Život po svadbe

25. sep 2021

Cauky zienky. Som rok po svadbe. Jedna známa na nej bol tiež. Svadbu mali koncom júla tohto roku.
Rovnaká hudba pri vchode na obrad v takej záhradke,obrad rovnaký ešte aj s oddavajucou,sala,starejsi,zdobenie,dj,cepcenie.ako by ste reagovali?nerozumiem prečo všetko rovnake.aký máte na toto názor?

nikpa
25. sep 2021

A čo je na tom, mala si to snáď patentované? Ber to ako kompliment, že sa jej vaša svadba páčila a mala ju ako inšpiráciu. Naozaj toto niekto rieši?!

oblecenie99
25. sep 2021

V jednom hoteli na Šírave som bola na štyroch rôznych svadbách, v rozpätí rokov 2015 az 2018, svadobcania sa viacmenej prelinali tiež a tam som presne štyrikrát jedla to iste svadobné menu. Úplne to iste od predjedla po švédske stoly. Nie, žeby nevesty nemali fantaziu, ale hotel ponúkapna výber z 2 svad.balikov: to lacnejšie a drahšie 😅 možno niečo podobné bolo aj vo vašom prípade 😁

ella_price
25. sep 2021

Ber to tak, že ste mali super svadbu a niekto chcel aby bola podobne dobrá.
Jeden umelec raz povedal - Umelcom sa stávaš až vtedy, keď sa ostatní tebou budú inšpirovať 🙌🏻

danulicek
25. sep 2021

A stve ta konkrétne čo? Že opakovala alebo že ich chválili a pritom to považuješ za svoj nápad? Pýtam sa preto, že jedna moja znama mala z mojej svadby okopírovanu polovicu veci. Ale aj ja som mnohé kopírovala z internetu. Trosku ma na svadbe stvalo, že mala aj veci/program, ktoré som si vymyslela vyslovene sama. Ale vieš čo? Asi to bolo naozaj fajn, keď si to vzala za svoje 🙂 v živote su väčšie problémy, aby sme riešili prečo niekto kopíruje svadbu po niekom. svadba je jeden den, život trva potom a ten sa nedá kopírovať po nikom. Tak sa sustred na to 🙂

akbara77
25. sep 2021

Zabila by som ju...v svadobných satach🤣🤣🤣🤣🤣

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1katus1
25. sep 2021

Ty sa musíš hrozne nudiť keď ťa takéto veci trápia a máš čas nad nimi uvažovať. Snáď si si nedala svadbu patentovať potom áno daj ju na súd aby ti zaplatila že využitie patenty bez súhlasu 🤣

janakuul
25. sep 2021

no,neviem tak ci aj v minulost i ludia vsetko riesili, ked bolo na vyber podstane menej veci...podla mna je svadba o nicom inom,a nebola to uz Vasa svadba ,nie Vasi hostia,nie Vasa zabava takze to bolo uplne nieco ine. Ze mala biele saty a zenich oblek Ti nevadilo,ze opakovali...no neviem moc to riesis a prezivas,ja by som bola rada,ze idem na svadbu,zabavim sa,uvidim sa s ludmi....a co th vies ci to ona neplanovala uz dlhsie? tak hadam si nemala od Teba aj pytat povolenie, ci moze mat toho Dj,oddavajuceho neviem ci sa da vybrat (akoze to tiez zas nerobi milion ludi,len tak niekto z ulice) ako keby sa stazujes,ze v obchode kazdy den je ta ista pani za pokladnou...no tak Ti poviem, nie si ani prva,ani posledna ktora mala svadbu...a ty si ani tiez odniekal musela cerpat inspiraciu, ci? Sorry,ak to vyznieva drsne,len mne osobne to pride strasne malicherne a ako keby sa len okolo Vasej svadby tocil svet. Snad zabava bola do rana 🍾💃🕺

bettie
25. sep 2021

Zrejme sa jej to pacilo a isla na istotu. Ked si nieco vyberam, pozeram aj recenzie a ona uz recenziu nepotrebovala, kedze to mala nazivo 😀. A nevim ci si oddavajuceho a hudbu vyberas. Mozno vsetko nechala na nich a to je ich standard.

hankm
25. sep 2021

To mas tak, ked cely tvoj zivot sa toci iba okolo tvojej svadby, svoj zivot si zredukovala na jeden teatralny den. A pri tom zivot vie ponuknut tolko krasnych veci, zazitov… skoda, ze ty to nikdy nespoznas, lebo budes do smrti onanovat nad Tvojim Dnom D.

nerya
25. sep 2021

@janetinka27 som zvedavá teraz na to oznámenie 😀 pošleš mi fotku nech môžem odkukat? 😀

lukkar
25. sep 2021

@lvula aj mňa to s tým ženníchom napadlo 😂

1mina
25. sep 2021

Vobec by som to neriesila jedine ak by ma potesila.ze zrejme sa jej mona svadba pacila 🤷‍♀️ naco si minat energiu na taketo myslienky vobec neviem 😂

janetinka27
25. sep 2021

@nerya je vyrazne krestanske

mamutka
25. sep 2021

Ťažko tomu uveriť, ale ono sa tie svadby podobajú ako vajce vajcu, akoby ich jedna mater mala, akože trápne, oznámenia, obrad, zábava, zranica, slepačí vývar v štýle "ja teba nakrmim", tona zákuskov, to ma doraza, to majú fakt všetci, ešte sa po nás opicia, že s maslom a nie margarinom. A fakt nechápem prečo sa všetci fotia a vôbec im nie je trápne, že celému okresu fotí svadby ten istý pozicany ojazdený trtko.
Akože, som fakt rada, že aspoň nevesty a ženíchov tam vymieňajú, inak fakt otras. A 99.9% z tých krav sa navlecie do bieleho... Akoby inú farbu nepoznali, hlavne ze fotky chcú farebné, trapky

zuzanka.zuzu
25. sep 2021

@mamutka ze hlavne ze fotky chcu farebne 😂😂😂

sisa_s
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka.zuzu
25. sep 2021

@sisa_s prosím?

sisa_s
25. sep 2021

@zuzanka.zuzu prepac, zle som klikla, to bolo k milej pani vyssie

sisa_s
25. sep 2021

@mamutka takze svadobcania zeru zranicu a nevesty su kravy? 🤔

mamutka
26. sep 2021

@sisa_s myslela som, že tá irónia sa nedá nepochopit. Celý tento "problém" je taky... No, neviem. Presne rok po mne sa vydávala kolegyňa. Presne rok. A nadšene tam rozprávala ako sa inšpirovala našou svadbou a detailami. A mňa to tešilo, keďže bolo jasné, že sme niektoré veci naozaj dobre volili. A ich svadba bola super a výborne sme sa zabavil, na čo je dobré stále hľadať chyby a obviňovať? Niektorí ľudia majú podobný vkus, tak teraz ich všetkých treba obviniť z opakovania, nie?

tatiana1329
26. sep 2021

Ja by som to brala ako kompliment, ze si mala taku super svadbu ze ju okopirovala. A potom by som to brala ako zazitie vlastnej svadby este raz. Nahodou, keby niekto mal svadbu rovnaku ako sme mali my, potesila by som sa 😊

greywolf
10. okt 2021

Mat tvoje problemy. Radsej sa venuj manzelovi a detom ak ich uz mas. Kolega si kupil rovnake auto ako ja. A preco ? Pretoze sa mu pacilo a vyhovuje mu. Ah zeny tolko casu v zivote premrhate rozmyslanim o nicom.

greywolf
10. okt 2021

@mamutka krasna odpoved 😀😀😀