Životné rozhodnutia

mammamiamiama
19. okt 2015

V poslednom case sa to tu hemzi temami o zlych zivotnych rozhodnutiach, o neverach, rozchodoch, problemoch pri byvani so svokrami, o tom, ze sa zienky boja rozhybat. A bojovat s alkoholikmi, manipulatormi, klamarmia pod. Minule sme pisali s jednou maminkou, ze zienky zalozia diskusiu, ked je zle, ale uz sa neozyvaju, ako ich pribeh pokracuje. A prave to, ako sa so situaciou popasovali, ako ju riesia, CI s cim sa boria, by mohlo byt inspiraciou aj pre vsetky ostatne. Nebolo by viac x tem Je mi neverny, ale skor v tej istej teme by sa dalo dozvediet, ako som to riesila, co zafungovalo, ako som sa s tym vysporiadala. Budme inspiracioutak co, ako ste sa vysporiadali s nespravnymi zivotnymi rozhodnutiami?
🙂

17alexis
19. okt 2015

@mammamiamiama ja som tu niekedy v apríli vytvorila diskusiu "Vzťah s rozvedeným" alebo tak nejako sa to volalo...teraz sa na tom smejem, aká hlupaňa som bola. 😀 S dotyčným sa prerušili kontakty, nemal odvahu ani povedať, že nemá o mňa záujem, proste sa len odmlčal, ešte zo mňa urobil tú zlú. Začala som chodiť viac medzi ľudí, na výlety, ktoré mám tak rada a dosť skoro po rozchode, ak to vôbec môžem nazvať rozchodom, keďže tam nebol ani poriadny vzťah, som stretla súčasného priateľa, ktorého by som za nič nemenila. 🙂

alena7070
20. okt 2015

ja som tu tak dva roky naspet pisala ohladom toho ako mi rodicia zasahovali do vztahu z priatelom ked mama chcela aby som sa snim rozisla lenze otocilo sa to tak ze teraz si moj vdedajsi piratel viac rozumie z mojimi xixi rodicmi ako ja planujeme spolocnu buducnost a rodicia su konecne spokojny a ja este viac ako oni