Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Život bez sexu

cecil36
11. apr 2014

Baby, potrebujem pocut vas nazor....mozno iny pohlad ako mam ja. Nastastie nejde o moju situaciu, ale o mne blizku osobu na ktorej mi zalezi. K veci. Su spolu 10 rokov. Zo zaciatku ok (mozno len ruzove okuliare..). Neskor sa on zacal menit az to vyustilo niekde na hranicu (alebo aj za nu) k psychickemu a ekonomickemu tyraniu. To trvalo nejake 3-4 roky, kym sa ona rozhodla to zabalit, lebo nepomahali rozhovory, ani prosby o navstevu manzelskej poradne. Ked on zistil, ze to mysli vazne a bali veci, zrazu zacal byt mily, vsetko sa dalo, aj navsteva poradne aj dohovarania znamych bral vazne.... Sex nemali rok, lebo jej sa uplne zhnusil, nezniesla ani len pusu, dotyk... Ta jeho zmena je samozrejme fajn, pozitivna, ale zatial trva kratko. Ona vsak nedokaze mat s nim sex, dotyky jej vadia, nevie ani len dychat vzduch v jednej miestnosti s nim, fyzicky ju nepritahuje.... Co s tym? Ma zostat a zit s nim ako so spolubyvajucim alebo je toto uz konecna? Alebo sa moze stat zazrak a zmena v jej citoch a pocitoch? Pls, rada by som pocula ine nazory ako moj na danu sictuaciu, preto prosim nerieste, preco pisem ja a nie ta osoba co sa jej to tyka. Dakujem za kazdy nazor.

zuzana581
11. apr 2014

Podla toho čo píšeš, jednoznačne odísť..

81beruska81
11. apr 2014

Podla mna je to rokmi "pestovana" situcia, ktora teraz vyustila do odporu, hnusu, ziadneho fyzickeho pritahovania sa...necudujem sa. Ved po takomto spravani je to prirodzena reakcia. "Momentalna dobrota" je podla mna docasna. Takze nevidim dovod, preco by s nim mala zostat. S clovekom, ktory si ju nevazi, psychicky tyra a vobec nepritahuje sa zit podla mna neda. Nie je to chvilkove rozhodnutie, ale roky zvazovania. Nech ide od neho...

cecil36
autor
11. apr 2014

@zuzana581 dakujem za nazor, hmm ja si myslim presne to iste 😉

skatarina
11. apr 2014

prec,prec,prec...

luci78p
11. apr 2014

z jeho strany je to len dočasné , preč

bianca
11. apr 2014

na jaku magdu by s nim ostavala?Prec prec prec..Skor alebo neskot bude tam kde bola.Naco sa tak trapit?Pri takej strasne averzii a psychickom bloku ? Niekde tam vonku na nu caka niekto kto si ju bude vazit a milovat ju.

koala7
11. apr 2014

Podla mna ak s nim chce ostat, tak do manzelskej poradne, ten vztah je uz patologicky poznaceny a dobrota moze byt len docasna. Aby ju zacal opat pritahovat, musi mat k nemu pozitivny vztah, a ak na tom chce zapracovat, bude to lepsie s odbornou pomocou

dionyzka
11. apr 2014

ja by som odisla. Podla mna je to z jeho strany docasne, casom sa bude chovat rovnako.

kikusa8
11. apr 2014

prec, premarni si mlady zivot a na stare kolena bude lutovat...ak nie su deti, tak naco zit taky zivot...

cecil36
autor
11. apr 2014

Baby dakujem vam, ja si tiez myslim, ze jeho obrat je docasny.... a osobne byt na jej mieste, si neviem predstavit byt po tomto vsetkom s nim a necitit nic... ale zas kazda sme ina...
@koala7 ved toto ci chce....

cecil36
autor
11. apr 2014

@kikusa8 deti su, dve a dost tym trpeli...

koala7
11. apr 2014

@cecil36 no to uz je na nej posudit ci si jej manzel zasluzi druhu sancu.. moze to vyjst a nemusi. Nech sa pozrie uprimne do svojho srdca, ci by ho dokazala este lubit

Tu začni písať odpoveď...

Odošli