, tak si ich dvoch do svojej hlavy nevyberiem..

ale takto ked sa mi sniva bez mojho vyberu, tak to povazujem za normalne, ze moj mozog vytiahne niekoho podobizen z minulosti a nasadi ho do urcitej role v mojej hlave.. ale ovplyvnit to nemozem a tak si to nevycitam.. muzovi by som tiez nevycitala ak by som sa dozvedela, ze sa mu o niekom prisnilo, no co uz s tym narobi.. 😅 ale teda rozpravat mi o tom nemusi..

romanovic
5. máj 2016

Ano, mam. Paradoxne, ja som niekedy daaavno iniciovala rozchod, hoci som ho milovala, zivot s nim bol nemozny a prestahovala sa na opacny koniec republiky. Pred rokom sme sa nahodne stretli v NC, kde chodim na obedy a obaja sme boli z toho total mimo. A to preslo vyse 15 rokov.

stellamaris
5. máj 2016

@diridiridin mam niekoho,kto ma vzdy pritahoval a vzdy aj bude.V minulosti sme boli spolu velmi stastni,kratku dobu.Aj po 20rokoch funguje sila pritazlivosti,ale kazdy z nas je vo vztahu a ma dieta,tak nic neriesime . 😉

luciannka83
5. máj 2016

😀

sibalka21
6. máj 2016

Myslim ze v zivote kazdeho je niekto taky... Aj ja ho mam 🙂 Je to moja prva laska 🙂 Aj napriek tomu ze som mala priatela a milovala ho a mame spolu dietatko.... Stale je tam ta moja slabost :D .. Presne ako ty... Je to uz asi 7 rokov, za ten cas som ho videla asi tri krat ale viem ze vzdy bude ten, co ma bude pritahovat aj ked budem mat manzela ktoreho budem milovat 🙂 Tak to proste je 🙂

simculllka
8. máj 2016

Aj ja takeho mam 🙂 Pritom sme boli obaja uplne ini, kazdy vyznaval nieco ine v zivote v tej dobe, ale predsa tam bola medzi nami strasna chemia, pritom sme nikdy nic spolu nemali okrem par rozhovorov. Doteraz, ked ho stretnem, sa mi rozbucha srdce na 200 uderov za minutu 🙂 Obaja vsak mame rodiny, myslim, ze aj obaja milujeme svoje polovicky...vzdy ma len napadne, co by bolo, keby..Manzela by som vsak nevymenila, je to ten najlepsi clovek na svete. Mozno preto vo mne vyvolava take pocity, ze ho vlatsne ani poriadne nepoznam a vela veci som si na nom kedysi vysnivala 🙂

mateson
8. máj 2016

🙂